EŞİNDEN BOŞANMIŞ ARKADASLARIM VAR MI???

Başlatan tubali, 12 Aralık , 2009, 14:59:21

« önceki - sonraki »

tubali

UZUN ZAMANDAN BERİ EŞİMDEN  BOŞANMAYI DUSUNUYORUM.... SONRASINDA NE OLUYOR NOLUR YARDIM EDİN

Balböceği

CnM benim cok uzuldum yuva yikmak o kadar kolay degil
ama iyi dusun tasin elbette kim bilir ne derdinn varr rabbim kolaylik versinnn insallah huzurun yerine gelir
ciddi cok cok uzuldummmm  :sad1:

tuana16

canım çok iiii düşün benim ilk eşim ama etrafımda boşanmış insanlar var keşke boşanmasaydım ilk eş her zaman ikincisinden iiii oluyo diyolar ama çok ağır şeyler yaşıyosan bilemem. allah yardımcın olsun  :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

tubali

tuana16

ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

tubali

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım ne sıkıntın var eger cok özel degilse anlatsan belki yardımcı olabiliriz
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

****SeRaP-27****

allah yardımcın olsun canım hiç kolay şeyler değil bunlar çok iyi düşün yaşadıklarının çözümü vardır elbet ama bende o güç yok diyorsan yardım al bişiler yap tabi ne yaşandığını bilemeyiz ama bi evladınız var ortada ve daha doğalı da çok olmamış evliliğin için mücadele et canım boşanmak en en en son iş olsun
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

Demet_dk

tubali çok üzüldüm paylaşmak dertleşmek istersen yazabilirsin burdan yada özelden belki yardımımız dokunur
umarım sorununuz çok büyük değildir de hallolur minicik bebişiniz var

..BahaR●●

cnm yuva yıkmak okadar kolay değil
iyi düşünüp karar vermek lazım
yavrunuzu düşünmelisiniz.......

βαlκιz

tubali senin böyle bir karar vericeni anlamıştım erken yaşta evlilik konusunu açmıştın yaa ordan anlamıştım ama iyi düşünmen gerek neden boşanmak istiyosun ki eşinle konuş ne istedini anlat bak bebeginiz var daha çok küçük tabiki neden boşanmak istedin çok önemlii boşandın diyelm sonrasını düşün napcan baba evinemi gitcen kendi hayatınımı kurcan yenidenmi evlencen ama sen daha iyi bilirsin eşinle arandaki sorunlar neyse knuşun öyle karar verin derim ama inş herşeyin hayırlısı olur canımm  :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

slm tubali.cnm durumuna çok ama çok üzüldüm.allah yardımcın olsun.ama bu kararı vermeden önce ne olur ii düşün taşın.çevremde bir çok insan var senin gibi düşünüp yuvasını dağıtan.ama inan o kadar pişmanlarki şu anda.tatlım sonunda keşke diyeceğin bir şey yapma.bak bide yavrunuz var ne güzel.kıymetini bilin.ne sana nede eşine birşey olmaz emin ol olan bebişine olur.şu anda neden böyle bir karar verdiğinide bilemiyoruz tabiki ama yinede ii düşün.allah yardımcın olsun.kimsenin yuvasını bozmasın rabbim :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

tubali

siz olsaydınız ne yapardınız arkadaslar su an anlatacaklarımda...BEN KACARAK EVLENDIM ESİMLE 2 SENE KADAR FLORT DONEMIMIZ OLDU... VE BEN KACTIKTAN SONRA ESİMİN HERSEYINI YALAN SOYLEDIGINI ANLADIM...YALANLAR UZERINE KURULMUŞ BİR EVLİLİK YANİİİ... EVLERİ OLDUGUNU UNIVERSTE MEZUNU OLDUGUNU  BİLGSAYAR CAFELERININ OLDUGUNU HER AY 2.5 MİLYAR MAAS ALDIGINI FALAN SOYLEMİŞTİ AMA HICBİRSEYİ KOCAMAN BİR YALANMIŞŞŞ YANİ HEPSİ...BENİDE AİLEMİDE SEVGİMİDE SEVDİKLERİMİDE KANDIRMİŞ HEP... EVLENDİKTEN SONRADA HEP DEVAM ETTİ KANDIRMAYA...AİLESİDE OYLE YALANCILARIN ONDE GİDENİ... HER CUMLELERİ YALAN VE İFTİRA...KAYINVALİDEM 1 SENELİK EVLİYKEN İFTİRA BİLE ATMIŞTI AKRABALARIMA...CARSIYA CIKACAKTIK ONUDA CAGIRMIŞTIK ANNEMLE... BİRDEN BAGIRARAK BANA AYRILDI YANIMIZDAN NEYSE ARKASINDAN BNDE GITTIM ENE... ESİME DEMİŞKİ BENİ AKRABALARIYLA TOPLANIP DOVDULER DEMİŞ... ESİMDE TABİİ ONA İNANMIŞ VE BANA TOKAT ATMİŞTİ...BENIM AİLEMSE YALANDAN İFTIRACILIKTAN NEFRET EDERİZ...YANI ONLARLA BİZ BAMBASKAYIZ... UYUŞMUYORUZ EN UFAK  BİLE...VE DAHA BİRSURU SEY VAR ANLATMAYA SAYFA YETMEZ... 19 YASINDAYIM VE BU AİLEYE 2 SENE DAYANABİLDİM... HEP SABRETTİM... BABAM BENI HEP ALMAK ISTEDİ... HEP KORUDU SAVUNDU BENI... DAHA EVLENMEDEN BABAM KARSIYDI HEP VERMEDI... AMA AİLEMİ UZMEYE DEGMEZMİŞŞŞ... SORUYORUM ARKADASLARIM SIZ OLSANIZ NAPARDINIZ??? UTANIYORUM ONLARIN SOYADINI TASIMAKTAN BİLE...BN AİLE TERBİYESİ GORDM AMA ONLARDA NE TERBİYE NEDE UTANMA VARR...

..BahaR●●

canım bence sen eşinle sadece ikinizin olan bir yuva kurmaya çalışın
cocuğun ve siz
ailesini okadar kafana takma
biz eşlerimizi alırken aile seçme şansımız olmuyor
küçük yavrunu düşün afedilir şeyler değil tabiki
ama elinden geldiğince bu yuvanın arkasında olmaya çalışın
çünkü sizin bir yavrunuz var
inş.hayırlısı olur....

Demet_dk

yaşadığın şeyler çok üzücü gerçekten keşke eşin biraz olsun çaba sarfetsede o minicik yavru annesi babası bir arada büyüse
çünkü ben çok zülüyorum bu tarz durumlara
keşke şöyle yapsaydın böyle yapsaydın gibi şeyler söylemiyorum ama olan olmuş
inşallah daha fazla üzülmeden doğru kararı verirsin ne mutlu sana ki ailen sana destek