28 Nisan , 2024, 00:06:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELİS'İN HİKAYESİ

Başlatan melisnaz, 09 Aralık , 2007, 11:46:48

« önceki - sonraki »

sevda

Yaa çok güldüm ben bu sıpacığaaa yaaa  :ehi:nede güzel çaktırmadan girmiş sepetee ee çıkışı nasıldııı annnee beniii kuytayyyy demedi dimiii ağlayarakk... :k06:

melisnaz

Alıntı yapılan: sevda - 17 Aralık , 2007, 23:27:55
Yaa çok güldüm ben bu sıpacığaaa yaaa  :ehi:nede güzel çaktırmadan girmiş sepetee ee çıkışı nasıldııı annnee beniii kuytayyyy demedi dimiii ağlayarakk... :k06:
o sepet oyuncaklarının sepeti oyuncak almaya girdi tabiki çıkamadı :ehi:  :k06:   :ehi: :k06:

melisnaz

18 Aralık , 2007, 00:05:41 #77 Son düzenlenme: 18 Aralık , 2007, 00:09:17 melisnaz

bu girişin bide çıkışı vay uff ;D

-Butterfly-

oyy oyyyyerim ben bu fistigiii  :hungry: resimler cok guzel  :love7:

adalet

hayırlı ,mutlu, sağlıklı bayramlarrrrrr  :opucuk:

sevda

CANIM KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN SEVGİLERLE... ;) :opucuk: :flowers:

melisnaz

20.12.2007  :flowers:
merhaba günlüğüm
bayyamın 1.sabahı eykenden uyandıydılay beni neymiş bayyammış bugün el öpücekmişiz büyükleyimizi ziyayet edicekmişiz.il k önce babanneme gittik kahvaltıya sonya babam işe ditti.biz evde kaldık annemle annem beni zoyda olsa uyuttu sonra babamın halasına dittik sonya babamın yanına dittik babamı almaya aydından yine babamın ananesine dittik uff buyası çok kalabalık herkes beni kucaktan kucağa gezdiriyo ooo efeyle egede buydaymış ege benim halamın oğlu benden 3 ay çüçük efede nuycan teyzemin oğlu oda benden 3 ay büyük bizim sülale iyi çalışmış baya ,hep bebek ama benim buyda çok uykum deldi annem uyutmaya çalışıyo sesten uyuyamıyoz efeyle neyse herkes yemeğini  yedi :hungry: dideriz artık evimize  :hieyt:ben buyda çok eğlendim :muzz: bayyamın biyinci günü çok güzel geçti yayın da ege delcek bize...göyüşmek üzeye..
:nazar:

-Butterfly-

:aferin:  kuzumaaa demek gezmeleri ditmisss  ohh gezsinde el opsun guzel meliscim  el openleri cok olsun insallahhhh  :opucuk:

sevda

Ne düzel biy bayyam yasıyo ksımmm oh oh desmelerrr aykadaslayy ohh ohhh payalaydan ne habeyyy annesiii... ;) :k06:

melisnaz

Alıntı yapılan: sevda - 21 Aralık , 2007, 14:16:46
Ne düzel biy bayyam yasıyo ksımmm oh oh desmelerrr aykadaslayy ohh ohhh payalaydan ne habeyyy annesiii... ;) :k06:
maalesef bu aileler pek cimyi çıktı :caca: :k06: :ehi: :toothy10: :muzz:

melisnaz

Zaman ne çabuk akıp gidiyor daha dün gibi hatırlıyorum melise kavuştuğumuz ogünü...   :flowers:
Melis bugün tam 10 aylık oldu iki ay sonra 1 yaşında ALLAHIM ne güzel mucize birşey daha önceleri acaba doğurabilecekm iyim derken  şimdi yaşını bekliyoruz günler hızla akıp geçiyor.Melis artık adımlarını fazlalaştırdı sabah yavaş yavaş sandalyeyi bırakıp yürümeye çalışıyodu biraz korkuyo hemen çömeliyo onun böyle gelişimini görmek çok mutlu ediyo bizi..CANIM KIZIM SENİ ÇOK SEVİYORUZ  :flowers: :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sevda

CANIM BENİM MELİSİMİN 10 CU AYI KUTLU OLSUN.... :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

BU ARADA  EKONOMİ MALESEF HARÇLIKLARIDA VURMUŞ DURUMDA... :k06: :k06: :k06:

bengü

kizinin 10 cu ayi kutlu olsun canim allah uzun ömürler versin saglikla hikayeni okudum cok duygulandim allah isteyen herkezi evlat sahibi yapsin ne mutlu sana dünyalar güzeli bir evladin var umarim hersey gönlünüzce olur.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

melisnaz

çok teşekkür ederim.allah herkese evlat sevgisini tattırsın