ANNELİK; .............................................

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 10 Aralık , 2007, 18:04:15

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bu gece cok guldumyıne :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :tooth
AKILSIZDAN AKILMI ALCAM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:SEN COK YASA YA GULDURDUNBENI :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AH YUCE RABBIMSEN AKIL FIKIR DENGE IHSAN EYLE RABIMMMMMMMMMMMMM :amin: :amin: :amin:
YAZIK ZAVALLI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: GORMEMISIN BI ....... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
AY COK GUDLDUMMMMMM :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
AYRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:BENIMCOCUGUM OLUYO SAFCIMMM BEN ALDIRDIM BURAYA COCUK OLSUN IDYE DEGIL BASKA BI SEBEPTEN GELDIMMMM
COK BİLMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :violent1: :violent1: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HA BIDE TINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

efsane

SIZ SELCANA GULCEGINIZE ACINDA ........................... GULUN SIZ ANLADINIZ NE YAZDIMI NEDE OLSA SIZIN COK SEVDIGINIZ KELIMELER VE SIZIN TERBIYENIZ BOYLE SEYLERE MUSAIT ORDA GULUNCEK BISI YOK BENCE DERS ALINMASI GEREK BISEY VAR AMA ANLAYANA SIZDE NERDE O KAFA KAFA YOKKI SIZDE BEYIN OZURLULER ASLINDA SIZDE BEYINDE YOK  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

efsane

size buda cok komik gelmistir simdi alinti yapinda saklayin yarin hemen emineye gosterin yarin icin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:COKTA TINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:zaten mantikli seyler size komik gelio ama iste dedim ya alismis kudurmustan beterdir die sizde olesiniz alismisiniz milletle kavga etmeye ondan surekli satasionuz ona buna  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:olsun biz cok egleniyoruzzzzz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

öslem

senin ne amaçla geldiğin zaten ortada.
derdin sadece millete sataşmak.
ama yazık sana biliyormusun. benim bebeğim oluyor ben aldırdım diyecek kadar küçülmüş bir insansın sen.
çok güldüm diyorsun ya bence seninki ağlanacak haline gülmekten başka bişey değil.
o yarım aklınla kime ne diyorsun dönde bir bak.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
valla yazık üzüldüm sana. hemde çok üzüldüm. burada gelmiş millete sataşıp kendine iş bulmaya çalışan birisin. yazık sana. çocukluktan kalma duygularını bastırmaya çalışıyorsun bu belli zaten.  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eğlence anlayışın zaten orada. valla yazık yaaa üzüldüm bak san şimdiiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: kardelenim - 22 Mayıs , 2009, 00:22:21
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bu gece cok guldumyıne :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :tooth
AKILSIZDAN AKILMI ALCAM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:SEN COK YASA YA GULDURDUNBENI :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AH YUCE RABBIMSEN AKIL FIKIR DENGE IHSAN EYLE RABIMMMMMMMMMMMMM :amin: :amin: :amin:
YAZIK ZAVALLI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: GORMEMISIN BI ....... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
AY COK GUDLDUMMMMMM :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
AYRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:BENIMCOCUGUM OLUYO SAFCIMMM BEN ALDIRDIM BURAYA COCUK OLSUN IDYE DEGIL BASKA BI SEBEPTEN GELDIMMMM
COK BİLMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :violent1: :violent1: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HA BIDE TINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

pess diyorum gerçekten yeter ama yaaa. sen ve yanındaki 3-5 dengesiz üye olduğunuz günden beri huzur bırakmadınız yaa. amacınız ne bilmiyorum.

zaten kendin yazmışsın bebek için gelmedim diyee. bu forumun amacı annelik ve bebek başka amaçlarını git başka yerlerde yap. bu nedir yaaa. saçma sapan yazıp yazıp çıkıyosunuz. utanın bunca annenin hamilenin ve bebeklerinin hamile olmak isteyenlerin günahına giriyosunuz yaptıklarınızla.

ne sanıyosunuz kendinizi bilmiyorum ki. yazdığınız mesajlara bütün forum salaklara bak gene yapmışlar diye gülüyo en çokta ben gülüyorum

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ยรlคภ๓คz göภlüm

annelik çocuğun evde yokken bile evdeymiş gibi hissetmektir.

suzannn

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 16 Ağustos , 2011, 16:46:58
annelik benim bilemediğim birşey  :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

annelik inşl. senin de yaşayacağın çok güzel bir duygudur

Balböceği

Alıntı yapılan: happines - 16 Ağustos , 2011, 16:50:08
annelik benim bilemediğim birşey  :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

insallah uzme kendini sende ne emekler veriyorsun bi can ugrana

Rabbim bunlari gormuyormu saniyorsun, hayirli zamani bekliyor melegin..  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 16:51:39

insallah uzme kendini sende ne emekler veriyorsun bi can ugrana

Rabbim bunlari gormuyormu saniyorsun, hayirli zamani bekliyor melegin..  :amin:

inşallah inşallah ALLAH BÜYÜK biliyorum ama içimde bazen tarifsiz acılar oluyor allahım hakkımda hayırlısını versin hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eylesin

inşallah

Balböceği

suzannn

--elif--