29 Nisan , 2024, 16:28:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

minik kusum bırgulum

Başlatan nihalim, 07 Aralık , 2007, 12:49:54

« önceki - sonraki »

pelinim

Nihalcim sayfanız hayırlı olsun..Birgül'ün fotolarını bekliyoruz.

esra_yesiloz

canım benim bi kaç gündür girmiyodum siteye sayfanı açmışsın çok çok hayırlı olsun  :flowers:  :flowers: meleğim nasıl neler yapıyo  :k06: ya çok merak ediyorum resimlerini en kısa zamanda koy oldumu bitanem birgül hanımı bi göreyimmmm  :k06:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

minik prenses nasillarmis bende cok istiyorum fotograflardan ve en kisa zamandada bekliyoruz :opucuk:

nihalim

merhaba arkadaslar bızım ınternette bır sorun oldu ondan gıremedım bır kac gundur bızı yanlız bırakmamıssınız tesekkur ederım. kızımın resımlerını en kısa zamanda koyucam bu aksam ıstanbula gıdıyoruz bayram ıcın malum aıleler  orada ve mınık kusumu cok merak edıyorlar kızıma el opturmeye goturuyorum ınsallah ucakta problem yasatmaz bıze ılk defa uzun yolculuga cıkıcaz mınık kusumla gercı hamılelıkten alısık olması lazım annesının gıtmedıgı yer kalmadı hamıleyken...neyse arkadaslar benım hazırlıklara devam etmem lazım sımdı herkese cok cok selamlar ve sımdıden herkesın bayramın tebrık edıyorum esınızle ve evlatlarınızla sevdıklerınızle nıce mutlu saglıklı bayramlar dılıyorum sızle r ıcın kalın saglıcakla.....

sevda

Canım benim seninde bayramın şimdiden kutlu olsun sevdiklerin ve ailenle birliktee nice mutlu bayramlar geçirmen dileğimle... ;) :opucuk:

-Butterfly-

nihalcim ohh ne guzel  birgulcm demek el opmelere gidiyor  ;D tabi herkes merak ediyordur bizimde istanbula cok itmek istiyorduk ama malum 10.5 saat ucakla nasil gecer bilemiyorum insallah senin kuzun huzursuzlanmaz rahat raat gidersin sizinde bayraminiz simdiden mubarek olsun :opucuk:

sevda

CANIM KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN SEVGİLERLE... ;) :opucuk: :flowers:

-Butterfly-

:opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

esra_yesiloz

NİHALCİM MİNİK BİRGÜLÜMÜ HASTA ETME OLDUMU İYİ BAK ONA VE KENDİNE HAYIRLI BAYRAMLAR VE EL ÖPMELER CANIM  :flowers:

nihalim

merhaba arkadaslar nasılsınız gorusmeyelı bızde dun donduk kızım benı hıc uzmedı oralarda sadece uyku duzenı bozuldu bırde malum kucaga alıstı evde sımdı baya zorluyo benı kucak olayı napalım oda duzelır ınsallah bızde nerdeyse 2 aylık olucaz kızım kocaman oldu cok degıstı gun gectıkce daha da baglanıyor ınsan bebegıne alısıyor.buralarda kar var ıstanbulda soguktu ama son gunler guzeldı ayrılmak zor geldı neyse saglık olsun kızım buyuyunce yıne gıderız artık ısın en guzel kısmı annemler mınık kusuma baktılar ben bır guzel uyudum ben karnını doyurup onlara verıyordum gıdıp yatıyordum ohhh ne guzeldı valla arada dınlenmek ıcın boyle kacmak lazım hepınızı cok cok opuyorum byyy

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

hosgeldiniz canim sizde tatil yaptiniz ne guzel  :flowers:
kucuk melegim nasil annesi siz nasilsiniz  :opucuk: :opucuk:

sevda

Ohh ne güzelll keşke annemlerde gelsede bende deliksiz bir uyku çeksem yaaa...  :-[bak kıskandımmm bennn.. :suclu:

duru boncuk

iyi yapmışsın nihal valla bende aynen öyle yaptım bir güzel kafa dinleim arada lazım böyleee

kucak sorununuda atlatırsınız umarım biraz önce yoksa çok zorr :sad1:küçük birgülü ve senii :opucuk: :opucuk:

sevda