2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

KATYUSA

benimde doğumum 29 ağustos tabi değişemase son adet tarihim 22 kasımdı inş sağ salim kucağımada alırımmmm

pelin54

Benimde bebişim 2 ağustos 2010da dogucak ama normal dogum olursa.sezaryanda 25temmuz 31 temmuz arası :hieyt: :k06:bebişimin kalp atısı cok gusel bi duygu allah tüm olmayanlara versin yarabbimmmmm :binkybaby: :nazar: :amin:

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 29 Aralık , 2009, 20:13:21
canımm ne kadar farkı bi duygu dimi bende ilk defa cumartesi günü görmüştümm rabbim kucagımıza da almayı nasip etsin

Amin canım inşallah hepimizin

iştegeldim

Arkadaşlar merhaba
Ben de 5 haftalık hamileyim.Pazartesi ilk doktor kontrolümüze gidicez.Benim birkaç tereddüdüm var.Öncelikle rahim ultrasonunun zararlı olup olmadığı? Bir de arkadaşlar 3 boyutlu ultrasonlardan falan söz ediyorlar çok gerekli mi? Çünkü görev yerimizde bu imkana ulaşmamız mümkün değil.Herkese selamlar allah hepimizin yardımcısı olsun

elif35

bende şu an 8+2 günlük hamileyim doktor benim doğumumu 12 ağustos 2010 dedi 10 gün önde yada 10 gün sonra olabilir dedi bakalım ilk bebeğimizi kucağımıza almak nasip olmadı inşallah bu bebeğimizi kucağımıza almak nasip olur tabi hepimizin nasip olur inşallah  :amin:

gülfer

allah nasıp kısmet ederse doğumum 9eylül 2010 s.a.t. 3aralık 2009du benim hesaplarıma göre 4+6günlük hamişim bugün kan verdim yarın alcam sonuçları bakalım orda kaç haftalık çıkıcak rabbim ilk bebeğimi benden aldı inşallah bu öyle olmaz
inanıyorum allahıma bi sorun olmuycak inşallah allah hepimizin bebişlerini korusun  :amin:

haydibebeğim

benimkide ağustosta geliyor allah kısmet ederse.allah hepimizinkini tamamaına erdirsin inşallah.

haydibebeğim

Alıntı yapılan: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ·._.·[ KeVseR ]·._.·Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - 11 Ocak , 2010, 00:17:14
kızlar yarın doktora gidiyorummmmmmmmm.hayırlı haberlerle dönerim inşallah.
bu arada kalp atışları başlamışmıdır acaba ?? 6.haftaya gidik.

ben benimkini duydum kevser benim de 6+6 idi.sen de duyarsın inşallah yarın :binkybaby:

nesemsin

Merhaba kızlar benim de 4 -5 Eylül de gerçekleşecek inşallah. Benimde lekenmelerm vardı günde 1 tane progestan içtim dün ve bugün yok çok şükür inşallah bi daha olmaz , çok korkuyor insan.Ben bebeğimim kalp atışlarını gördüm 6.hafta da iken sizde görebilirsiniz şu an 7.haftadayız. :)) ama mide bulantıları çok zorluyor napalım bebişimiz sağlıklı olsun yeter ki ben dayanırı :flowers:m.

mavigece

slm arkadaşlar bende yeni üye oldum siteye ne güzel burası herkes çok samimi bende çocuğum olmuyor diye site site dolaşıyordum sizlerle paylaşmak için üye oldum ama onun ertesi günü 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum. ne güzel bi duygu şu anda bebeğim 5.haftasına girdi. inşallah sağ sağlim elime alırım. ama hiç belirti yok. bende normalmi bu, sadece belim ağrıyor. allah izin verirse benimde doğumum eylül 17 allah hepinize ve bebeğinize sağlık versin...

arzuhatem

merhaba arkadşlar benim doğumumda allah nasip ederde o ğünleri görürsek 15 ağustos 2010 oluyoo allahım hepimizin kucana almayı nasip eder inş. aminn
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

sabina

Alıntı yapılan: mavigece - 13 Ocak , 2010, 16:15:20
slm arkadaşlar bende yeni üye oldum siteye ne güzel burası herkes çok samimi bende çocuğum olmuyor diye site site dolaşıyordum sizlerle paylaşmak için üye oldum ama onun ertesi günü 3 haftalık hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum. ne güzel bi duygu şu anda bebeğim 5.haftasına girdi. inşallah sağ sağlim elime alırım. ama hiç belirti yok. bende normalmi bu, sadece belim ağrıyor. allah izin verirse benimde doğumum eylül 17 allah hepinize ve bebeğinize sağlık versin...
bende siteye üye oldum bir kaç gün sonra hamşle olduğumu öğrendim..bayağı düşerli bi site he  ;)

Uploaded with ImageShack.us

ceyloşş

slm bende henüz 4+5 haftalık hamileyim bu hafta sonu keseyi görücem doğumum ise 22 eylüle denk geliyor inşallah.allah herkese hayırlısını versin

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ·[ KeVseR ]·Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - 11 Ocak , 2010, 00:17:14
kızlar yarın doktora gidiyorummmmmmmmm.hayırlı haberlerle dönerim inşallah.
bu arada kalp atışları başlamışmıdır acaba ?? 6.haftaya gidik.
[/quote

canım nasıl geçti muayenen bi sorun yoktur inşallah

neslihan

HAKKINDA HAYIRLISI İNŞALLAH KALP ATIŞLARINI DUYARSIN KUZUCUĞUNUN