2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

aynı dertten muzdaribiz desene hele cumartesi günü sinir küpü halinde dolaştım ben erkek karnıymış tövbe tövbe diyorum hep doğsun kukuşunu göstermek için bez bağlamıcam  :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Temmuz , 2010, 16:27:48
aynı dertten muzdaribiz desene hele cumartesi günü sinir küpü halinde dolaştım ben erkek karnıymış tövbe tövbe diyorum hep doğsun kukuşunu göstermek için bez bağlamıcam  :ehi:

:ehi: ayyy anammmmm :ehi:

{safişim}

elifcim çok sevindim canım ayol catınıda muane ettirdin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçti be doktorumda çok utanıyorum ayyyy  :-ooo :-ooo :-ooo

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Temmuz , 2010, 15:42:01
kızlar bugün doktora gittim kontrole bebeğim 2435 gram olmuş nst'ye girdim çok şükür herhangi birşey çıkmadı çatı muayenemde oldu çatım çok müsaitmiş normal doğum yaparsın dedi bebişin biraz koca kafalı dedi  :k06: bu yüzden kesiğin olabilir tek zorluğunda o olur dedi çok kolay bir doğumun olucak inşallah dedi herşeyimiz çok güzel yani kilomuz falan ağustosun 2 si ile 11 i arasında vakti ne zamansa o zaman doğucak inşallah çok az kaldıı  :hello2: :hello2:

kız elif sevindim senin ve çatının adına :ehi:
ayy ben ne zaman gsötercem çatımı bilmiyorum :ehi:

{safişim}

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 05 Temmuz , 2010, 17:16:01
kızlar bugün doktora  :toothy10: kontrole bebeğim 2435 gram olmuş nst'ye girdim çok şükür herhangi birşey çıkmadı çatı muayenemde oldu çatım çok müsaitmiş normal doğum yaparsın dedi bebişin biraz koca kafalı dedi  :k06: bu yüzden kesiğin olabilir tek zorluğunda o olur dedi çok kolay bir doğumun olucak inşallah dedi herşeyimiz çok güzel yani kilomuz falan ağustosun 2 si ile 11 i arasında vakti ne zamansa o zaman doğucak inşallah çok az kaldıı  :hello2: :hello2:

kız sen alemsin kızın catısını olay yaptık  :toothy10:

Alıntı yapılan: {safişim} - 05 Temmuz , 2010, 18:50:07
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 05 Temmuz , 2010, 17:16:01
kızlar bugün doktora  :toothy10: kontrole bebeğim 2435 gram olmuş nst'ye girdim çok şükür herhangi birşey çıkmadı çatı muayenemde oldu çatım çok müsaitmiş normal doğum yaparsın dedi bebişin biraz koca kafalı dedi  :k06: bu yüzden kesiğin olabilir tek zorluğunda o olur dedi çok kolay bir doğumun olucak inşallah dedi herşeyimiz çok güzel yani kilomuz falan ağustosun 2 si ile 11 i arasında vakti ne zamansa o zaman doğucak inşallah çok az kaldıı  :hello2: :hello2:

kız sen alemsin kızın catısını olay yaptık  :toothy10:

öle deme valla kuzum çatı bu şakaya gelmez :ehi:

elif35

ne kadar meşhur bir çatım varmışda haberim yokmuş hiç korkulcak bişey değil ben hiç anlamadım bile çatımda müsait çatır çatır doğurcam  :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Temmuz , 2010, 20:56:59
ne kadar meşhur bir çatım varmışda haberim yokmuş hiç korkulcak bişey değil ben hiç anlamadım bile çatımda müsait çatır çatır doğurcam  :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy inşallahhh canım yaaa :amin: hayırlı haberlerin gelir inşallahh :opucuk:

elif35

inşallah hayırlısıyla bir dünyaya gelse gerçekten çok sevinicem çünkü havalar ısındıkça ve bebek de büyüdükçe gerçekten çok zor oluyormuş yeni yeni anladım ben bunu Rabbim hepimizin yardımcısı oldun inşallah  :amin:

CeRoXiMo

Cidden havalar ısındıkça ağırlık iki katı oluyor sanki. Tüm kan sonuçlarım, şekerim, tansiyonum normal, aşırı kilo da almadım ama ellerim ayaklarım şişti, derim gerildi, eklemlerimi bükemiyorum. Onu da geçtim ama

HAMİŞLER: 33. Haftama girdim ve son iki gündür kasıklarımda ağrı var. Hamile olmasam 1-2 saat sonra adetim başlayacak derim. Aynını yaşayan ya da bilgisi olan var mı?? Kuzucuk hareketlerinde değişiklik yok neyseki ama neden olabilir bu ağrılar ?

Perşembe doktor kontrolüm var, zaman gelene kadar çatlayacağım meraktan herhalde.

{safişim}

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 06 Temmuz , 2010, 16:18:28
Cidden havalar ısındıkça ağırlık iki katı oluyor sanki. Tüm kan sonuçlarım, şekerim, tansiyonum normal, aşırı kilo da almadım ama ellerim ayaklarım şişti, derim gerildi, eklemlerimi bükemiyorum. Onu da geçtim ama

HAMİŞLER: 33. Haftama girdim ve son iki gündür kasıklarımda ağrı var. Hamile olmasam 1-2 saat sonra adetim başlayacak derim. Aynını yaşayan ya da bilgisi olan var mı?? Kuzucuk hareketlerinde değişiklik yok neyseki ama neden olabilir bu ağrılar ?

Perşembe doktor kontrolüm var, zaman gelene kadar çatlayacağım meraktan herhalde.
canım halk arasında o ağrılara ay ağrısı deniyo bir nevi alıştırıyo rahim kendini aynı şey bendede oluyo sanki adet olacakmışım gibi ama sen doktoruna sor hem nstde de belli oluyo sancın olup olmadığı sibel arkadaşımızda da olmuş o suan 35 haftalık hamile doktor sancısını kesmesi için serum vermiş ihmalede gelmez bende şükür bugün birsey yok da dün baya olmuştu

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım bendede vardı o agrılar 34 haftamda basladı bende normal olur o agrılar diye gitmedim doktora kntrol gunumu bekledim dun nst ye girdim duzenli agrılar cıktı bunlar erken dogum berlirtisiymiş ultrasondada baktı bebiş kafasını yerlestirmiş ddi doktor hemen serum takalım dedi arkasında yine nst cekilcek dedi eger sancılar kesilmesiydi hastanede kalıcaktım heran hersey olabilir diye ama cok sukur serumdan snra agrılarım kesildi de eve yolladı  :-\ :-\ :-\
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Dilek&Yusuf

bende bugün çok kötüyüm kasıklarım çok ağrıyor arada ağrırdı ama bu kadar değil hem hep sol tarafımdı şimdi iki tarafımda bide önceden böbreğimn az aşağısı ağrıyordu bugün bacaklarımn azyukarsı yani daha aşağısı ağrıyor bende normaldir herhalde diyorum ama bilemiyorum yani afedersnz ama bebek hareket edince aşağı taraflarmda çk acıyor.

Dilek&Yusuf

sibelcm geçmiş olsun bu arada hayırlısı olsun inşallah hepimiz için. :amin:bebeklerimizi ve bizleri korusun Rabbim. :amin:

Dilek&Yusuf

elif senin adınada çok sevindm inş. bizde bu güzel haberleri alırız.