27 Nisan , 2024, 23:04:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Vaginal Akıntılar

Başlatan Balböceği, 17 Aralık , 2009, 22:47:09

« önceki - sonraki »

βαlκιz

önceden gitmiştim hamile kalmadan önce iltihap var demişti fitil falan kullanmıştım geçmişti
ama leke olayını demedim tonlarca iç çamaşır alıyorumm :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benimde çok ama çok fazla oluyor bu aralar hamişlikten mi acaba anlayamadım gülşah hamişken sendede çok aşırı oluyormuydu acaba ???

βαlκιz

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 31 Ocak , 2010, 17:04:43
benimde çok ama çok fazla oluyor bu aralar hamişlikten mi acaba anlayamadım gülşah hamişken sendede çok aşırı oluyormuydu acaba ???
oluyordu canım öyle bi oluyorduki suyum geldi sanıyordumm :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bende öyle ya sanki altıma kaçırıyomuşum gibi geliyor :y25:

Hava

meraba kızlar ben 7 yıldır evlıyım 1 oglum var.
benım sorunum  süreklı mantar oluyorum  özellikle cok dıkkat etmeme ragmen cok sık oluyo  bana bı tavsıyenız varmı kullandıgınız ilac yada jel varmı yardımcı olursanız sevınırım :y25:

gülay t.

Canım bana hamileliğimde doktorum Travazol adlı bir krem yazmıştı. Bana bayağı yaradı. Bir dene inşallah faydasını görürsün. Kaşınan yerlere süreceksin :suclu: Geçmiş olsun canım.

--elif--

travazol çok güzel tavsiye ederim  :icon_thumright:

Hava

bende kullandımm onu onceden iyi geliyodu ama artık iyi gelmıyo niye bilmiyomm yaaa bide eczaneden bır jel aldımm iyi geldıı şimdilikk isminı  yazarımm sonra su anda aklımda dıil

ponçik

travazol ben de kullanıyorum ara sıra bu sorunu yaşayınca iyi geliyor

sürekli mantar olmanın sebebini ben doktoruma sormuştum, vucut direncinin düşük olması ve sürkli antibiyotik kullanmaya bağladı

bunlara da dikkat etmende fayda var

ilk sayfada genel bilgiler var , faydası oalcaktır , geçmiş olsun  :opucuk:

Balböceği

Bu aralar akintilar pufff
cok olmaya basladi  :sad1: cocuk oynadikca dahada geliyor
temiz kalamiyorki insan ....

Lă_Tăhzen!

derbeder

bende her zaman gunluk pedlerden kullaniyorum, rahat oluyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

kullaniyorum zaten ama kullandigim vakitte

pamuk degilde pecete tikiyorum  :k06: :k06:

βαlκιz

:k06: :k06: :k06: tıka tıka  :ehi: :ehi: :ehi:
bendede bazen çok olur adet oldum sanarım öyle çok olur  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

CANIM ENFEKSİYON OLABİLİR BENCE DOKTORUN AKINTINI TAHLİL ETSİN