Kaynananın Ailedeki Rolu Ne Kadar Büyüktür ?

Başlatan Balböceği, 20 Aralık , 2009, 23:52:48

« önceki - sonraki »

zeynep0655

kaynananın rolü oğluna bağlıdır bence. ya başrol oynar yada ölesine bir rol ;)

mavişim80

kaynananın rolü oğluna bağlıdır bence. ya başrol oynar yada ölesine bir rol

SONUNA KADAR KATILIYORUM BU SÖZEEEEEEEEEEE

Balböceği

nilda eksik olsun be anam  :ehi:

Tek yeter ki degerimi bilmesin   :ehi:

Benim tek istediğim bisey var çooooook konuşuyor  :cildir:

Her seye allahım bu nasıl çene?  :cildir: hiç mi susmaz bir insan  :cildir:

İğnenin deliğinden bile laf geçiriyor.. O çene hiç susmuyor  :cildir:

Alıştım ama  :ehi: eltim çok fena eskiden atan iyiydi ama yaklaşık 6 7 aydır

Samimiyeti mı kestin, bazı insanlar hic birşeyi hak etmiyor.. Validem fena etimde ondan.

Kalır yani yok. Bir gün tepetaklak olur ama durun bakalım.  ::) [

/b]

Dilara Ebrar

kadıncağızın rol sıfır  :laughing7: :laughing7: :laughing7: aynı şehirde oturmuyoruz.2010 da evlendik bugüne kadar 1 hafta geldi kaldı bide doğumda 4-5 gün kaldı o kadar. :tongue3: :tongue3: :tongue3: biz memlekete gittiğimizde nedense hep kendi annemde kalırız onda kalmayız hiç.oda bişi demez .işte rolü öleee bişi   :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

bencede çok doğru onların değerini, rolünü kendi oğulları belirliyor.allaha çok şükür çok ama çok şanslıyım  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Mayıs , 2012, 16:15:29
nilda eksik olsun be anam  :ehi:

Tek yeter ki degerimi bilmesin   :ehi:

Benim tek istediğim bisey var çooooook konuşuyor  :cildir:

Her seye allahım bu nasıl çene?  :cildir: hiç mi susmaz bir insan  :cildir:

İğnenin deliğinden bile laf geçiriyor.. O çene hiç susmuyor  :cildir:

Alıştım ama  :ehi: eltim çok fena eskiden atan iyiydi ama yaklaşık 6 7 aydır

Samimiyeti mı kestin, bazı insanlar hic birşeyi hak etmiyor.. Validem fena etimde ondan.

Kalır yani yok. Bir gün tepetaklak olur ama durun bakalım.  ::) [

/b]

o konuşur sen yorulursun dimi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

benimkide öyleydii  :-\ :-\ kalkar kızı oturur kızı allaaaaaahhhh artık mide bulantısı yapıyoduu  :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi:

olsun balım yapacak bişi yok atsan atılmaz satsan satılmaz iki ucu b...klu deynek kocanın hatrına katlancann  :aferin: :aferin:
.   

Balböceği

öyle valla  :-\. Bildik bilmedik her seye konuşuyor

Allah yardım etsin alıştık artık  :ehi:  

nazlıyarim

sanırım kayınvalidesini seven bir tek ben varım allahım razı olsun çok iyidir.anne baba duası almak allahın rızasını almaktır derler ya. bize hep sahip çıkar bana çok güvenir sorunumuz yok bizim sadece benim duygularımı pek belli etmemem sorun onun için ona üzülür.duasını almadan bi işe başlamayız biz  :love9:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mavişim80

muhribe

benim k.validemin bize ne faydası ne zararı vardır. kendi halinde kadıncağız. aramasak bir sene aramaz. sormasak sormaz. arada galeyana gelip ortalığı karıştırmaya kalkıyor, eşim de geri püskürtüyor. aman aman bi sıkıntımız olmadı şimdilik. olanları da hatırlayıp kendimi kinlendirmem  :icon_thumright:

mutluluk

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 31 Mayıs , 2012, 15:51:11
sanırım kayınvalidesini seven bir tek ben varım allahım razı olsun çok iyidir.anne baba duası almak allahın rızasını almaktır derler ya. bize hep sahip çıkar bana çok güvenir sorunumuz yok bizim sadece benim duygularımı pek belli etmemem sorun onun için ona üzülür.duasını almadan bi işe başlamayız biz  :love9:

YOK YOK CANIM YALNIZ DEĞİLSİN. :ehi: BİR KAÇ KİŞİ DAHA VAR K.V SİNDEN MEMNUN OLAN.

nazlıyarim

bir kaç yorumu okuyunca tek olmadığımı gördüm bende  :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

KOCABİRSIFIRKAYNANA
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
BU BENİM AİLEM KAYNANA DEĞİL EŞİM VE BENDEN (BİDE MUCİZELERİM GELİRSE İNŞALLAH) BAŞKA KİMSENİN ROLÜ OLAMAZ ASLA İZİN VERMEYİZ...
sevmediğimden değil  :ehi: :ehi: :ehi:

Nezo

Hiçbi Rolü Yok. İzin Versem Ohooooo. Ama Acıyom Ben Kaynanama Benim Gibi Bi Gelini Var. Yolarım Ben Adamı Hele Bi Evliliğimi Bozmaya Kalkışsınlar Lafımıda Esirgemem Lafı Koyarım 2-80 Uzatırım Yere Valla.   :icon_thumright: