TRABZONLULAR NERDESUNUZ ..

Başlatan ÇİTLENBİK, 13 Ocak , 2007, 11:38:52

« önceki - sonraki »

necla_3361

мiŁenα.

iiiiiiiiiiii necla nerlerdesin :director: :director:

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

ablam trabzonda tanjantta oturuyoo varmı otaraftann  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

βαlκιz

tanjant merkezz aydınlık evler mah.de ablam
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

hım anladım ....ben gıttım hep gezdım ama hatırlamıyorum :-\

remoş

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 23 Kasım , 2009, 14:14:47
hımm ben de yeşiltepe de oturuyorum aydınlıkevlerle bitişiğiz.ben de buralıyım ama bu şehri hiç sevmedim.çocukluğum samsunda geçti evlendim buraya geldim.gezilcek bi yeri oturulacak bi yeri yok.şehir planlaması sıfır.dolmuşlardan yürüyemiyosunuz.yürürken de dolmuş çarpmasa iyidir :toothy10: sokaklar daracık.bi sahil düzenlemesi yaptılar güya girdin mi çıkamıyorsun zaten ıssız,biri saldırsa sana kimse yardım edemez kaçsan da kaçamazsın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

****SeRaP-27****

bende gelcem trabzonaaaaa yaaaaaaaaa
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

****SeRaP-27****

Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

Alıntı yapılan: remoş - 28 Kasım , 2009, 17:39:18
Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 23 Kasım , 2009, 14:14:47
hımm ben de yeşiltepe de oturuyorum aydınlıkevlerle bitişiğiz.ben de buralıyım ama bu şehri hiç sevmedim.çocukluğum samsunda geçti evlendim buraya geldim.gezilcek bi yeri oturulacak bi yeri yok.şehir planlaması sıfır.dolmuşlardan yürüyemiyosunuz.yürürken de dolmuş çarpmasa iyidir :toothy10: sokaklar daracık.bi sahil düzenlemesi yaptılar güya girdin mi çıkamıyorsun zaten ıssız,biri saldırsa sana kimse yardım edemez kaçsan da kaçamazsın :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bilmem bana çok güzel geliyooo sahil tarafı evet öyle ablamla giderdik ama kimse olmazdııı korkar eve gelirdikk  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Balkizim ne geziyon burda kiz  :ehi:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ●●● кυ¢υgυм ●●● - 04 Aralık , 2009, 02:20:38
Balkizim ne geziyon burda kiz  :ehi:
şöyle şehirleri dolaşım dedim  :ehi: :ehi: tarbzonlu sayılırım yaa 3 satlik yolll  :k06: :k06: :k06:

..BahaR●●

çok özledim memleketimiiii........  :y25: