2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: {safişim} - 03 Haziran , 2010, 13:47:19
inş caım ya böyle olunca moralimde bozuluyo bebişi sevmicem gibi geliyo garip duygular yaşıyorum kendimi kötü hissedyorum sizlerde olmasanız beni kim anlardı etrafımda hiç kimsem yok herşeyi kendim halletmek zorundayım ne kendi annemler ne eşimin bir gelipde ne yapıyorsun dedikleri yk bende mecbur hep başka işleri halletmekten kuzuma bakamadım hiç ne biçim bir anneyim be ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım bebisin saglıklı olsunda sezeryan ol ne fark edicek benimde bebişte iriymiş haftasından önde gidiyo gelişimi.... hatta ben hamişligimin ilk aylarına cok kilo verdim 7 kilocuk buna ragmen bebiişim iri olcakmıs.. ya sen ne kadar yesende hareketsiz kalsanda bebgin senin vucudundan beslendigi için kilo alabilirmiş
doktor bana öle sölemişti sende uzme kendini baska doktora git unutmaki ultrasonlarda fazla cıkma olasılıgıda varmıs..
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: {safişim} - 03 Haziran , 2010, 13:47:19
inş caım ya böyle olunca moralimde bozuluyo bebişi sevmicem gibi geliyo garip duygular yaşıyorum kendimi kötü hissedyorum sizlerde olmasanız beni kim anlardı etrafımda hiç kimsem yok herşeyi kendim halletmek zorundayım ne kendi annemler ne eşimin bir gelipde ne yapıyorsun dedikleri yk bende mecbur hep başka işleri halletmekten kuzuma bakamadım hiç ne biçim bir anneyim be ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

safişim, tatlım üzme kendini :opucuk: rabbimden herşeyin hayırlısı bebeğini sağlıklı alda , normal yada sezaryan fark etmez..bebeğin kilolu olursa normal doğumun zor olur canım doktorun o yönde haklı ama yinede sen pes etme canım, hareket etmeye çalış, bol bol yürü kuzum :opucuk:

haydibebeğim

sibelcim iyiyim çok şükür,ama su renkli akıntılar tedirgin etti beni..onun haricinde iyi gidiyor şükürler olsun,dün bi geziye gittik arkadaşilarla yol çok çukurluydu,bozuktu.araba bi kaç kere çukura girdi sarsıldım,göbeğim acıdı resmen.o da yetmiyor gibi gene dün oturduğum sandalyenin oturağı içine çöktü,düşüyordum.hatta boşluğa oturdum karnım katlandı,korktum hep ya bişey olduysa ya bebek eşinden ayrıldıysa diye,sabah hareketlerini hissettim ama hareketleri az.off çok stresteyim...
senin nasıl gidiyor cnm,ben çok nete girmiyorum girsemde uzun oturamıyrm pc başında,feci sırt ağrısı çekiyorum :'(
senin nasıl gidiyor?dr ayda bir çağırıyordu beni muayeneye şimdi 2 haftaya bire düştü,seninki kaç hatya bir çağırıyor?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım bende iyiyim 17 hazirandan sonra bende 15 de bir gidicem sonra her hafta gidicekmişim knt öle sıklasıyo yani..
canım benim bebişte bazen hareketsiz oluyo ama su akıntı olayını doktora söle yada knt git için rahat etsin strese giriyosan

{safişim}

kızlar teşekkür ederim desteğiniz için allahım sağlıkla kucağımıza almayı asip etsi inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 03 Haziran , 2010, 18:14:26
canım bende iyiyim 17 hazirandan sonra bende 15 de bir gidicem sonra her hafta gidicekmişim knt öle sıklasıyo yani..
canım benim bebişte bazen hareketsiz oluyo ama su akıntı olayını doktora söle yada knt git için rahat etsin strese giriyosan

takip ediyorum bi daha olursa akıntı dra tel açıp gideceğim.benim dr neden beni 15 güne bire çıkardı kontrolleri,şimdi buna taktım,sorun var da söylemiyor mu acaba :dontknow:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bence normall sorun oldugundan degildir genelde 27 den sonra gidince 15 de bir cagırıyolar ben o ara sık gittim belki ondan 1 ay sonra gel dedi

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 03 Haziran , 2010, 18:44:52
bence normall sorun oldugundan degildir genelde 27 den sonra gidince 15 de bir cagırıyolar ben o ara sık gittim belki ondan 1 ay sonra gel dedi

ay iyi çok sevindim sibelcim,benim dr ilk haftalarda da 9 10 güne bir çağırıyordu,sanırım drla alakalı.bi de artık 2 hafta sonra 7 aylık olcaz erken doğum riskine karşı bi rutindir belki de.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benim bundan önceki doktorum 15 de bir cagırıyodu sorun olmadıgı halde hastaneyi degiştirdim bu dr da 17 sinde gel ondan sonra 15 de bir geliiceksin dedi 2 kere sonra her hafta cagırcakmıs

haydibebeğim

iyi ya sevindim,benim kız az önce tekme attı :k06:
tedirgindim tekmeleyince rahatladım azcık..ama tekmeleri hala pıt pıt şeklinde minik minik,canımı yakmıor.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım ben 30+3 um benimkininde sert degil tekmeleri sanki küçükken daha ck sertti vurusları hos tekme bile atmıyo sadece dönüşlerini ve dolastıgını hissediyorum

haydibebeğim

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 03 Haziran , 2010, 19:25:15
canım ben 30+3 um benimkininde sert degil tekmeleri sanki küçükken daha ck sertti vurusları hos tekme bile atmıyo sadece dönüşlerini ve dolastıgını hissediyorum

aynen sibelcim ben de öyle sadece dolaştığını ve hareketlerini hissediyorum tekme dediğime bakma alakası yok.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

demekki normal güzelimm hele 26 haftalıktım 3 gun hareket etmemişti cok korkmustum kasık agrımda olmustu doktora gittim doktor ohhh pasanın keyf yerinde tekme atmaz tabi demişti bacak bacak ustune atmıs öle yatıyodu  :k06: :k06:

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 03 Haziran , 2010, 13:26:28
kızlar selam doktordan geldim biraz moralim bozuldu bebişim ters duruyo doğum pozisyonunu almamış doktor 34 kadar almazsa dahada zor alır diyo çok moralim bozuldu bide bebiş 1900 gr olmuş doktor bu üst sınır dedi bebiş iriymiş beni çok korkuttu yediklerine dikkat et dedi ama bend herzamankinden farklı yemiyorum ama yinede çok kilo almış çok üzgünüm ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu arada nst ye girdik iyi çıktı bakalım ben sezaryan istemiyorum ama oğluşumda çok kilolu olursada zor doğum olurmuş nasıl yapıcamı bilemedim benim doktor hep kötü şeyler söylüyo ya kızlar morala ihtiyacım var  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım bende dün gittim doktora kontrole banada senin bebeğin iri dedi adetime göre 29+6 olmam gerekirken ben 31+2 çıktım bebek de 1625 gram çıktı ve benim mide bomboş yani bebek aşşağıda,kasıkta doktor hem iri olmasından hemde aşşağıda olmadan dolayı nst'ye girmemi istedi çok şükür onda bişey .çıkmadı eleviti içme dedi,ekmek yeme dedi,bir de uzun soluklu yürüyüşler yapma bebek aşşağıda erken doğum olmasın dedi yani korkma bitanem doktorlar herşeyi söylüyorlar en kötü ihtimali bile çekinmeden söyler onlar hem sen diyon ki ben kuzuma bakamadım  hiç diyon kız bakamamış halin 1900 gramsa bakmış halini ben düşünemiyorum  :ehi:

elif35

bende  2 gün öncesine kadar dönüşlerini ve hareketini hissediyordum ama dünden beri sağ boşluğuma öyle bir vuruyorki arada nefesimin kesildiğini hissediyorum bir an daha 2 ay var ve daha da büyüycek o zaman ne yaparım bilemiyorum heralde doğuma gerek kalmadan kendi kendine karnımı delip çıkar  :ehi: