27 Nisan , 2024, 16:17:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ANNELİK; .............................................

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 10 Aralık , 2007, 18:04:15

« önceki - sonraki »

bengü

cok dogru simdi anamin kiymetini daha cok biliyorum cünkü anneyim onu daha iyi anlayabiliyorum
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

Almiş'inAnniş'i

çocuğuna çok iyi bakıldığını bilsen bile, çarşıya koşa koşa gidip gelmektir...  :love9:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bengü

yaprak gibi korkup sonrada niye daha önce yapmamisim demektir...... :binkybaby:

bengü

yoooooo bi önümde sen varsin yüzüne söyllüyom ;D

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Annelik............gece nefes alıp vermesini takip etmektir.

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

ღ°cerenay.♥.

annelik , gece uykusunu rüyanda bile görememektir ...

(tabi uyumayınsa rüya da göremiyo insan haliyle  :k06: )

duru boncuk

her şeyi tek elle ypmaya alışmak ve kolların kopsada mutlu olmaktırr :love9: :love9:

sevda

EĞER  BAKABİLECEĞİNE İNANIYORSAN YADA KENDİNİ HAZIR HİSSEDİYORSAN YAP DERİM YOKSA ONUN BUNUN LAFIYLA HADİİİ ÇOCUK YAPALIMLA OLMAZ BİTANEM BU OYUNCAK DEĞİLKİ HADİİİ ALALIM BİRTANEEE HERŞEYİ AYRI BİR SORUMLULUK VE ÖZVERİ İSTEYEN BİR EVRE...

sevda

CANIM EMİN DEĞİLSEN YAPMA DERİM ÇÜNKÜ OZAMAN DAHA ÇOK PSİKOLOJİN BOZULUR...

sevda

Tabiki ertelemkte çözüm değil ama inan bana yarına çıkmaya senedimiz yok hem olayın bu yönü var hemde malesef senin hazır olamadan bir bebeğe bakamıyacağın gibi bir izlenim var ama yinede en mantıklı kararı eşinle sağlıklı bir konuşma sonrasında alabilirisn gibime geliyor çünkü gerçektende kolay değil bitanem... ;)

sevda

Düşün atbiki eğrisini doğrusunu tart bakalım...

şerife Berat

Almiş'inAnniş'i

konu başlığını niye saptırıyorsunuz arkadaşlar?

ARMAĞAN

ANNELİK, ÖLÜRKEN BİLE FEDAKARLIK ETMEKTİR.  :y25:
DÜN AKŞAM HABERLERDE, 5 AYLIK HAMİLE BİR BAYANIN MENENJİT GEÇİRİP BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞTİĞİNİ İZLEDİM. VE ÇOCUK HALA CANLI. DOKTORLAR ÇOCUĞUN SEZERYANLA ALINABİLMESİ İÇİN 3 HAFTA DAHA GEREKLİ DEMİŞLER VE KADINI SOLUNUM CİHAZINA BAĞLAMIŞLAR. AMA BEBEĞİN BABASI BEBEĞİNİ İSTEMİYOR VE EŞİNİN FİŞİNİN ÇEKİLMESİNİ İSTİYOR. GEREKÇESİ İSE ''BEN BAKAMAM''. VE ADAMIN 2 ÇOCUĞU DAHA VAR. BE ADAM PEKİ DİĞER İKİSİNE NASIL BAKACAKSIN?  NASIL BİR MANTIKDIR ANLAMADIM. DÜN EŞİMLE BUNUN TARTIŞMASINI YAPTIK. GERÇİ O DA BENLE AYNI FİKİRDE. BAYANLAR TAŞIDIĞI İÇİN ANNELİĞİN NE DEMEK OLDUĞUNU BİLİYORLAR AMA BABALAR ÖYLE DEĞİL BANA KALIRSA. BEBEKLERİ DOĞDUKTAN SONRA BİLE BABALIĞIN NE DEMEK OLDUĞUNU BİLEMEYEN ERKEKLER VAR. ÇOĞU İÇİN GEÇERLİ DEĞİL TABİ BU. ALLAHIM NELER VAR YA.