2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

gülfer

gerçekten insan birazda olsa rahatlıyor doğum hikayelerini okuyunca  :)

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 20 Nisan , 2010, 15:00:11
1 Koca yaz var sıcaaaaaakkkkk :sunny:  Bir iki yerde okudum doğumu yaklaşanlar korkanlar vs... bir çok durum var tabi. 4-5 gün önce bir site keşfettim, Doğum yapan bayanlar tüm hikayelerini anlatıyorlar. Kötü anlatılan , korkutan doğum hikayelerine karşı oluşturulmuş bu site, Özellikle de sezeryana karşı. İsterseniz girip bir bakın, beni psikolojik olarak çok rahatlattı.

http://pozitifdogumhikayeleri.wordpress.com/

bu siteyi bende takip ettim okudum doğum hikayelerini gerçektende insan o hikayelerle bile mutlu olabiliyor..kimbilir kendi bebeğimizi kucağımıza aldığımızda neler olucak çok heycanlı bir bekleyiş..umarım rabbim rahat doğumlar nasip eder herkeze ve bebişlerimizin ilk ağlamalarını görürürüz ben şahsen normal doğum taraftarıyım..umarım hersey yolunda gider

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 20 Nisan , 2010, 15:57:15
1 Koca yaz var sıcaaaaaakkkkk :sunny:  Bir iki yerde okudum doğumu yaklaşanlar korkanlar vs... bir çok durum var tabi. 4-5 gün önce bir site keşfettim, Doğum yapan bayanlar tüm hikayelerini anlatıyorlar. Kötü anlatılan , korkutan doğum hikayelerine karşı oluşturulmuş bu site, Özellikle de sezeryana karşı. İsterseniz girip bir bakın, beni psikolojik olarak çok rahatlattı.

bu siteyi bende takip ettim okudum doğum hikayelerini gerçektende insan o hikayelerle bile mutlu olabiliyor..kimbilir kendi bebeğimizi kucağımıza aldığımızda neler olucak çok heycanlı bir bekleyiş..umarım rabbim rahat doğumlar nasip eder herkeze ve bebişlerimizin ilk ağlamalarını görürürüz ben şahsen normal doğum taraftarıyım..umarım hersey yolunda gider

o sıcağı sorma gitsin izmirde olanlar beni anlar burası yanıyo 1 haftadır ben artık ona bile dayanmıyom özellikle geceleri haziran temmuz sıcağında napçam bilmiyorum ben gece yanıyom diye üztümü açıp yatıyom gece yarısı uyandım eşim üstümü örtçem diye uğraşıyo dedim napıyon sen be ben yanıyom  :ehi: :ehi:

bende zorda kalmadıkça yani bebekle yada benle ilgili bir sorun olmadıkça normal yapıcam ama epidural ağrısız ağrılı doğumu yemiyor bir tarafım  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 20 Nisan , 2010, 17:41:15
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 20 Nisan , 2010, 15:57:15

o sıcağı sorma gitsin izmirde olanlar beni anlar burası yanıyo 1 haftadır ben artık ona bile dayanmıyom özellikle geceleri haziran temmuz sıcağında napçam bilmiyorum ben gece yanıyom diye üztümü açıp yatıyom gece yarısı uyandım eşim üstümü örtçem diye uğraşıyo dedim napıyon sen be ben yanıyom  :ehi: :ehi:

bende zorda kalmadıkça yani bebekle yada benle ilgili bir sorun olmadıkça normal yapıcam ama epidural ağrısız ağrılı doğumu yemiyor bir tarafım  :ehi: :ehi:

:ehi: kız koptum burda akşimmm üstü akşimmm üstü allahda seni güldürsün :ehi: sen artık buz torbalarıyla yatarsın canım temmuzda ağustosda izmirde :ehi: bende senden farklı olmıycam ben bırde yazın normal haldeyken bırının bana dokunmasını bıle kaldıramıyorum..öpüşmeyi sevmiyorum..sarılmayı sevmiyorum çok sıcak olmasın nolurrrrr :ehi: allahım sen yaz annelerıne bahar serınlıgı ver yarabbim :amin: :ehi:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızar benim terasta toplanırızzz püfür püfürrr ohhhh serin serin yatarızz ne terlerizzz ne bişi olurr rahat 6 kat kimseciklerde görmezzz  :k06: :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

güzel olur valla don sütyen yatarız sere serpe ooohhhh ne güzel olur haaa  :k06: :k06: :k06:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 20 Nisan , 2010, 23:52:11
güzel olur valla don sütyen yatarız sere serpe ooohhhh ne güzel olur haaa  :k06: :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:

{safişim}

elif35

kız senle benden başkası yok galiba bu konuya giren bir demirbaşımı olduk ne bu konunun bir tek biz doğurcaz sanki ağustosta  :ehi:

{safişim}

Alıntı yapılan: elif35 - 22 Nisan , 2010, 18:56:32
kız senle benden başkası yok galiba bu konuya giren bir demirbaşımı olduk ne bu konunun bir tek biz doğurcaz sanki ağustosta  :ehi:
evet ya kimse yok ağustostosta 2miz doğuracaz ooohhhh hastaneler bomboş olur herkez bizle ilgilenir şaka bi yana herkezin gideceği yer var benim kimsem yok ders çalışıyom diye hiç bir yere çıkamıyom  :cildir: :cildir: :cildir:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

huhuuuuuuu kızlarrrr ben geliyom siz gidiyonuz siz yoksunuz ben geliyorummm bi türlü karsılasamıyoruzzz   ::)

elif35

sen gece kuşusun kızım bilmiyon mu benim başımda gıcık bir koca var kalkarmı bu saatte bilgisayar başından bugün maça gitti ya 9 da geldi haşat olmuş adam banyodan çıktı bi uzandı o şekilde kaldı hala da uyuyo koltukta  :ehi: :ehi:

{safişim}

kızlar nerelerdesiniz ohhh gezin valla kızlar bende reflü oluyo artık geceleri yediklerim ağzıma geliyo çok kötü ya bebek midemi yukarı kaldırıyo galiba çok zorlaıyorum kedimi hiç iyi hissetmiyorum bide evi ceyran yaptırmıştım galiba hemen şifayı kaptım kemiklerim bile sızlıyo hastayım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ayyy cok gecmiş olsun canım  ::) dikkat et be güzelim keske bi yere cıksaydımm camlarını actıgında

{safişim}

evet sibelim ya huyum kurusun işte evi havalandırmayı çok seviyorum ama kaptık şifayı şimdide midem kötü ya