Burcunuza göre saç renginiz ne olmalı

Başlatan Balböceği, 15 Aralık , 2009, 20:51:13

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

KOVA:

Yoğun ve net kızıllar. Kova kadını ile bütünleşir.
  ben katılmıyorum buna bana sarı daha güzel oluyor her renk yaptım saçımı ama kızılı denemedim sevmiyorum bana yakışmaz gibi geliyor
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

н∂vv∂ ツ

OĞLAK:

Fethetmeyi seven Oğlak kadınına, toprak renkleri gider.

Uploaded with ImageShack.us

nisan rüzgar

okadar çok renk denedimkii..sarıııvazgecilmezimdi..kahve kızıl siyahh
en sonunda kendi rengimi unuttum artık braktım kendi rengimi çok seviyom kumral bana en çok o yakışıyo :occasion5:

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

esra26

KOVA:

Yoğun ve net kızıllar. Kova kadını ile bütünleşir.

ilginç ama kızılı cesaret edipte boyayamam........  :k06:

ZyNp

BAŞAK:

Kusursuz görünmek için çabalayan Başak kadını için, platin tonları çok uygundur.
valla benım kullanmadıgım renk kalmadı kızıl ,koyusarı,turuncu,yogun kırmızı,platın sarı,kahve karamel cukulata kahve ama en guzel renk cukulata kahve butun kadınlara yakısıyor bence

karapnr

YENGEÇ:

Romantik Yengeç kadınına, bal köpüğüne uzanan açık kumral saç rengi çok yakışır.

kızılda yakışıo banaa :k06:

can yine cannnn

İKİZLER:

Çılgın, duyarlı ve rutine karşı duran kişiliği ile saç rengini birkaç haftada bir değiştiren bir karekter sergiler

doğurayımda hele :laughing7: :laughing7: :laughing7:
can dediklerim....

Aytii

KOÇ:

Koç kadını için kızılın her tonu çok uygundur.

kesinlikle doğru  ::) herkes bana çok yakıştığını söylerdi zamanında boyatırken  :laughing7: ama artık doğal rengimi besliyorum  :hungry:

HASRET!M S@N@

BALIK:

Toprağın tüm renkleri, Balık kadınına yakışır