11 Mayıs , 2024, 18:36:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PAŞA OĞLUM TİMUR ENES

Başlatan estim, 13 Ocak , 2007, 11:20:01

« önceki - sonraki »

estim

paşa oğlumu anlatayım. geçen süre zarfında neler neler yaptı.  :hieyt:

6 tane kocaman dişimiz oldu. biraz zahmet çektik üst 4 dişi çıkartırken ama şuan çiğnememize yardımcı oluyorlar.

sürünmeye başladık. her yere sürünerek gidiyor. 1 dk. yalnız bırakamıyorum. mutfağa kadar gidip geliyom ya sandalye altında yada alt açık dolapları kurcalıyor. ne varsa atıyor etrafa. hemen önlem alacağız. çit park  :binkybaby:

3 haftadır popomuzda çıkan apse ile uğraşıyoruz. iğnelermi yemedik. ilaçlar mı kullanmadık ama zahmetimiz hala sürüyor. eğer tümüyle geçmezse ameliyat diyor doktor. apsenin çoğunu akıttı fakat özü hala içinde.  :cussing:

jbdun

çok sevindim canım, timur enes çok şanslı bi bebiş :hello2:
dişlerinize de maaşallah,hızla çıkmaya devam ediyolar ve timur enes te de ilerlemeler hızlanmış :laughing7:
apse için geçmiş olsun, inşallah özü de hemencecik akar gider...

Almiş'inAnniş'i

geçmiş olsun canım  :sad1: öpüyorum yakışıklı oğluşunu  allah acil şifalar versin

zerguvan

selam canım bizde geldik sayfana
öptük sizi :hello:

yavrukartal

merhaba timur enes nehabersin :-[
öpüyoruz seni :opucuk:
hoşcakal :wave:

Lily Wonka

Geçmiş olsun Timur Enes'çim..:sad1: İnşallah tamamen iyileşirsin..
koccaman bi :opucuk: sana..

zerguvan

günaydin naber :love7:
timur enes nasil :D
öpüyorum sizi görüsmek dilegiyle :hello:

estim

14 Nisan , 2007, 15:08:39 #52 Son düzenlenme: 14 Nisan , 2007, 18:07:27 estim
merhabalar
bi dert bitiyor diğeri başlıyor. paşamın poposundaki apse geçti ama tekra<rlama yapabilir dedi doktor. onun geçtiği zamanda ayağında bi problem yaşamaya başladık. dizinden ayağını çok az büküyordu. doktor doktor geziyoruz. tahliller yaptırdık, filmler çekildik bişey çıkmadı. yapılan iğnelerin etkisi diyorlar ama kesin bişeyde söylemiyorlar. çıldırmak üzereyim. offf aman. şimdi masaj yapmaya başladım doktorun tavsiyesi ile. bakalım bi değişiklik olacakmı??
pek fazla yazmaya fırsatım olmuyor. p.tesi gene doktordayız :'(

Emine

Geçmiş olsun umarım kısa sürede iyileşir  :sad1:

jbdun

geçmiş olsun timur enese :sad1:,inşallah önemli bişey değildir ve pazartesi günü iyi haberlerle dönersiniz doktordan.

estim

herkese slm

doktorumuz herşeyin yolunda olduğunu, apse den dolayı ayağından yaptırdığımız iğeler etki etmiş. şuan daha iyi kendisi istediği gibi büküyor ama biz bükmek istediğimizde kendini kasıyor sadece  :D

hafta sonu paşayı ilk müzesini ziyarete götürdük. attığı çığlıklardan ve çıkardığı tuhaf seslerden eğlendiği çok belli oluyordu. her ses çıkarışında herkes bize doğru bakıyordu  :binkybaby: bu arada havacılık müzesine gittik. babası belki pilot olur diyor  ;) 

jbdun

herşeyin yolunda olması çok güzel canım :hello2:
müze yeşilköydeki mi ?  tabi ya belki pilot olur oğluşun :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

çok geçmiş olsun oğluşuna  :opucuk:

estim

jbdun; yeşilköydeki müzeye gittik. çok hoş tavsiye ederim  :laughing7:

estim