2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

doktor 1 hafta daha bekleyelim olmazsa alırız demiş iyiymiş durumu

{safişim}

aman öyle olsun elif eeee sen ne yapıyosun cantanı falan hazırladın mı bak sıcaklarda çekşlmşyo her hafta ağırlaşıyoruz biran önce hazırla  :k06: :k06: :k06:

elif35

ALIŞVERİŞİM BİTTİ CANIM BU HAFTA TEMİZLİK BADANA FALAN OLUCAK O BİTSİN HEMEN YIKAYIP HAZIRLIYCAM ÇANTAMI  :icon_thumright:

arzuhatem

ay temizlik badana bendede aynı dert varr ev göçüyoo mutfak mermer deişecek merdivenler yapılacakk eve giresim bile gelmiyoo elimden gelse iş yerinde yatıcamm :) allah kolalık versin bizee
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

{safişim}

Alıntı yapılan: elif35 - 12 Temmuz , 2010, 16:28:46
ALIŞVERİŞİM BİTTİ CANIM BU HAFTA TEMİZLİK BADANA FALAN OLUCAK O BİTSİN HEMEN YIKAYIP HAZIRLIYCAM ÇANTAMI  :icon_thumright:
Allah kolaylık versin tatlım  

{safişim}

arzucum sen ne iş yapıyorsun doğum izni almadın mı  :dontknow:

arzuhatem

SAOL CANIM BENİM VALLA ZORR:) EVDE TEMİZLK HELEDE BOYA VARSAA  BEN ÖZEL Bİ ŞİRKETTE SEKRETER OLARAK ÇAKLIŞIORUM UZATTIM CANIM DOĞUM İZNİNİ BEBEK DOĞDUKTAN SONRA KULLANICAM ALLAH NASİP EDERSE 2 HAFTA SNRA ÇIKICAM İZNEE

{safişim}

ya biz evde zorlanıyoruz keşke önce alsan canım benim ya izne ayrılcan sonrada temizlik hiç dinlenmeden bebek gelicek allh yardıncın olsun canım kendini yorma  :opucuk: :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarrrrr ben geldim dogurmadm aranızdayımmm  :k06: :k06: :k06: :k06:
oglusum 1 hafta daha durabilirmiş ama ne olcagı belli olmaz bi anda da gelebilirmiş catı muanesi oldum durum gayet iyi doguma uygun tek sorunumuz bebişim sadce 65 gr almıs toplam 2765 gr oldu dktora göre ii ama iste benim içim rahat etmiyo demek bu kadar gelicek anne karnında dedi zaten dgum için hazırlandıgından kilo almazmıs öle diyince rahatladım sanırım 37 haftada gelicek doktorumuz ole diyo  :D :D
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

arzuhatem

bende artık farkına varıyorum safişim çok zor olmaya başladıı helede sabahları kalkıp gelmek dahada zorr geliyoo bu haftadan sonra kardeşimi getiricem onada gösteriyim çıkıcam zaten mecburi doğuma 3 hafta kala çıkmaa :) eğerki zillim erken gelirse bilmiyorum tabikiii gelmesse dinlenme payımm vardır inş.

AŞKIMCIM SCS

CeRoXiMo

49 günü var ama benim bıcırık kafayı aşağı aldı, iyice zorluyor.
Doktor da seni panikletmeyeyim ama biraz aşağıda dedi.   :-ooo
Doğum/hastne çantan hazır mı diye soru bir de  :-ooo
Artık pek yürüme, yüzme, spor yapma yat dedi, doğuruvericem diye tırstı galiba !!!
2 gün önce nasıl gecer zaman diye dertleniyordum, şimdi doğurmayayım, içeride
daha kalıp gelişsin diye dua ediyorum, offf  :honk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım hakkında hayırlısı olsun bebişler artık içerde durmak istemiyolarr bir an önce cıkmak istiyolar  :laughing7:

{safişim}

kızlar sizin bebişler çıkmak için sabırsızlanıyolar benimkide yerinden çok memnun ne aşağı iniyo ne bişi   :ehi: :ehi: heralde 11 aylık doğrucam  :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

yerinden memnun demek canım  :k06: :k06: :k06: rahatsız etme cocugu cagırıpta