2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

elif35

evet canım benimki önde gidiyo son adetim 5 kasım benim sanırım boyu uzun olduğu için önden gidiyo benim ki....o hareketli olmaz olur mu teyzesi kıpır kıpır  oynuyo içimde zaten  doktorda ultrasonda çok oynan bir kızın olcak demişti bana  :ehi: :ehi: eşimde diyo yandım benim şimdiden önlemimi almam lazım  :ehi: :ehi: bakalım sen ben sibel aynıyız aramızda bi kaç gün var bakalım hangimiz önce doğurcaz

Alıntı yapılan: gülfer - 26 Mart , 2010, 15:09:55
detaylı ultrason kaçıncı haftada yapılıyo

canım detaylı ultrason 19-20  haftada falan yapılıyo bütün uzuvlarına bakılıyo kafatasına bile baktılar benim bebeğimin herşeyi çok güzel dedi doktor parmakları sayılıyo kalbi böbreği yani bütün organları inceleniyo

gülfer

hmmm anladım canım teşekkürler  :flowers:

maşallah bebeğine  :nazar:

{safişim}

yağmurcum canım kuzuna maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: supahanallah evet sibelde bizle hamiş kalmıştı bakalım kim önce pırtlıycak  :ehi: :ehi: :ehi:gelecek hayırlısıyla inş

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

{safişim}

iyiyiz canım sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyo bebişi hissediyomusun

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cok şükür canım iyiyimmm hissediyorum bebişimi hamişlikte iyi gidiyooo sıkıntımız yok  :hello2: :hello2:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

29 Mart , 2010, 19:49:54 #321 Son düzenlenme: 29 Mart , 2010, 19:52:13 '''''''sibel''''''
iyi aksamlar kızlarrr  :flowers: :flowers:
bugun doktora gittim bebişimi görmeye kızlar okadar asagıya sokmus ki kafasını göremedik sırtı dönüktü elini rahmin içine sokmus sadece  sırtını dönmüş  cuma günü detaylı ultrasona giricezzz bebegim asagıda oldugu için sıkıntılıymıs doktor bana onun yukarrı cıkması gerek dedi 3 tane igne verdi haftada 1 tane  yoksa dedi en ufak sıkıntıda allah korusun kötü sonuclana bilirmiş 445 gr olmus bebişimin gramı cok iyi dedi kafa tasasındada bişi yokmus 1 hafta önde gidiyo bebişim  :hello2: :hello2:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

maşallah sibelim :nazar:
bizde bugün dr daydık 521 gr 24 cm boyu olmuş melek kızımın :nazar:
5 nisandada şeker yüklememiz yapılacak
bakalım hayırlısı

{safişim}

meraba kızlar bende bişi sorucam bende bebişin boyunu merak ediyorum ama doktor bebekler ae karnında uzunlamasına durmadığından hep haret ettiğinden falan boyu ölcülmez diyo sizi bebişlerin boylarını asıl ölçüyolar peki :dontknow: :dontknow: :dontknow:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bas ile popo mesafesi ölcülüyo canım tam boyu ultrasona sıgmadıgı için söylemiolar

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 29 Mart , 2010, 20:45:46
bas ile popo mesafesi ölcülüyo canım tam boyu ultrasona sıgmadıgı için söylemiolar

:icon_thumright: benim dr umunda sölediği aynen buydu

{safişim}

pınarcım senin bebişin baş poposu şimdi 24 cm mi yai maşlallah kız 

betüs26

Alıntı yapılan: {safişim} - 29 Mart , 2010, 20:39:49
meraba kızlar bende bişi sorucam bende bebişin boyunu merak ediyorum ama doktor bebekler ae karnında uzunlamasına durmadığından hep haret ettiğinden falan boyu ölcülmez diyo sizi bebişlerin boylarını asıl ölçüyolar peki :dontknow: :dontknow: :dontknow:
SAFİŞ BEBEĞİN ULTRON RESMİ VARYA ORDA FL VAR ONU 7 ÇAPR CANIM KAAN KOCATEPE VARYA UZMAN TV NETTE ORDA DUYMUŞTUM DOKTORUN DEDİĞİ DOĞRU BENİM DOKTORUMDA KİLOSUDA BİLİNMEZ ANNE KARNINDAKİ BEBEĞİ NASIL TATABİLİRSİN BUNLAR HESAPLAMALARLA TAHMİNİ OLAN ÖLÇÜMLER DEMİŞTİ

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: {safişim} - 29 Mart , 2010, 22:07:02
pınarcım senin bebişin baş poposu şimdi 24 cm mi yai maşlallah kız 

valla canım öyle sölediler işte betüşümünde dediği gibi ne kadar bilirlerki işte

CLeOpaTRa

herkese merhabalar.. ben aranıza yeni katıldım ..
bende haziran annesi olucam