Bebeğimonline Anne ve Anne Adayları Videosu:)

Başlatan мiŁenα., 16 Aralık , 2009, 19:48:38

« önceki - sonraki »

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKK GÜZEL OLMUŞ MÜZİĞE BAYILDIM EMEGİ GEÇEN BÜTÜN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM SÜPER OLMUŞŞŞŞ :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

betüs26

İLKNUR AYŞE HEMEN YETİŞİYOLAR VALLA HELE BEN BAZEN HİÇ ANLAMIYORUM  AYŞE HEMEN YARDIMA KOŞUYO SAĞOLSUN ELLERİNE SAĞLIK

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

RİCA EDERİM KIZLAR BEĞENMENİZE SEVİNDİM.  :)  :love9:

tweety0555

ay harıka olmus tuh ya gec kalmısım ne ıyı olurdu bende olsaydım ...ellerınıze saglık...

betüs26

BEYENİLMEZ Mİ CANIM VALLA İZLERKEN İNSANI ALIP GÖTÜRÜYO TEKRAR TEKRAR TEŞEKÜRLER ELLERİNE SAĞLIK ALLAH SANA HAYIRLI VE ÇOK KOLAY BİR DOĞUM NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Aralık , 2009, 13:02:58
ay harıka olmus tuh ya gec kalmısım ne ıyı olurdu bende olsaydım ...ellerınıze saglık...

ikinci postada sen de olursun canım  ;)

Alıntı yapılan: betüs26 - 29 Aralık , 2009, 13:33:24
BEYENİLMEZ Mİ CANIM VALLA İZLERKEN İNSANI ALIP GÖTÜRÜYO TEKRAR TEKRAR TEŞEKÜRLER ELLERİNE SAĞLIK ALLAH SANA HAYIRLI VE ÇOK KOLAY BİR DOĞUM NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RİCA EDERİM HAYATIMMM  :opucuk: 

AMİN BETÜŞÜM , RABBİM HEPİMİZE SAĞLIKLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN   :amin:

ırmak184

cok güzel olmuş canım emeginize saglık  :opucuk:  :opucuk:

serra_emine

ayşe ılknur ve bılemedıgım emegı geçen arkadaşlar valla harıka muhteşem olmuş emegınıze saglık yanı valla...ınan çok hoşuma gıttı ..
ama daha evvelde dedıgım gıbı bır arada bebeklerımızın yenı dogmuş resımlerınden boyle bı vıdeo ayarlarsanız süper olur.sonrada buyudukçeki hallerınden falan ama bunu görelım yanı ıyımı hadı bakalım.valla ıyı oluyor yaa.buraya alılştık nasıl olsa ıyı gelıyor bıze burda sohbet dertleşmek falan.boyl eugraşılarınızda renk verıyor hadı gayret :hello2: :hello2: :love7: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

vidyoyu göremedim daha hemen izliycem yorum yapcam  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

simass

İlknurcum Ayşecim ellerinize yüreğinize sağlık..çok güzel olmuş..Seviyorum sizi canlarım... :opucuk: :opucuk: :opucuk:

serra_emine

balkızzz ıkı gundur ızleyemedınmı vıdeo yu :k06:hadı ızle bak çok guzell...yorumunu beklıyom. :k06:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

cok guzel olmus arkadaslar uğrasanların emegıne saglık herkesı tanımıs oldum ama malesef ben yokum gec kaldım heralde :caca: :caca: :caca:

βαlκιz

Alıntı yapılan: serra_serra - 04 Ocak , 2010, 00:21:35
balkızzz ıkı gundur ızleyemedınmı vıdeo yu :k06:hadı ızle bak çok guzell...yorumunu beklıyom. :k06:
canım ben istanbuldayım nete giremiyorum burda anca izledim bugun güzel olmuş şarkı süper emegi geçenlere mersii  :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

kızalr sağolun..

bebekelrımızın ve cocukalrımıızn vıdeosuda hos olur ...

oda yapılır

:love9: :love7: :love9: