Bebişlerimizin Cicişleri

Başlatan ..BahaR●●, 21 Aralık , 2009, 14:03:44

« önceki - sonraki »

zelis

29 Ocak , 2010, 21:01:18 #105 Son düzenlenme: 29 Ocak , 2010, 21:05:38 zelis
Alıntı yapılan: betüs26 - 28 Ocak , 2010, 19:53:48
çok güzeller bencede açık renkli olursa problem olmaz ama acele etme bence yağmur daha çok erken alırsın bu arada o bebekarabasını ben çok beyeniyorum ama büyüyünce kullanabilirmi onu merak ettimallah iyi günlerde kullandırmayı nasip etsin  zeliş

canim bu araba sadece boyle degil , bu sekili 6-7 aya kadar kullanmak icin , daha sonra bi parcasi daha var onu takiyorsun , o zamanda onu kullaniyorsun , asil buyudugu zaman kullanmasi cok guzel , cok buyuk degil , cok kucuk de degil .....

ben yazin turkiyeye tatile gelmeyi dusundugum icin ucakta falan tasimasi iyi olur diye ozellikle bu arabayi aldim , ben simdi  butun  sekillerini ekleyim ..

bu buyudugu zaman kullanabilecegin sekli

buda diger bir sekli ... ben bu en sonuncusunu almadim ...

betüs26

ANLADIM YANİ DİĞER PARÇALARINI İSTEĞE GÖRE ALIYOSUN MARKASI ŞU MAXİ COSİ MİYDİ NEYDİ YANLIŞ YAZMIŞ OLABİLİRİM ONDAN MI

selmay

cok guzel canim ins güle güle kullan,galiba sende yurt disinda oturuyosun cunki tr de bu marka yokmus bizde maxi cosi mura4 alicaz  bu haftasonu cok kullanisli biraz tuzlu ama cok kullanisli,rahat,birde butun parcalarinin takilip cikmasi bayanlar icin cok ii.

birde bende senin gibi tr ye gitmeyi dusunuyorum bu arabayla isimiz daha rahat olacak herkese tavsiye ederim.

selmay

selmay

zelis

Alıntı yapılan: betüs26 - 30 Ocak , 2010, 00:47:50
ANLADIM YANİ DİĞER PARÇALARINI İSTEĞE GÖRE ALIYOSUN MARKASI ŞU MAXİ COSİ MİYDİ NEYDİ YANLIŞ YAZMIŞ OLABİLİRİM ONDAN MI

ismi maxi taxi citi olarak geciyor canim , tr de varmi bilmiyorum , istersen parca parca alabilioyorsun , istersen takim halinde , ama takim daha uygun oluyor ...

tum takim hali 300 euro burda , tr de de vardir bence .... arama motorlarindan bak istersen ....

zelis

Alıntı yapılan: selmay - 30 Ocak , 2010, 03:23:58
cok guzel canim ins güle güle kullan,galiba sende yurt disinda oturuyosun cunki tr de bu marka yokmus bizde maxi cosi mura4 alicaz  bu haftasonu cok kullanisli biraz tuzlu ama cok kullanisli,rahat,birde butun parcalarinin takilip cikmasi bayanlar icin cok ii.

birde bende senin gibi tr ye gitmeyi dusunuyorum bu arabayla isimiz daha rahat olacak herkese tavsiye ederim.

evet canim , ben Hollanda da yasiyorum , maxi taxi mura da cok guzel ama tekerleri biraz daha buyuk maxi taxi citi den ,,ama cok begendigim i bebek arabasi, dedeigin gibi biraz tuzlu , o paraya burda ben normal kucuk bi ototmobil alirim :toothy10: :toothy10:

zelis

Alıntı yapılan: selmay - 30 Ocak , 2010, 03:23:58

isteyen arkadaslar bakabilirler , turkiyede de varmis bu arabalardan .....

http://www.bebeshop.com.tr/bebek/product_info.php?products_id=2148

βαlκιz

o arabalar gerçekten çok kullanışlııı port bebegi kucakta taşımaktansa arabaya koyulup öyle kullanılabilir anakucagıda arabaya koyulabilir süper bişey
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Sheida

Alıntı yapılan: zelis - 28 Ocak , 2010, 15:04:02
benede bi ekleyim bebisimin cicislerini

bakalim oldumu

patiklere bayıldımm.allah kullanmayı nasip etsinn :) :nazar:

selmay

bende bayildim cok seker galiba erkek öylemi she-edacim isim ne düsündün...

zelis

tesekkur ederim kizlar ., :-* :-*

cinsiyeti icin de kiz demisti ultrason ama ben guvenemiyorum onlara , kiz yada erkek ikisisde giyer kirmiziyi diye oyle almistim ,

SiRiNe

ben nasil koyacagimm benim resimleri kendim cekmedim ama aldigim seyler net sayfasindan bilen varmi nasi resim eklerim

мiŁenα.

canım yanıtla dıyorsun ..mesaj yazdıgın yerın altında ImageShack Imaj Yukleme yazıyor yanında gozat var pc den resmı secıphost ıt dıyorsun cıkan pencerden 1 .lınkı kopyalayıp mesaj bolumune yapıstıryosun ::)

:love9: :love7: :love9: