29 Nisan , 2024, 05:00:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ilişki sırasında ağrı ve yanmalar ?

Başlatan duygu0029, 10 Aralık , 2009, 13:30:11

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

canım bende bu yanma ve ağrıyı evliliğimi ilk 1 yılı çektim.seni anlıyorum.eşile birlikte olmak istemiyordum ağlıyordu o dereceydim yani.bir kaç dr gittim fıs çıktı.bir sürü antibiyotikler kullandım fayda etmedi.sonra tekrar dr gittim idrar yollarımda felaket derecede iltihap ve yumurtalığımda 2 tane kist tespit edilidi.fitil ve doğum kontrol hapı kullandım 3 ay boyunca sonra geçti çok şükür.ama çok çektim.allah şifa versin :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

şimdide soğan kürüne başladım.sonrada incir kürü deneyecem bakalım hayırlısı artk :amin:

duygu0029

inş sonunda bende ii olurum aynen ddiğingibi ağlayacak gib oluyorum ölüyorum sanki allahtan anlyışlı bi kocam varda ama o anda varya eşimi bile boğasım geliyo anlayın ne durumda olduğumu cnm benim :y25:

duygu0029

şu soğanı bende deneyecem bakalım faydası olacakmı?? :dontknow:

yasmin35

demi valla duygucum allah herkeze anneligi tattırsın işallah
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

✿گสЯเ_ќĮż✿

cnm ben eşimle hafta 1 kez ilişkiye giriyordum.sancıdan ağrıdan.zavallı kocişiminde hiç sesi çıkmıyodu oda üzülüyordu benim durumuma geca bir yarılara kadar bana sıcak su yapar getirirdi.ütüyü ısıtırdı kasıklarımda ütüyü gezdirirdik.fayda edermi acaba diye ama hiç faydası olmuyordu.soğan kürüne hemen başla tatlım

✿گสЯเ_ќĮż✿

yasmincim dua et bizlerede hamişlerin duası kabul olurmuş :amin: :amin:

duygu0029

aynen yasmincim allah kimseyi çocuktan dolayı sınamasın çok zor bir durum helede milletin ağzını çekmekten bıktımmm yani :caca:

yasmin35

kızlar dualarım sizlerle hep dua ediyom allahıma kiseyi evlat hasretiyle yakmasın diye
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

yasmin35

çünkü kendimden biliyom bu yaramazı yakalıyana kadar neler çektim ne operasyonler geçirdin bıçak altına bile yattım ki benim başka bi sorunum olsaydı kesinlikle yapmazdı bu başka bişey herşeye gözü karartıyosun

ceylin eslem

allahım şifa versin. hiç yaşamadım,yaşamakta istemem.ama iltihaplanmadan kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum.inşallah şu sorunu hallaedersin de bebişinde devamında gelir.

duygu0029

yasmin35

yaşama zaten canım okadar kötükü ki ben bi ara okadar kötü oldumki afedersiniz iki damla çiş beni okadar çok sıkıştırıyoduki sanki patlıcam gidiyodum wc iki damla arkasından hafif kan sonra cayır cayır yanma inanmazsınız popomun üzerine oturamıyodum valla gözlerimden yaşlar akıyodu öle bi acı yanma yok ağlıyodum valla hafif geçer gibi oluyodu tekrar çişim geliyodu iki damla yani oturamıyodum hatta oturdum bekliyodum wc de çok çok kötü oda idrar yollarımda enfeksiyon kapmış ondan olmuş o yüzden idrarımda kan oluyomuş

Balböceği

cok sukur oyle bi derdim olmadi simdiye kadarrrr
ama allahim kimseye vermesinnn yarabbbimm  :amin: :amin:

havva nur

bende ilskiye girerken cok agrim oluyor doktora gitim doktor hiz birseyimin olmadigini .bu ebebin yumurlama doneminde olabilecegini soyledi .bende takip etim gercektende yumurlama donemine cok agrim ogluyo belki seninde oyledir