29 Mart , 2024, 10:54:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anneleri ve bebekleri için

Başlatan βαlκιz, 13 Aralık , 2009, 00:24:24

« önceki - sonraki »

βαlκιz

13 Aralık , 2009, 00:24:24 Son düzenlenme: 13 Aralık , 2009, 00:30:13 BaLkIzZzZ
ikizlerle ilgili bilgileri paylaşabilcemiz ikiz anneleri için ayrı bi bölüm  açılsa olurmuu  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

napim her sitede var ikizler içi burdada olabilir tek gebelik kouları var ikizler içinde olsun ikiz aneleride paylaşsı herşeyii anam ikiz analarının halini anlayan yokkiiii  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

hadi bakalim ama sanmam merak etmee acilacaginiii dost aci soylerr  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

diyooosunnnnnnn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ya ama ikizlerle ilgili bişeyler paylaşınca nerde paylaşcamı şaşırıyorummm iyi olurduuu ama napalım hayırlısın olsun  :amin: :ehi:

Balböceği

hadi bakalim insallah acilir bende ikiz dogururummmm gelerim yaninasaa  :k06: :k06:

benimde hec umudum yok ama  :ehi:

SiRiNe

Eveeettt bencede cok iyi olurdu yada...olmasi gerek !
evet ikiz annelerini doktorlardan ve ikiz annelerden baskasi anlamiyor  :cildir:
:-ooo
olsun bal... kardes olmaz deme asla Rabbimiz diledigine sayisiz hesapsiz  rizik verendir, vermedigi andada imtihan edenir imtihan kazanildigindada mukafat verendir o Zengin bizler fakiriz,  Allah herkezin gönlune göre versin :amin:
Balkiz sen burda bir bölum acilana kadar buraya bilgilri yapistimaya devam et insaallah
ve diger ikiz anneler ve adaylari, tabiki diger annelerde dahil herkeze acik

Emine

Zaten istediğiniz yere konu açmanız bunun için sağlanmış bir durum. Sadece genel konu başlıklarını biz açıyoruz onun dışında alakasız olur.
Eğer ikiz bebek anneleri kendi aralarında paylaşımda bulunmak istiyorlarsa bu bebekleriyle ilgiliyse;
Doğumdan sonra bebekle ilgili konula altına ikiz bebekler diye başlık açılabilir.
Kendileriyle ilgiliyse
Doğumdan sonra anne ile ilgili konulara
İkiz bebek anneleri diye başlık açılabilir
Eğer ikiz bebeklere hamilelerse
Hamilelikte bebekle ilgili konulara
ikiz bebekler anne karnında gibi bir başlık açılabilir
Hamilelikte annelerle ilgili bir konuysa o başlık altına
İkiz bebek bekleyen anneler gibi bir başlık açılabilir.
Yoksa forum karmakarışık bir hal alır.

βαlκιz

benim dediğim genel bi başlık olsaydı ama sizin dediniz gibi yaparız sağolunn ...

SiRiNe

jancim su yazini baska bir yere kopyalasaydin olmuyormuydu  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

bu sitede şunu farkettım site adminiyeleriyle uyler arasında bır saygı var gıbı admınlere mesela hanımlı konulusrken uyeler arasında gayet samımı diyaloglar var (çok hoş bu) anlamadım bu benım internet alemınde  devamlı baglı kaldıgım 2.site diger sıtede mesela boyle bı durus olmadıgından heralde admınıyeye ile diyalog ilğimi çekti paylasmak istedim :D

ponçik

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 31 Temmuz , 2010, 14:59:53
bu sitede şunu farkettım site adminiyeleriyle uyler arasında bır saygı var gıbı admınlere mesela hanımlı konulusrken uyeler arasında gayet samımı diyaloglar var (çok hoş bu) anlamadım bu benım internet alemınde  devamlı baglı kaldıgım 2.site diger sıtede mesela boyle bı durus olmadıgından heralde admınıyeye ile diyalog ilğimi çekti paylasmak istedim :D

çok teşekkürler, biz de elimizden geldiğince bu çizgiyi korumaya çalışıyoruz, tabiki arkadaş olarak da diyaloglarımız oluyor, nihayetinde hepimiz anneyiz veya adayız , aynı kaderleri paylaşıyoruz  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 31 Temmuz , 2010, 14:59:53
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

SiRiNe

kiz balkiz
bir bölum acsana
mart nisan mayis 2010 ikiz anneleri ve bebekleri  bu ayda 2 dogum oldu ama cok az aslinda ben ve busra
askmelegide kis ayinda doguracak sanirim baskada yok aslinda acilsa bile cok az katilim olur :dontknow: :icon_scratch:

βαlκιz