28 Nisan , 2024, 10:10:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GEBEKİKTE SİGARA KULLANIMI....

Başlatan **YeŞiLzEytİN**, 16 Aralık , 2009, 09:12:45

« önceki - sonraki »

Pınar86

Kızlar cok kötü bişey ya Allah yardım etsin bebişleriniz için bırakın. Arkadaşım gebelik boyunca icti içme dedim işte yakıp bir iki çekip bırakıyorum dedi ne olursa olsun onun bir dumanı bile bebeğe zararlı şimdi bebek erken doğdu kan eksikliği var minicik 2500 kilo insan bakmaya korkuyor cok üzüldüm Allah yardım etsin  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Balböceği

Insallah icenlerde tez zaamanda birakir sigaranin faydasi olsa kimse icmezdi herhalde  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

bence de içen arkadaşlarımız var ise bir an evvel bıraksınlar... korkunç zararlı etkileri var,bunu söylememe gerek yok,herkes biliyor... bebişiniz için.. onlar size emanet... emanete hıyanet etmeyin.  :-\

GNC

Hamilelikten önce ve öğrenene kadar 4.5 hafta kadar günde 1 paket sigara içiyordum. Şimdi 3 günde 1 paket yani günde 6-7 tane içiyorum ama hep vicdan azabı:( nasıl bırakacağım bilemiyorum:(

elfo

sadece gebe kalanların değil gebelik düşünenlerin de bırakması gerekir. çünkü ilk 3 ay bebek annenin yediğinden içtiğinden değil kanındaki minerallerden, zamanında depoladığı şeylerden besleniyor. e gebe kalmadan günde 1 tane bile içilse gebe kalınca o sigaranın zararı mutlaka bebeğe geçecektir.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GNC

Günde 4 adete düşürdüm bebeğime zarar vermeden bir an önce bırakabilirim inşallah :(