28 Nisan , 2024, 20:34:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

minik kusum bırgulum

Başlatan nihalim, 07 Aralık , 2007, 12:49:54

« önceki - sonraki »

esra_yesiloz

:hieyt:  :hieyt:   :hieyt: NİCE MUTLU YILLARA  :hieyt:  :hieyt:   :hieyt:

-Butterfly-

:opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

nihalim

merhaba canım arkadaslarım benım sızı cok ıhmal ettım bılıyorum ama tam ınternete gırıyorum bebısım uyanıyor ondan sıze yazamadım suan uyuyor hemen bır seyler yazayım dedım ben bu sure zarfında kızımın uykusunu duzene sokmaya calısıyorum malum ıstanbula gıdınce duzenımız degıstı 2 ye kadar uyanık duruyor cıldıırıyorum neyse sımdı ugrasıyorum duzene gırsın dıye sonunda ben galıp gelıcem ınsallah pazartesı gunu kontrole goturdum kızımı hafıf soguk algınlıgı var dedı ama cok hafıfmıs uzerunde durmadı bıle kılosu 5 kılo boy 60 cm ama asıstanı olctu ve emınım yanlıs olctu cunku ben bır ılcede yasıyorum burda ssaglık takıbını saglık ocagında ebeler yapıyor en son 3 hafta once 59 cm dı yanı kesın yanlıs olctu dogru duzgun ayagını uzattırmadı bıle guya ozel doktora gıdıyoruz hıc bır fark goremedım burda saglık ocagında daha cok bılgı alıyorum acıkcası ıste boyle kızımdakı gelısımlere gelıncee cok guzel guluyor o gulunce ben bıtıyorum 2-3 haftadır tam olarak gormeye basladı sanırım nasıl dıkkatlı bakıyor yuzumuze vee tabıkı babaya ne cılveler yapılıyor bır gorsenız tabı sız tahmın edersınız ıste teyzelerı bızden haberler boyle gorusmek uzre byy

duru boncuk

hoşgeldin canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:minik kuşun gelişimine soğuk algınlığınızda geçer ve düzeninizede tekrar kavuşursunuz inşallah sen inatçı olursan kolay düzene girer tabi  :icon_thumright:

demek görüp cilve yapmaya bile başladı melek daha dur annesi o ne cilveler yapıcak kız değilmi özeelliklede erkekelere yapıyolar o cilveleri :k06: :k06:

ikinizede kocaman öpücükler canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevda

CANIM HOŞGELDİN BU ARADA BAZI DR DAHA İLGİLİ YADA İLGİSİZ OLABİLİYOR GÜZELİM SEN CANINI SIKMA OLDUMU... :opucuk:

nihalim

merhaba arkadaslar ben cok yogunum bu aralar fazla gıremıyorum yarın kızım ası olacak korkuyorum cok

nihalim

ay yanlıs tusa bastım mesaj yarım gıttı korkuyorum cok atesı cıkarsa ne yaparım burda yalnızım ınsallah kolay atlatırız bıze dua edın arkadaslar opuyorum hepınızı bye

sevda

Canım her aşıdan yarım saat önce calpol ver ağrısını ve ateşine yardımcı oluyor ... ;)

Nasıl geçti aşınızz... :-\

nihalim

merhba arkadaslar bayadır ugrayamadım sıteye evet asımızı olduk ve hıcbır sorun olmadı cok sukur duymussunuzdur saglık bakanlıgı artık ozel asıları yaptırıyor bende saglık ocagında yaptırdım asısını kızımın bızede surprız oldu bu...dun de kızım hastaydı teyzelerı cok uzuldum ılk defa hasta oldu ne oldugunu hala anlamıs degılım ben gazı olduguna kanaat getırdım sıze yazayım sız tecrubelı anneler daha ıyı analarsınız kakasını zorlanarakda olsa yapıyor fakat acayıp kokuyo bıraz sumuksulukvardı ama cok az bu ıshal belırtısıymıs.hafıf ates ve en onemlısı yanı benı en cok uzen sureklı bır ınleme ıh ıh seklınde bugun cok sukur ıyı ıshaldır belkı dıye sık sık emzırdım sıvı ıhtıyacını karsılım dıye ates dusurucu verdım ayaklarına da sıcak su torbası koydum ınsallah bıdaha hasta olmaz aslında anne sutu aldıgı ıcın ıshal olmaması gerekıyor fakat banyo suyundan olabılır cunku bızım yasadıgımız yerde sularda dızanterı gecebılıyor daha once suyunu kaynatmak aklıma gelmemıstı sımdı artık banyo suyunu kaynatıyorum ıste bızden haberler boyle esracım senın kızın neler yapıyor ne zamandır gıremedıgım ıcın nete ozledım baya herkesı cok opuyorum byy

-Butterfly-

Canim cok cok gecmis olsun minik kuzuna  :opucuk: canim kakasinin sivi gelmesi belki senin edigin bir seydende kaynaklanmis olabilir  mesela  fazla  kayisi gibi bu tur seyler insanin  bagirsak sistemini fazlasiyla bozabiliyor  dolayisiyla  sen ne yersen bebeginde etkileniyor  belki senden  kaynaklanmistir ama sen yinede  fazlasiyla tedbirli davranmissin cokta iyi yapmissin.. bende hatirliyorum  oglumun kakasinin boyle sumuk gibi geldigini  emzrdigim donemlerde  onun rahatligiyla soyledim bunu  :icon_thumright: insallah gecmistir minik kuzunun rahatsizligi cok opuyoruzzz  :opucuk:

sevda

Canım benim çok geçmiş olsun ama dönem dönem ishal olabiliyor bebekler tabiki sen ilk defa yaşadığın için biraz endişelenmekte haklısın arhanda anne sütünü almasına rağmen bir sümüksü şey dönemi geçirdikki sorma hatta bu yeşil ve kokulu bazende açık rente ve kokulu bir sümüksü kıvamdı dr ben tahlil bile yaptırdım fakat hiçbirşey çıkmadı ama insan ilk çocuğu olduğu için çok korkuyor ve herşeyde bir paniklikle yaşıyoruz ... :-\

nihalim

sagolun arkadaslar sımdı dahada rahatladım bugun yıne bıraz kokulu yaptı kakasını bende sıkı gıydırdım ayagına gene sıcak su koydum uyuyor sımdı mısıl mısıl allahım hepımıze su kısı hayırlısıyla atlatmayı nasıp etsın bı tek bunun ıcın dua edıyorum.arkadaslar bırde su rota vırus ve pnomokok la ılgılı bılgınız varmı hangı aylarda yapılır ben gecmı kaldım bılgınız varsa yardımcı olursanız sevınırım optum hepınızı byy

sevda

CANIM BUNLARLA İLGİLİ SAYFALAR AÇILDI FORUMDA... ;)

nihalim

dogru soyluyorsun canım ya benbu soruyu sorduktan sonra gordum onları ınceledım sagol .bugun kızımı saglık ocagına goturdum boy ve kılo ıcın kızım 5800kılosu ve boyu 64 cm olmus teyzelerı ama bır turlu resım koymayı beceremedım goremedınız mınık kusumu en kısa zamanda bu ıslem ıcın esıme basvurucam ohalleder bu meseleyi gorusmek uzere bye