29 Nisan , 2024, 19:25:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TRABZONLULAR NERDESUNUZ ..

Başlatan ÇİTLENBİK, 13 Ocak , 2007, 11:38:52

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

neresinimi benim kaldıgım surmene yukarı cavuslu koyu ve sankı hayvanat bahcesı ben cok korkarım hersey var akrep angora dıyorlar degısık yılan...hersey var....

ve gezılcek bıryerı yokkkı ???

bır alısvrıs merkezzı acıldı oda ne kadar gezcen

:love9: :love7: :love9:

maviolumler

Trabzona gitmedim görmedim bilmiyorum ama benimde eşim trabzonlu merkezden boztepe mah.den
oğlum çok güçlü biliyorum her zamanda güçlü olacak...

..BahaR●●

ayşenin de dediği gibi gidilecek çok bir yeri yok ancak yaylalara
manastıra bide uzungölü var ama ben memleketimi çok seviyorum
hele yokmu boztepesi süperr yaa manzara harika..........

мiŁenα.

gezilcek heryerını gezdım uzungöl manastır kılıseyı alısverıs merkezını...yaylalara gıtmedım bır oda arabanın altı vuruyodu cıkamadık....

1 gun tas patlasın 2 gun sonra yok ....ama havası baska yemeklerı fılan ...mesela ben lahana dıblesı aşeriyom kaynanam yok yapanda yok zaten baskasınınnkını yemem....lahana sevmeyen ben yemek ıstıyorumm :y25:

sarisinn

ben yinede trabzonumu hiçbirşeye değişmem diyorum..herkese yaşadığı yer güzel geliyo... :tongue3:

..BahaR●●

VAHH VAH AYŞE KAYNANAN NERDEYSE HEMEN GELSİN LAHANI YAPSINDA YE...
BİZİM ORANIN YEMEKLERİ GERCEKTEN ENFESTİR
MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM HELEKİ O GÜZEL HAVASI.......

мiŁenα.

kaynanam trabzon sürmene yukarı çavuşlu köyünde şuan....

gemiyor hatun başka zaman olsa durmaz damlar buraya :toothy10: :toothy10: :toothy10:

..BahaR●●

keyfi yerinde demek boşver ya kaynanasızlığın tadını çıkarrr :icon_thumright: :icon_thumright:

мiŁenα.

ya o olunca ev yemeklerı sulu seyler olyordu sımıd kolaya kacmak ıcın kızartma makarna falan yapıyz ve cok kılo alıyorum kendımden rahatsız oluyorum :y25:

sarisinn

aynen ayşecim bende çok kızartma yapıyorum..100 kilo olurum herhalde

βαlκιz

trabzonlu degilim ama olmak isterdim ablam trazonda gelin bende yılda 3,4 kere giderim trabzona çok seviyorumm en son 1 buçuk ay önce gittim  :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

MİHRAP DİKKAT ETCEZ ANAMM BEN 4KİLO ALDIM 2 AYDA....

SABHA KALKIYORUM 1 BARDAK SÜT MEYVE YIYORUM OGLEYE YEMEK YIYORUM..AKSAMA HAFIF MEYVE YIYORUM...

BUNDAN SONRA BOYLE SAGLIKLI ALCAKSAM ALIM KILO ..

KILOYU GECTIM BEBEGIME YARRAI OLCAK SEYLER TUKETIM.....

BALKIZ TRABZON GEZ AMA EN FAZLA NE KADAR GEZCEKSIN KI YA ZEVK RENK MESELESI BEN GITTIM 1 KEZ GORDUM EHRYERI DAHA GITMEM AMA SENEYE INS BEBEGIMIZIDE ALIP 1 HAFTALIGINA UZUN GOLE GITCEZ ORAYAI COK SEVIYORUM

can yine cannnn

evet şahanedir uzungöl piknikçilerin uğrak yeridir
can dediklerim....

sarisinn

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 26 Ağustos , 2009, 09:30:43
MİHRAP DİKKAT ETCEZ ANAMM BEN 4KİLO ALDIM 2 AYDA....

SABHA KALKIYORUM 1 BARDAK SÜT MEYVE YIYORUM OGLEYE YEMEK YIYORUM..AKSAMA HAFIF MEYVE YIYORUM...

BUNDAN SONRA BOYLE SAGLIKLI ALCAKSAM ALIM KILO ..

KILOYU GECTIM BEBEGIME YARRAI OLCAK SEYLER TUKETIM.....

BALKIZ TRABZON GEZ AMA EN FAZLA NE KADAR GEZCEKSIN KI YA ZEVK RENK MESELESI BEN GITTIM 1 KEZ GORDUM EHRYERI DAHA GITMEM AMA SENEYE INS BEBEGIMIZIDE ALIP 1 HAFTALIGINA UZUN GOLE GITCEZ ORAYAI COK SEVIYORUM
ben o dediklerinide yapamıyorum ayşecim..akşama kadar 1 bardak su bile içmiyorum..canım istemiyo.sonra iftar saati oturup hamal gibi yiyorum kızartma falan.napcam bilmem.doktor ne yesen kar dedi..

кคг๔єlєภ ♥ ♥