2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

betüs26

HAYIRLISI OLSUN CANIM İNSAN ÖZLÜYO DEMİ

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet yaa cok özlüyorum bide her gidişimizde kafasını ya rahime kadar sokuyodu yada arkasını dönüyodu kendini tam göstermiyodu cok sükür bugun gösterdi yüzünü  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hayirlisi cnm..insan kucagina almak icin sabirsizlaniyor demi ultrasyonda gördümü dayanamiyor insan..bende yarin doktora gtcem bakalim ne dicek merak icindeyim bende acaba acilma falan var mi diye...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hemde nasıl kucagıma alıp koklamak istiyorum bebişimi seninde cok az zamnın kalmıs okumustumm yaa rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallahh  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

betüs26

HADİ BAKALIM CANIM YARIN GÜZEL HABERLERLE GEL İNŞALLAH

{safişim}

elif gözünüz aydın atlatmışın inş bişi olmaz bende midem bulanır diye korkuyorum bide bu aralar dahada büyüdü karnım ve çok kilo aldım ya kedimi hiç beğenmiyorum varil gibiyim ya offfff  :cildir: :cildir: :cildir:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: betüs26 - 19 Nisan , 2010, 22:24:03
HADİ BAKALIM CANIM YARIN GÜZEL HABERLERLE GEL İNŞALLAH

amin cnm insallah :amin: :amin:

betüs26

CeRoXiMo

Allah'ın izniyle ben de ağustos annesi olacağım.
30Ağustos dedi doktor ama hiç belli olmuyor bu günler tabiki de.
Sağlık sıhhatle gelsinde günün ayın önemi yok.
Aslan burcu deli babası, başak burcu deli teyzesi,
ne zaman değil ama nasıl bir bebiş gelecek tahmin etmesi zor değil  :ehi: :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

31 ağustosda 40. haftam doluyor bakalım kızım ne zaman gelicek merakla beklemekteyiz :k06:

arzuhatem

hayırlısı olur inş. zamansız benimde 15 ağustos hayırlısıyla allahım nasip ederse
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

{safişim}

evet kızlar açaba bebişlerimiz ne zaman doğacak değilmi doğum tarihleri saati ne zamandır :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:  bekleyip göreceğiz ama erken gelmesinlerde biz bekleriz bende 11 ağustosta 40. haftamı dolduruyorum çok var daha  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

CeRoXiMo

1 Koca yaz var sıcaaaaaakkkkk :sunny:  Bir iki yerde okudum doğumu yaklaşanlar korkanlar vs... bir çok durum var tabi. 4-5 gün önce bir site keşfettim, Doğum yapan bayanlar tüm hikayelerini anlatıyorlar. Kötü anlatılan , korkutan doğum hikayelerine karşı oluşturulmuş bu site, Özellikle de sezeryana karşı. İsterseniz girip bir bakın, beni psikolojik olarak çok rahatlattı.

http://pozitifdogumhikayeleri.wordpress.com/

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

benimde 1 ile 10 agustos arası olabilir dedi doktorum  :k06: :k06: :k06: