29 Nisan , 2024, 20:33:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bir bebegin baba sevgisine bakin hem komik hemde cok guzel

Başlatan elif .58, 11 Aralık , 2009, 00:30:58

« önceki - sonraki »

elif .58

βαlκιz

bunu görmüştüm süperr aynu eşimm eşimde beşikte çok uyuduuu çocuklaa  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bende azönce izledim ya harika
bende he babamın göğsünde uyurmuşum bebekten  :k06:

balkız benide listenden çıkarmışsın görmüşken söyliyim dedim :dontknow:

βαlκιz

ben şimdi eşimlede izledim çok güldükk ayy yavrum kıyamam yaa ne tatlı bebek hareketleri çok komikk  :k06:
canım benim listemdekileri guruplara ayırmıştım arkadasları tanıdıklar diyee bazılarını siliyodum sende arada gittin ama ekleseydin ben bulamadım senii resim yok baktım eklcektim şuanda faceyle ugrasıyorum bişey olmuş 2 gündür herkez profilimi fotolarımı görebiliyooo deli oldum ayarlar açılmışş onları yapyorumm  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 11 Aralık , 2009, 00:54:07
ben şimdi eşimlede izledim çok güldükk ayy yavrum kıyamam yaa ne tatlı bebek hareketleri çok komikk  :k06:
canım benim listemdekileri guruplara ayırmıştım arkadasları tanıdıklar diyee bazılarını siliyodum sende arada gittin ama ekleseydin ben bulamadım senii resim yok baktım eklcektim şuanda faceyle ugrasıyorum bişey olmuş 2 gündür herkez profilimi fotolarımı görebiliyooo deli oldum ayarlar açılmışş onları yapyorumm  :cildir:

bende düşündüm baya niye sildi beni acaba diye  :'(

βαlκιz

şuan kimin profiline bakarsan görebiliyosun listende olmasada fotoların ı falan görebiliyosun bişey olmuş faceye onu düzeltiyorum benimkiler görükmesin diyeee  :cildir:

Balböceği

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaXD
çok komik ama çocugun babasına olan segisine bayıldım ya adama yapışmış yapıştırıcı gibi  :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

*mahperi*

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

♥ღвüşяαღ♥