27 Nisan , 2024, 19:57:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Düşük...

Başlatan gizem86, 13 Aralık , 2009, 14:57:27

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ben erkegim diye konu açan başka biriydii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökkusağı

hayır cnm senin son gelişmelerden haberin yok anlaşılan bu konuyu açan gizem86 aslında hayat 82ymiş geçen gün itiraf etti hayat82 eet ben gizem 86 yım dedi  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Şubat , 2010, 15:06:29
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 03 Şubat , 2010, 14:49:58
ıyı kadrıyecım sukur atlattık ıkı gun oldu bı rahatsızlık cıkmadı keyfı yerınde sımdı sagol canım  :opucuk: :opucuk:

sevindim cnm çok geçmiş olsun tekrar.anne olmakta zor iş yahuu sürekli tetikte olman bikaç işi aynı anda yapman lazım annelik bu yüzden kutsal sanırsam :k06: :k06:
ewt canım ya gercekten cok zor anne olunca annemın kıymetını daha ıı anladım bı ıs yapıyorum gozum hep onda ıkı sanıye ıcınde mamasını aldım yanına gelıyodum kı yanları yastık doludu daha emeklemıyor dusemez dedım ama surunerek yapmıs yapacagını ıste ne yapacakları bellı olmaz  :laughing7:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Şubat , 2010, 15:16:27
hayır cnm senin son gelişmelerden haberin yok anlaşılan bu konuyu açan gizem86 aslında hayat 82ymiş geçen gün itiraf etti hayat82 eet ben gizem 86 yım dedi  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
ewt kafeye yazmıs dımı ben de ben yokken neler olmus dıye okurken gordum sapık bıde bana ozelden msj atmıstı

βαlκιz

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo manyakmı bu yaa eşcinsellmi hamilemi erkekmi evlimi düşükmü yapmışş hamilemi ne oldugu belli değilll  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökkusağı

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 04 Şubat , 2010, 03:45:53
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo manyakmı bu yaa eşcinsellmi hamilemi erkekmi evlimi düşükmü yapmışş hamilemi ne oldugu belli değilll  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ikranaz

serap27 canım kusura bakma uzun süre nete giremedim hastalar bayağı yoğundu. ancak yazılarını şimdi okuyabildim doktorla konuştum kist olayını kan test sonuçlarını bilmem gerekiyor dedi. çeşitli kist şekilleri varmış iyi ve kötü olmak üzere ama büyük çoğunluğu hamilelik sırasında ilk aylarda atılıyormuş sorun edilecek bişey değil dedi. dış gebelik içinde kan testini bilmem gerekiyor dedi. doktorunun bu ihtimalden uzaklaştığınızı söylediğini anlattım. demekki kisti iyi huyluymuş ve eriyebilecek atılabilecek bir kistmiş sorun yok ozaman dedi canım.sen stres yapma sadece yeter ilk hamiliğinin düşükle sonuçlandığını söyledim biraz dikkat etsin elini havaya fazla kaldırmasın ağır işlerden uzak dursun kendini sarsmasın dedi. ve fazla eşiyle birlikte olmasın ilk aylar dedi canım.

merak etme herşey iyiye gider canım kendine iyi bak görüşürüz

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: yasmin35 - 29 Aralık , 2009, 12:37:24
canım çok geçmiş olsun allah bidaha yaşatmasın çok üzüldüm bende her ulturosona girdigimde korkuyom ya doktor duymak istemicegim bişey der diye ama içim ferahlayıp çıkıyom odadan allah herkezin melegini bağışlasın
canım benim çok gecmiş olsun anlıyorum seni ama üzülme ALLAH hayırlısını versin herşeyin.. bende 1buçuk sene önce yasadım aynı seyiii...çok iyi anlıyorum seni

****SeRaP-27****

ikranazcım tşk ederim gittim dr a kist küçülüyor ve sıvı yok olmuş şükür ama bu eşiyle birliktelik konusunu sormamıştım iyi oldu canım çok sağol öptüm çok çok 6+4 olmuş bebeğim haftaya kalp atışlarını duymaya gideceğiz :)  :amin:  :amin:
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 05 Şubat , 2010, 10:13:00
ikranazcım tşk ederim gittim dr a kist küçülüyor ve sıvı yok olmuş şükür ama bu eşiyle birliktelik konusunu sormamıştım iyi oldu canım çok sağol öptüm çok çok 6+4 olmuş bebeğim haftaya kalp atışlarını duymaya gideceğiz :)  :amin:  :amin:

Canım merhaba bak korkulcak birşey yokmuş Allahn izni ile kist küçüldü sıvı gitti artık üzme kendini ltfen. Bebişine iyi bak pıt pıt atıcak haftaya kalbi onun

****SeRaP-27****

sağol tatlım artık içim rahat şükür ama şu 1 hafta zor geçti bi hafta daha bekledimmi iyice rahatlayacağım sağol hayatım çok sağol  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 05 Şubat , 2010, 10:28:27
sağol tatlım artık içim rahat şükür ama şu 1 hafta zor geçti bi hafta daha bekledimmi iyice rahatlayacağım sağol hayatım çok sağol  :opucuk:

Sen stres yapma zaman su gibi akar geçer yeterki bebişini hep sağlıklı düşün kendine çok iyi bak. Eminim haftayada çok olumlu geçiek pıt pıt duyucaksın Allahım olmayan herkese nasip etsin canım  :amin:

****SeRaP-27****

:amin:  :amin:   :amin:  :amin: çok sağol canım gerçekten böyle şeyler duymak çok güzel çok destek oluyorsun çok sağol

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: ikranaz - 29 Aralık , 2009, 12:15:33
merhaba arkadaşlar bende 24 aralıkta bebeğimi kaybettim kanamam halen devam etmekte 9 haftalıktı bebeğim herşey normaldi kalp atışları çok iyiydi.kanamam yada ağrım hiçbir şikayetim yoktu. buğün 29 aralıkta ikili teste girecektim:( sağlıkçı olmamdan dolayı doktorum yanımdaydı hep o ğün bebeğimi merak ettim kontrol günüm olmamasına ragmen doktoruma gittim hocam bebeğime bakalımmı özledim dedim güldü gel hasi dedi ama yüzü asıldı meger kalbi durmuş bebeğimin 24 aralıkta çalıştığım hastanede kürtaj oldumcanım hiç yanmadı ama kalbim içim çok yandı halada yanıyo daha çok taze doktorum: ilk 3 aydaki düşüklerin nedeni genetik dedi bende eşimde test yaptıracaz.ve 2 ay sonra hamile kalabilrisin dedi allah kimseye yaşatmasın bu acıyı şimdi çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşarım diye. allahtan ben doktorumu hergün görüyorum ve beni sabırla dinliyo allah hepimize yardım etsin arkadaşlar

çok geçmiş olsun canım ama sen çok şanslısın hep doktorsun hep doktorların yannında kalmama olasılıgında yok allhtan bi dakine daha dikkatli ol yanlış anlaşılmak istemm ama ben şuan izmir tepecik hastanesine gidiyorum ne sordugum sorulara cvp veriyorlar nede beni dinliyorlar kendi bildikleirni yapıyor yazıyor reçete yala diyorlar bu durumdan hiç hoşlanmıyorum en azında kısa cümlelerle ne olup bittiğini sölemiyorlar şuanlar şunalr oluyor diyorum tık yok cvp yok ama sen doktorların içindesin şanslısın yani :icon_thumright: allah bundan sonrakinin acısını göstermesin canım :amin: