PAŞA OĞLUM TİMUR ENES

Başlatan estim, 13 Ocak , 2007, 11:20:01

« önceki - sonraki »

mumkule

Evet evet, taşınmak zaten yeterince zor bir de bebek oldu mu iyice zor. Hadi atlattın gözün aydın.

TUBAMETE

yeni şehriniz ve yeni eviniz hayırlı olsun nereye taşındınız tabi sakıncası yoksa ben aynı şehirde bile taşınmayı çok zor buluyorum birde şehirler arası olunca hele de beebkle neyse geçmiş olsun...

estim

benim için yabancı olanbir yere taşınmadık. memleketim tekirdağ'a traşındık. benim ailem burada, bi yandan da çok iyi oldu. istanbulda yardım edenim pek yoktu. kendi memleketime gelsemde taşınmak gene taşınmak. çok zormuş  :cildir:

ÇİTLENBİK

insanın arzu ettiği anda yanında birilerini bulabileceği bir yerde olmak çok iyi oluyor kendimen biliyorum hehee.
bende annemle aynı şehirdeyim manevi varlığı bile yetiyor çocuk konusuda ddesteğini söylememe gerek varmı bilmem..
hakkında hayırlısı olmuş demek..
yeni evin hayırlı olsun canım..
paşayı öpüyorum..

timucin

07 Şubat , 2007, 13:40:58 #34 Son düzenlenme: 07 Şubat , 2007, 15:12:38 timucin

İlklerinle dopdolu bu sevgi dolu sayfan için başta Eşime ve burada heyecanlara ortak olan güzel kalplere çok teşekkür ederim.
Başlarda siteyi kocalari şikayet forumu olarak düşündüğüm anda Eşimin  Forumu açık unuttuğu sırada yazdığı metni gizli bir operasyon ile değiştirdiğimi itiraf etmek istiyorum. :muzz: :caca:

Sevgili aşkım, canım oğlum   :love8:sizleri çok seviyorum. Sizlerden kısa süreliğine uzak olmanın hasreti ile ikinizide çok özlediğimi, Timur Enesimin yaninda olduğum her aninda duyduğum heyecani, ilklerini yaşamamanın üzüntüsünü duyarken, size yeniden kavuşacagim günü hasretle ve özlemle bekliyorum.

Az kaldı bebegim bekle....

Baban
- Paşa Oğlumuz Timur enesin Sayfası.
http://www.totsites.com/tot/timur

estim

pearl1453

canımcım sayfanız hayırlı olsun. maşallah çok yakışıklısınız yani... :nazar:
taşınma konusuna katılıyorum. ben tam taşınırken aniden doğum yaptım taburcu olacağımız zaman evimize eşyalar indiriliyordu babam eşim ve yrdımcı ablamız sağolsun taşıdılar evi.annemde yerleştirdi.insanın ailesiyle aynı şehirde olduğunu bilmesi bile manevi bir rahatlama sağlar herhalde ben ailemden oldukça uzaktayım.elimden tutanım yok malesef...
neyse öpüyoruz sizi.... :opucuk:

estim

pearl ;insanın ailesi gibi yok. aynı yerde olmak benim için büyük bir şans hele bebeğin ufaksa, istanbulda eşimin ailesi vardı ama vardı işte...

estim

19 Şubat , 2007, 22:57:36 #38 Son düzenlenme: 19 Şubat , 2007, 23:20:14 estim
kızlar oğluşum 3.ncü dişinide çıkardı. ama üst ön dişlerden değil yan kesici dişlerinden biri çıktı. bizde hep dişlerden gidiyoruz.

Emine

Çok üzüldüm ya benim annemle babam da ben 4 yaşındayken boşanmışlar çok zor bir hayatım oldu umarım aranızdaki sorunları halledersiniz ve Timur Enes annesiz ya da babasız yaşamaz..  :y25:

jbdun

çok üzüldüm :sad1:inşallah tekrar konuşursunuz ve boşanma olmaz, timur enes de hem annesiyle hem de babasıyla mutlu bir hayat sürer...

TUBAMETE

böyle durumlarda konuşmak zor Alah yardımcınız olsun umarım en kısa zamnda sizin için hayırlı olan sonuca ulaşırsınız  ve inşallah hayırlı olan ayrılmamanızdır en azından timur enes için...

estim

merhaba
zor bir dönemden sonra aranızda tekrar olmak güzel. dilekleriniz için teşşekkür ederim. biz timur enes ve bizim için en güzel kararı aldık ve biraraya geldik  :love7: tekrar teşekkürler. Allah  kimseye yaşatmasın.  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

Allah bir daha yaşatmasın  :love3:  :nazar: