Kadınlar doğumdan sonra daha zeki oluyor!

Başlatan Balböceği, 18 Aralık , 2009, 22:01:01

« önceki - sonraki »

ertl

evet kızlar ya bende çok unutkan oldum  :dontknow:

ama gerçektende daha zeki oluyolar çünkü herşeye pratik çözüm bulabiliyoruz
yada bir çok sorunun altından kolaylıkla çıkabiliyoruz

evlenmeden önce yapamicamız  bir çok şeyi şimdi rahatlıkla yapabiliriz
:aferin: :aferin: :aferin: :afer
:basardim: :basardim: :basardim:

börtüm_böceğim

bir de iki tane maşşallah valla  :nazar: bir de üstüe bebekten sonra bebekleşen bi eş... :cildir:  iysin sen valla ben çamaşırları banyo kirli sepeti diye götürüp banyonun yan odasınada köşeye bırakmışım... :toothy10:bi de kim koydu bunları buraya diyorum... :k06:
yeryüzünde pişman olunmayacak tekşey varlığın annecim...

βαlκιz

ben çay tepsisini buzdolabından buldum bikere kahvaltıdan sonra dolaba koymuşum  :ehi: :ehi: :ehi:
iyiki çocukları biyerde unutmuyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 01 Şubat , 2010, 03:37:16
ben çay tepsisini buzdolabından buldum bikere kahvaltıdan sonra dolaba koymuşum  :ehi: :ehi: :ehi:
iyiki çocukları biyerde unutmuyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

du bakim ben ne olcammmm  :toothy10: :toothy10:

serra_emine

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 01 Şubat , 2010, 00:33:50
zeki oldummu acabaa  ::) kocama sormam lazım  :ehi: :ehi:
çok unutkan oldum ama
kumanda buzdolabından yada telefonum gardolaptan çıkabiliyoo  :toothy10: :toothy10:
gülşah senın unutkanlık çok farklı boyuttaymış canım :ehi: kumanda buzdolabındanmı :ehi:
yaa bende acaaip unutkanlık başladı valla..ya sınır oluyorum neyı nereye koydugumu unutuyorum aklıma gelmıyor bı turlu..delı oluyorum.. :violent1:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

--elif--

aslında kadınlar her zaman zekidirlerde çocuk olduktan sonra asıl insanın aklı başından gidiyo bence

Balböceği

NADİRE

KIZLAR ÜZGÜNÜM AMA BU DURUMA SEVİNDİM :) BEN FENA UNUTKAN OLDUM DALGA GECİYORLAR BENİMLE ÖZELLİKLE EŞİM ÇOK KIZIYOR :) GENELDE ÇALIŞTIGIM İÇİN SÖYLENEN ŞEYLERİ UNUTUYORUM :( VEYA MARKETEMİ GİDİYORUM ELTİM BİRŞEY İSTEDİ ALIRMISIN ORAYA GİDİNCE UNUTUYORUM :) VEYA EVDE BİŞEYMİ EKSİK UNUTUYORUM :) EŞİM GÖMLEĞİMİN DÜĞMESİNİ DİKERMİSİN DİYE 10 SÖYLEDİİ :)) DOKTORA GİDİCEKTİM AMA DEMEKKİ BANA ÖZEL BİR DURUM DEGİL :)))

Lă_Tăhzen!

pek zannetmıyorum benım daha cocuk olmadan basladı unutkanlıklarım kek yaparım kabartma tozu koymayı unuturum mısafıre rezil olurum bakkala giderim asıl alacagım seyı almdan geri dönerim  v.s seyler kimbilir hamilelikten sonra nasıl

DİLVİN

valla benım bebeğim akıllı ama bende akıl kalmadı  :ehi: :ehi:

geçen gün bende unuttum keke kabartma tozunu koymayı  :ehi:

aptal gibiyim aynı   :sad1:

sabahın 5 ınde ayaktayımm

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

--elif--

ben iyice kafayı yedim kirli bardakları lavaboya koyacam diye dolaba koyuyorum  :ehi:

NADİRE

Balböceği

___kıymık___

bencede ınsan dogumdan sonra kafayı yıyor
ne zekasından bahsedıyolar :tongue3:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

demmek kı bende hıc bısey kalmayacak azcık aklım vardı oda gıder herhal  :-\ :-\ ::)