2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

allah yardımcın olsunn safişimmm zordurr mide sorunu
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

CeRoXiMo

Benimki de yukarı tekme mide ağızda, aşağı yumruk - kafa, tuvalete zor atıyorum kendimi.
Adı kıpırcan olucak tamamdır  ;D
Babası diyor ''ben anaya babaya el kaldıran çocuk istemem ona göre  :occasion5:''
Ahhh ahhh  daha 22. hafta , bakalım ileride o yumruklar
tekmeler gerinmeler beni ne yapacak.
1.50 hatunum zaten, yer yok içerde , darlandı benim minik şimdiden  :toothy10:

Camları kapatın kızlarr, havalar ısındı derken çarptırıyoruz kendimizi, Aman Dikkat !

elif35

benim karnım geniş galiba yaa hastanede 6 aylık hamile birini gördüm karnı benim iki katım bebek de çok iyi dedi gelişkin ama neremde saklıyom ben o koca bebeği bilmiyorum  :ehi: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

sekerim benimde öle içimizde 30 cm var ama  neresinde hiçte varmıs gibi durmuyoo  :k06: :k06: :k06:

elif35

vallaha bazen soruyor teyzeler falan burda diyorum 6 aylık ayyy hiç belli değil maşşalah diyorlar bana dün de arkadaşım geldi istanbuldan bana ilk defa gördü o gittiğinde ben hamile değildim ilk defa böyle gördü ya beni kız şok oldu ayyy nasıl şuna bak dedi elini karnıma koyuyo hadi teyzecim vur bi kere diyo o kadar kıpır kıpır oynayan kız bir kere bile oynamadı biliyonmu  :ehi: :ehi: diyom bende kız seni sevmicek heralde bu baksana hiç kıpırdamadı 6 gibi gitti arkadaşım akşamda 7 de anneme gittik bir başladı benimki dedim zilli neden 1-2 saat önce kıpırdamadın  :k06: :k06:

betüs26

ELİFÇİM SELAM NASILSIN  AYY SORMA BENİKİDE ÖYLE ÇOK MERAK EDENLERE HAREKETLERİNİ GÖSTERMİYO ONLAR ELİNİ ÇEKİYO TEKME ATIYO DİYORUM GEL TAMAM BAŞLADI  YİNE TUTUYOLAR KARNIMI BİZİMKİNDE YİNE TIK YOK BUNLAR ÇOK FENA OLCAK ZAMANE :laughing7:

elif35

vallaha ya başkası merak edip elini karnıma koyuoy kız da tık yok :k06:....ama babasına aşık olcağı belli bugün kıpırtısı yoktu bi iki vurdum karnıma okşadım gene yok sonra eşim elini karnıma koydu seviyo ana benimki başlamasın mı kıpır kıpır dedim kız seni gebertirim haa noluyo babaya cilveler falan dedim eşim gülüyo  :k06: :k06:

betüs26

KIZ BENİMKİ OĞLAN AMA BABASINA ODA ÖYLE AMA BANA DAHA ÇOK TEPKİ VERİYO ELLER ELLEMEZ HEMEN SİNYAL VERİYO İYİYİM DRCESİNE :D

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

heh kızlar benim oglum sadece bana oynuyoooo  :k06: :k06: :k06: :k06:
babası elini karnıma koyuyo duruyo ben koyuyorum baslıyo vurmaya bide  anneme oynuyo  :ehi: :ehi: :ehi: baska kimseye oynamıyoo

betüs26

SİBELCİM BENİMKİDE ÖYLE BAZEN Bİ İNAT EDİYO EŞİM HIRS YAPIYO BİRAZ GÖBİŞİMİ SARSINCA TEKME ATIYO AMA BEN NE ZAMAN MERAK ETSEM ELİMİ KOYSAM HAREKET EDİYO ANNELERİNİ DAHA ÇOK SEVİYOLAR HERALDE ;D EEE Bİ ÇEKİYORUZ BÜTÜN ZORLUKLARINI DEĞİL Mİ AMA ;)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tabii canımmm biz cok cekiyoz  ::) benimki sarssada oynamıyo babasına ben dokunuyorumm oynuyo o sırada heemn eşimin elini koyuyorum 1 kere tekme atıyo hemen duruyoo  :ehi: :ehi: benide alıyo gulmeee  :toothy10: :toothy10:

elif35

kız senin oğlan babadan hiç hoşlanmıcak heralde benimkinin aksine doktor dedi zaten eşin nasıl kalıplımı diye evet dedim uzun boylu kalıplı dedim o zaman kıızn ona benzicek dedi eşime dedim doktor böyle diyo diye adam cumartesiden beri kasım kasım kasılıyo bir de o dokundukça kıpırdanıyo yaa iyice havaya girdi  :ehi: :ehi: ben kızdırdımmı onu hemen geliyo diyo hadi kzıım vur bi tekme babaya bağırdı annen diyo  :ehi: :ehi:

Dilek&Yusuf

merhaba arkadaşlar benm bebiş bugün 23 hafta 5 günlük oldu ama bazen günde iki üç kere tekme atıyo bazı günler hiç normalmi bilmiyorum ama hiç hareketli değil şimdilik

elif35

canım her bebek çok hareketli olmayabilir seninki ağır abi olucaktır belki onadn pek kıpırdanmıyordur  :ehi:

Dilek&Yusuf

herhalde öyle olacak bilemiyorum bu arada bebekte bende iyiyiz sormuşsunya sen nasılsın nasıl gidiyor