2010 Haziran-Temmuz-Ağustos ANNELERİ

Başlatan ****EMOŞİNN****, 20 Aralık , 2009, 19:16:17

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 12 Ağustos , 2010, 16:56:50
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 12 Ağustos , 2010, 14:48:38
isilik oldum ben ya :(
Anaaammm bu ne yaaa 2.yi doğurursam hayatta yaza getirmem, şişeriz, isilik oluruz, tansiyon fırlar, terler 10 kez duşa gireriz. Abooowwww :)

ceren çok zormuş valla :( kaşındıkça duşa giriyorum..offoff

gülfer

ya kızlar bende yemek yiyemiyorum su bile içemiyorum korkuyorum bebişim küçük doğacak diye ama içimde yer kalmadı

artık nefes alamıyorum oturmak bile zor geliyo olduğum yerde kıyafetlerim ıslanıyo su gibi terliyorum yemek yemek zor

geliyo midem bulanıyo birde ramazan geldi ayakta duramıyorum yemek yapmak masayı hazırlamak zor geliyo

çatım sürekli ağrıyo kaburgalarım midemin ağrısı hiç geçmiyo yemek yersem midem dahada ağrıyo napıcamı şaşırmış

durumdayım allahım hepimize yardım etsin zor çok zor  :sad1: :sad1:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: gülfer - 12 Ağustos , 2010, 18:14:16
ya kızlar bende yemek yiyemiyorum su bile içemiyorum korkuyorum bebişim küçük doğacak diye ama içimde yer kalmadı artık nefes alamıyorum oturmak bile zor geliyo olduğum yerde kıyafetlerim ıslanıyo su gibi terliyorum yemek yemek zor geliyo midem bulanıyo birde ramazan geldi ayakta duramıyorum yemek yapmak masayı hazırlamak zor geliyo çatım sürekli ağrıyo kaburgalarım midemin ağrısı hiç geçmiyo yemek yersem midem dahada ağrıyo napıcamı şaşırmışdurumdayım allahım hepimize yardım etsin zor çok zor  :sad1: :sad1:

Aynen canım, sürekli şikayet ediyor gibi hissediyorum kendimi ama bir an olup geçen şeyler değil bunlar, nefes alamamak , sürekli kaşınmak, yemek yiyememek, 15dk.da bir tuvalete çıkmak. Halen planlı sezeryana karşıyım, ama artık bunu yapanları anlayabiliyorum en azından. Ne zormuş bu son haftalar böyle. Allah yardımcımız olsun.

elif35

evet gerçekten de öyle hele bir de beni düşünün bekliyorsun gelmiyor sıcak bir yandan bastırıyor ağırlık ayrı yerden bastırıyor çok şükür pazartesi günü bitiyor herşey kızıma kavuşucam Allah'ın izniyle inşallah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Ağustos , 2010, 12:24:14
evet gerçekten de öyle hele bir de beni düşünün bekliyorsun gelmiyor sıcak bir yandan bastırıyor ağırlık ayrı yerden bastırıyor çok şükür pazartesi günü bitiyor herşey kızıma kavuşucam Allah'ın izniyle inşallah

hadi bakalım hayırlısıyla ınsllahhh  :amin: anam cıkmak bılmedı senın prenses yerını cok sevmiş  :k06: sen kaldın bi tek  :ehi:

elif35

vallaha kız diyorum ya iki ihtimal var diye ya havalar çok sıcak çocuk suyun içinde gelip napçam len diyo yada bakıyo anne çatlak ben bu kadınlamı uğraşçam diyo hangisi acaba  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Ağustos , 2010, 12:39:12
vallaha kız diyorum ya iki ihtimal var diye ya havalar çok sıcak çocuk suyun içinde gelip napçam len diyo yada bakıyo anne çatlak ben bu kadınlamı uğraşçam diyo hangisi acaba  :ehi:

hmmm ikiside makul sebepler aslında  :ehi: :ehi: :ehi:cocugun gozunu korkutmada geliversin artık havalar artık kaderrrrr yapcak bişi yokkkk  :ehi:

elif35

sezaryenden çok korkuyorum ama ben neden bilmiyorum içimde korku var  :y25:

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Ağustos , 2010, 12:48:35

Hiçbirinde korkulacak bir taraf yok aslında, normal de olsa sezeryan da olsa
en çok çekeceğin 2 gün, ardından bebeğin Yağmur'un kucağında, aklına başka
hiçbirşey gelmeyecek, onun kokusunu düşünsene:) 9 aydır taşıması kolaydı da sanki
doğurması mı sana zor gelecek, hiç sanmam, anneler güçlüdür :) 
Ne güzel 2 günün kaldı :) HARİKA :)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Ağustos , 2010, 12:48:35
elifcm inan kokulcak hiç bişi yok sezeryanda biliyon bende cok korkuyodum saat 06:15de sezeryandan cıktım 11:30 da yuruttuler beni ve suan hiç bişeyim yok cok sukurcok rahatım bence kendinş sıkma hiç korkulcak bişi yok stres yapma  :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

öyle kızlar haklısınızda işte ne bileyim insan korkuyor doğumu pek düşünmüyordum ben yaklaştıkça yusuf yusuf oluyorum galiba  :k06:

can yine cannnn

ELİFCİM KORKMA HİÇBİŞEYCİK OLMAZ ALLAHIN İZNİYLE
GÜZEL DÜŞÜN GÜZEL OLSUN CNM NE GÜZEL KIZIN PAZARTESİ KUCAĞINDA OLACAK İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

elif35

doğru diyorsun nermin kızım yarın kollarımın arasında olucak inşallah çok heyecanlıyım ayyy ben bu gece uyuyamam yaa  :hieyt: :hieyt:  yasin falan okuyayım dua edeyim bu gece Rabbim sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah  :amin:

{safişim}

elifcim senin için ne hayırlısıysa o olsun allah yardımcın olsun korkma bebeğini düşü çok güzel bir duygu

haydibebeğim

elif cnm niye korkuyorsun bak yalnız diilsin ben de ayın 22 sinde 6 gün sonra sezeryan olacağım.tabi benim de korkularım yok değil ama ,sonuçtga çoğunun başına geliyor..