2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

31 Mayıs , 2010, 20:33:30 #750 Son düzenlenme: 31 Mayıs , 2010, 22:57:10 '''''''sibel''''''
canım benim bebiş 27 haftalıkken 1.035 gr dı  :binkybaby: :binkybaby:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

CeRoXiMo

Aynı haftadayız canım, bizimki de 1000g gözüküyor. Gayet normal.

°o.O євяυ O.o°

uyy maş. kızına bnmde kızım olcak yaa çok jutluyum bnm prensesmde böle büyücek kilolar alcak :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

elif35

ben en son 25+4 falandı gittiğimde 885 gram 35 cm di yarın randevumuz var bakalım kilomuz ne kadar olmuş geldikten sonra yazarım 31 haftalık falan olucaz yarın

{safişim}

kızlar selam doktordan geldim biraz moralim bozuldu bebişim ters duruyo doğum pozisyonunu almamış doktor 34 kadar almazsa dahada zor alır diyo çok moralim bozuldu bide bebiş 1900 gr olmuş doktor bu üst sınır dedi bebiş iriymiş beni çok korkuttu yediklerine dikkat et dedi ama bend herzamankinden farklı yemiyorum ama yinede çok kilo almış çok üzgünüm ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu arada nst ye girdik iyi çıktı bakalım ben sezaryan istemiyorum ama oğluşumda çok kilolu olursada zor doğum olurmuş nasıl yapıcamı bilemedim benim doktor hep kötü şeyler söylüyo ya kızlar morala ihtiyacım var  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Pınar86

canım benim kaçıncı haftadasın sen?
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

{safişim}

30 haftalık canım ya doktor üst sınır dedi of ama bende sucumu biliyorum deslerim ve stajım yüzünden hareketsiz kaldım yürüyüş yapmayı çok istiyordum ama yürüyüşten sora yorulup ders çalışamıyodum bide evin işi eklenince zorlanıyordum ama şimdi yapmaya çalışcam inş  :amin:

Pınar86

canım biliyorum belki gec olacak ama doktorum hep kötü şeyler söylüyor diyorsun mümkünse tavsiye edilen ve bilinen bir doktor bulsan kendine seni üzmesi değil moral verici şeyler söylemesi lazım. Hayırlısı olsun inşallah döner bebişin sag sağlim kucağına alırsın :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

{safişim}

inş caım ya böyle olunca moralimde bozuluyo bebişi sevmicem gibi geliyo garip duygular yaşıyorum kendimi kötü hissedyorum sizlerde olmasanız beni kim anlardı etrafımda hiç kimsem yok herşeyi kendim halletmek zorundayım ne kendi annemler ne eşimin bir gelipde ne yapıyorsun dedikleri yk bende mecbur hep başka işleri halletmekten kuzuma bakamadım hiç ne biçim bir anneyim be ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

haydibebeğim

sibel cnm,senin bebişin maşallahı var.yanlış hatırlamıyorsam sen gebeliğinin başından beri 8 kg kaybettin ve beslenememene rağmen bebeğin maşallahne güzel kg almış,demek ki bunun annenin beslenmesiyle filan ilgisi yok,bense en faydalı şeyleri yemeye çalışıyorum bebeğm beslensin diye  üstelik 12 kg aldım bebeğim seninkinden gene de zayıf,bi de kan değerlerim düşük çıkmaz mı elevit kullanıyorum,demir hapı kullanıyorum ben daha nasıl besleneyim anlamadım gitti. ???kızlar burada bebeklerimizin kilo gelişimini yazalım.

haydibebeğim

gerçi bebeklerimizin sağlıkları en önemlisi yeter ki sağlıklıo olsunlar değil mi...

konya_42

Alıntı yapılan: {safişim} - 03 Haziran , 2010, 13:26:28
kızlar selam doktordan geldim biraz moralim bozuldu bebişim ters duruyo doğum pozisyonunu almamış doktor 34 kadar almazsa dahada zor alır diyo çok moralim bozuldu bide bebiş 1900 gr olmuş doktor bu üst sınır dedi bebiş iriymiş beni çok korkuttu yediklerine dikkat et dedi ama bend herzamankinden farklı yemiyorum ama yinede çok kilo almış çok üzgünüm ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu arada nst ye girdik iyi çıktı bakalım ben sezaryan istemiyorum ama oğluşumda çok kilolu olursada zor doğum olurmuş nasıl yapıcamı bilemedim benim doktor hep kötü şeyler söylüyo ya kızlar morala ihtiyacım var  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
üzülme canım bebişin sağlıklı doğsun sezeryan olsun rahat olmaya çalış sıkıntı etme kendine ayrıca farklı bi doktora gidebilirsin

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: haydibebeğim - 03 Haziran , 2010, 14:10:31
sibel cnm,senin bebişin maşallahı var.yanlış hatırlamıyorsam sen gebeliğinin başından beri 8 kg kaybettin ve beslenememene rağmen bebeğin maşallahne güzel kg almış,demek ki bunun annenin beslenmesiyle filan ilgisi yok,bense en faydalı şeyleri yemeye çalışıyorum bebeğm beslensin diye  üstelik 12 kg aldım bebeğim seninkinden gene de zayıf,bi de kan değerlerim düşük çıkmaz mı elevit kullanıyorum,demir hapı kullanıyorum ben daha nasıl besleneyim anlamadım gitti. ???kızlar burada bebeklerimizin kilo gelişimini yazalım.
canım uzun zamandır görüşemiyoruzzz nasılsınnn  :opucuk:
evet canım 7 kilo kaybettim doktora sordugumda senin vucudundaki depo dan alıyo bebek demişti vitaminini bende elevit kullanıyorum ama pek duzenli degil unutuyorum yahu hele su son zamanlarda ii ce unutkan oldum  :k06: 17 haziranda doktor knt var o ayda kan hapına baslıcaz dedi bakalımm  :tongue3: