PAŞA OĞLUM TİMUR ENES

Başlatan estim, 13 Ocak , 2007, 11:20:01

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

demek ikinci dişte yolda.
pirinçler tektek gelyor nemutlu.. :toothy10:
huzursuzlandıkları dönemde jelin çok faydası oluyor,e azıdan ben oğlumda öyle yaşaım..
ama etkisi çabuk geçiyor nedense..
ısır oğluş ısır.. :love5: :3some:

estim

kızlar ben hep dişlerden bahsedeceğim galiba :director: beklediğimiz ikinci dişte gözükte. oğluşumun artık alt katta  iki dişi var.  :sunny: bakalım üst dişler ne zaman çıkacak  :binkybaby:

bebitom

sayfanız hayırlı olsun ilklerle dolsun taşsın dişlerinizde hayırlı olsun
zeynep_berat

yelda34

estim sayfanız hayırlı olsun.Bu ara bende dişlere takmış durumdayım.Neden acaba?Yazık kuzucuklarımız bir rahatlasa. :occasion14:güzel paylaşımlar diliyoruz.

ÇİTLENBİK

aferin oğluşa kikiler tektek çıkıyor demek..,
maaşallah..

estim

bunlar oğlşumunun eski resimleri.  :sunny: yenileri yakında  :wav:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Selam  :hello:
Benimki de çenemi diş kaşıyıcısı olarak kullanmaya başladı. Çok kaşınıyo demek ki  :binkybaby: Bzaen ellerimi yıkayıp parmağımla kaşıyorum dişlerini çok hoşuna gidiyo. Sizin pirinçler hayırlı olsun şekerim. Darısı başımıza artık :)

ÇİTLENBİK

onasıl yatıştır öyle allah nazarlardan saklasın seni ...gerine gerine eller arkada maaşallah.

siyah-beyaz

maaşallah timura sayfanız hayırlı olsun öpüyoruz timur enesi hoşcakalın:)

estim

:crybaby2: haftasonu taşınıyoruz. artık istanbuldan ayrılıyoruz o yüzden belli bir süre sizlerden ayrı kalacağız.  :cildir: tabi hemen netimizi gittiğimiz yerde bağlatmaya çalışacağız.

mumkule

aaaaaaaaa nerelere gidiyorsunuz ???  :o
Hadi hayırlı olsun öyleyse  :wave:

ÇİTLENBİK

hayırlısı olsun canım..
umarım en kısa zamanda neti bağlatırsınız..
kolaygelsin ..

siyah-beyaz

kolay gelsin timur enesi öpüyoruz
allaha emanet olun

jbdun

sayfanız hayırl olsun ve maaşallah timur enese ;D

estim

kızlar biz geldik. taşınmak kadar zor bişey yok. :cildir:kimseye tavsiye etmiyorum.