29 Nisan , 2024, 05:11:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaynananın Ailedeki Rolu Ne Kadar Büyüktür ?

Başlatan Balböceği, 20 Aralık , 2009, 23:52:48

« önceki - sonraki »

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

KUŞKULU

aslında çok büyük bir yer kaplamaya çalışıyor kendi çapında herşeye karışarak :ehi:
ama benden çekindiği için lafımı derim ben çünkü oyüzden heryere burnunu sokamıyor :caca: :caca: :caca:
ama bu kadarı bile fazla herşeyi didiklemesi herşeyimizden haberdar olmaya çalışması sinirlerimi bozuyor :violent1: :violent1: :violent1:
güya bide ayrı şehirdeyiz.
aynı şehirde olsak düşünemiyorum halim nolurdu :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ZyNp

melek-çağlar

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

bencedeeee rabbim iyiki bize kaynana vermisss cekistrmedigimiz biseysi kalmadi   :toothy10: :toothy10:

Böcüğüm

doğru söylüyon böcüğüm de ahiret hayatımızı bile etkiliyolar çekiştirmekten dolayı ne yapayım valla daraltıyo artık.ahirette en uzun görülecek hesap gelin kaynanana hebabıy mış benim ki 1 asır sürer orda kesin ama ben onu orda bile görmek istemem :laughing7:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

:toothy10: :toothy10: :toothy10: o zman sen iyi geçinmeye bak böcüğümm

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

ROLU NEKADAR BÜYÜKLÜĞÜ ERKEYE BAKAR ŞEKERLER ERKEK ANA KUZUSUSA   ÇOK BÜYÜK AMA ERKEK BEN AKRIMLA EVLİYİM AİLEYİM AİLEME KİMSE KARIŞAMAZ BİZ KENDİ KARARLARIMIZI KENDİMİZ VERİRİZ DİYE DÜŞÜNCEDESE ROLU ÇOK KÜÇÜK MİSAFİR ROLCÜ OLUR GELİP GECER  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 20 Ocak , 2010, 17:18:02
ROLU NEKADAR BÜYÜKLÜĞÜ ERKEYE BAKAR ŞEKERLER ERKEK ANA KUZUSUSA   ÇOK BÜYÜK AMA ERKEK BEN AKRIMLA EVLİYİM AİLEYİM AİLEME KİMSE KARIŞAMAZ BİZ KENDİ KARARLARIMIZI KENDİMİZ VERİRİZ DİYE DÜŞÜNCEDESE ROLU ÇOK KÜÇÜK MİSAFİR ROLCÜ OLUR GELİP GECER  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: Demet_dk - 20 Ocak , 2010, 17:30:08
Alıntı yapılan: ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ - 20 Ocak , 2010, 17:18:02
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

aynen hayatimmm  :icon_thumright: :icon_thumright:

Böcüğüm

eşim evlenmeden önce annesine hiç bağlı deilmiş amma evlendikten sonra nedensa kuzusu oldu şimdi annemlerden geldim yine surat eşimde ne oldu diyorum yine laf yedim neden sen herhafta annenlere gidiyosun o yüzden ve yeni bi tartışma 15 gündür kAynanamlar bizde eltimde karşıda kalıyo, ve birazdan yine tatışacaz kendisiyle ve benim tahammülüm kalmadı artık o hep başrol olacak hayatımda çünkü çok ii bi oyuncu kendisi ve kızları orkestra halindeler :cildir:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

yağmur8183

Allahım nedir Bu kaynana derdi yaaaaaaaaaaaaaaaa,insanı sinir hastası ediyorlar,allah bütün gelinlere sabır versin... Kayınvaldesine çektiren gelin gördüğümde (daha evlenmemişken),kötü gelin derdim,ama öyle dememek gerekirmiş,şimdi gelin kötü davranıyorsa vardır bir bildiği diyorum...  :k06:  :k06:  :k06: