29 Nisan , 2024, 06:36:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Düşük...

Başlatan gizem86, 13 Aralık , 2009, 14:57:27

« önceki - sonraki »

****SeRaP-27****

ikranazcım ben tekrar hamileyim canım bende kürtaj olmuştum 3 ay sonra hamileyim tekrar ama 2.5 cm kist ve serbest sıvı var vee dış gebelik olabilir dedi kan testi yaptı ama 2 ye katladı şükür biraz uzaklaştık bu ihtimalden dedi rica etsem canım dr unla konuşabilirmisin bu kist ne olacak falan
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 02 Şubat , 2010, 16:59:21
ikranazcım ben tekrar hamileyim canım bende kürtaj olmuştum 3 ay sonra hamileyim tekrar ama 2.5 cm kist ve serbest sıvı var vee dış gebelik olabilir dedi kan testi yaptı ama 2 ye katladı şükür biraz uzaklaştık bu ihtimalden dedi rica etsem canım dr unla konuşabilirmisin bu kist ne olacak falan

Serapcım bendede iyi huylu 3 cm lik 1-2 tane kist var bugün kontrole gittim hemide kan testi için sorduğun soruyu sordum ya gebe olduğum çıkarsa bu kistler ne olacak diye,doktor bunlar iyi huylu ya gebeliğinle birlikte yavaş yavaş ericek yada doğumda yok olucak dedi. Yani anlican bebeğe ve bizlere bir zararı yokmuş endişe etme tatlım

****SeRaP-27****

sağol bitanemmm içim rahatlıyor böyle perşembe gidiyorum hayırlısı bakalım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 03 Şubat , 2010, 10:28:15
sağol bitanemmm içim rahatlıyor böyle perşembe gidiyorum hayırlısı bakalım

tabiki rahatlasın Allah ın izni ile sağlıklı bir bebiş doğuracaksın. Doktordan sonra muhakkak yaz merak etmiyeyim. Ayrıca nasıl gidiyor hamişlik bunun dışında bir sıkıntın var mı?

****SeRaP-27****

çok sağol canım valla kasık ağrısı oluyor ara ara ve afedersin kusmam arttı bide göğüsler felaket :) o kadar sen neler yapıyorsun bebiş durumları nasıl tatlım

Shadowqueen

Bunlarda işin cilveleri canım ya bebiş için katlanıcan :) sen kafana bişi takma yeterki stres herşeye baş düşman. Bende dün doktora gittim kese falan yok dedi ama akıntın var dedi kan testi yapalım dedi bgn 2 de belli olacak ama sanki hamişmişim gibi geliyor bendede her belirti var hiç böle olmamıştım.(12 gün adet gecikti) Hamiş olmamışsam biraz üzülcem ama denemelere devam hehe  :k06:

****SeRaP-27****

kızzz seninki daha heyecanlı benimde kese gözükmemişti benim bugün adetim geçeki 11. gün ama yarın ne olacak bakalım olsun ama değilsende üzülme nasip de kanda çıkar şimdi haber verr ii mi tatlımmm

Shadowqueen

İnternete şimdi baktım erkenden çıkmış sonuç maalesef hamiş değilim :( yakında olucam demkki adet bidahaki denemelere inş. diyorum birazcık üzü,lüyorum

Değerim

Beta-hCG (total hCG)  < 1.20

****SeRaP-27****

hımmm olsun canım üzülme git bi dr a bakalım neden gelmemiş baksın muayene yapsın düzgünce

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 03 Şubat , 2010, 10:52:45
hımmm olsun canım üzülme git bi dr a bakalım neden gelmemiş baksın muayene yapsın düzgünce

henüz ofise kimse gelmedi gelsinler gideceğim doktora belki hapı kullanmayı bıraktım diye bu etkileri görüyorum ve adetim gecikmiştir başka bişi gelmiyor aklıma.

****SeRaP-27****

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 03 Şubat , 2010, 10:58:40
ne hapı tatlım

kist var diye ve korunmak istediğimiz için doktor doğum kontrol hapı vermişti yazzz 24+4 die bir hap 4 ay bunu kulalndım 1.5 ay önce bıraktım hastalandıktan sonra çalışmalara başladık sanırım ondan tutmadı. Doktorda daha 1.5 ay olmuş zor kalman demişti peki yumurtanın çatladığı dönem ne zmn ki doktorların terimlerinden anlmıyorum.

****SeRaP-27****

canım bak benim hep 14. günümde kaldım bu 2. adet olduğun günü 1. gün kabul edip say 14. gün ilişki vee sonra bebeekkkk benim hep böyle oldu hatta 1. kürtaj oldum ona 4. ayda kalmıştım ama 14. gün muhabbetini bilmiyordum son ay 14. günde oldu bu defa biliyorum 14. günde oldu  ve hamileyim çok dikkat et bu günlere herkeste aynı değil ama muhtemel bu gün 10 12 ve 14

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 03 Şubat , 2010, 11:05:51
canım bak benim hep 14. günümde kaldım bu 2. adet olduğun günü 1. gün kabul edip say 14. gün ilişki vee sonra bebeekkkk benim hep böyle oldu hatta 1. kürtaj oldum ona 4. ayda kalmıştım ama 14. gün muhabbetini bilmiyordum son ay 14. günde oldu bu defa biliyorum 14. günde oldu  ve hamileyim çok dikkat et bu günlere herkeste aynı değil ama muhtemel bu gün 10 12 ve 14

tmm canım çok tşk ederm doktorlar bile böle açıklayamıyor şimdi anladım ve buna göre tekrar deneriz ama dün doktor biraz kilo verirsen daha kolay gebe kalırsın demişti olmazsa ilk kilo vereyim daha sonra deniyeyim yoksa bu bel beni tartmaya bilir :)

****SeRaP-27****

kaç kilosun canım bende az değilim :) valla dr lar çok değişik anlayana kadar canı çıkıyor insanın