29 Nisan , 2024, 14:34:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PAŞA OĞLUM TİMUR ENES

Başlatan estim, 13 Ocak , 2007, 11:20:01

« önceki - sonraki »

estim

sibelcim, babannemiz bu işe çok bozuluyor. gözü gibi bakıyor çiçeklere. evin iki köşeşi botanik bahçesi gibi  :tongue3:, ne yapcaz hiç bilmiyom  :dontknow: ama bildiğim kesin bişey var, bizim oğlan yürümeye başlasın botanik bahçesi  falan kalmayacak  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

:ehi: bildiğim bişi var o çiçekleri yedikçe ya timur un damak tadı değişecek yada çiçeklerin yenilmeyecek kadar berbat tadı olduğunu öğrtenip bir daha yemeyecek  :laughing7:

esra_yesiloz

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ayyy koptumm valllaaaa diycek bişi bulamıyommm   :toothy10: 

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: estim - 06 Haziran , 2007, 16:06:15
sibelcim, babannemiz bu işe çok bozuluyor. gözü gibi bakıyor çiçeklere. evin iki köşeşi botanik bahçesi gibi  :tongue3:, ne yapcaz hiç bilmiyom  :dontknow: ama bildiğim kesin bişey var, bizim oğlan yürümeye başlasın botanik bahçesi  falan kalmayacak  :laughing7:
O ZAMAN BURDAN BABAANNEYE SESLENELİM YA TİMUR YA ÇİÇEKLER ONA GÖRE  :k06:

estim

babannemizin çözümü  :toothy10: çiçeklerin bulunduğu odaya timur'u sokmayız  :toothy10: nasıl engelleyecekse artık timur'u,şimdi başedemiyorda   ::)

estim

timur enes hiç durmuyor  :sad1: artık tek başına yürüme antremenlerı yapıyor, 2 adım atıp popo üstü oturuyor  :ehi: hep ne zaman yürüyecek diye bekledik  :laughing7: şimdide elinden tutup o oda bizim bu oda sizin dolaşıyoruz  :crybaby2: bide pencere önlerinde duruyoruz(kucağa alınmak için) penreden bakıyoruz , oğlum pencere yakışıklısı oldu  :toothy10: istediği bir şeyi yapmayalım, biraz onunla ilgilenmeyelim  :cildir: yaygarayı kopartıp bizi başında asker ediyoooooooooor

estim

eriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik  :hungry:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

hımmm afiyet olsun timur enese  :hungry:
eriği seviyoruz galiba :laughing7:

ღ°cerenay.♥.

biz ilk defa geliyoruz ziyarete , fırsat bulmuşken gezeyim dedim tüm sayfaları , ama uyandı uyanacak benimki  :k06:
maşallah dünya tatlısıymış timur enes, öpüyoruz  bebişi  :opucuk:, Allah nazardan korusun çok şeker yaa..

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: estim - 07 Haziran , 2007, 12:04:46
babannemizin çözümü  :toothy10: çiçeklerin bulunduğu odaya timur'u sokmayız  :toothy10: nasıl engelleyecekse artık timur'u,şimdi başedemiyorda   ::)
kesin öyle düşündüğüne göre bi yolunu bulur o kapısını falan kitler anaktarınıda heralde koynunda gezdirir. :ehi:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: estim - 09 Haziran , 2007, 13:51:51
timur enes hiç durmuyor  :sad1: artık tek başına yürüme antremenlerı yapıyor, 2 adım atıp popo üstü oturuyor  :ehi: hep ne zaman yürüyecek diye bekledik  :laughing7: şimdide elinden tutup o oda bizim bu oda sizin dolaşıyoruz  :crybaby2: bide pencere önlerinde duruyoruz(kucağa alınmak için) penreden bakıyoruz , oğlum pencere yakışıklısı oldu  :toothy10: istediği bir şeyi yapmayalım, biraz onunla ilgilenmeyelim  :cildir: yaygarayı kopartıp bizi başında asker ediyoooooooooor
kesin bi kız kestirmiştir gözüne annesi hazırlıklı olun bak söylemedi demeyinnnn :occasion14:

estim

Alıntı yapılan: sibell - 09 Haziran , 2007, 16:23:24
Alıntı yapılan: estim - 09 Haziran , 2007, 13:51:51
kesin bi kız kestirmiştir gözüne annesi hazırlıklı olun bak söylemedi demeyinnnn :occasion14:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

estim

Alıntı yapılan: jbdun - 09 Haziran , 2007, 14:43:47

eveeeeeet  :hungry: bide dişlerimiz kaşınıyo o yüzden de biraz seviyoz  ;D

estim

Alıntı yapılan: cerenay - 09 Haziran , 2007, 16:12:10
biz ilk defa geliyoruz ziyarete , fırsat bulmuşken gezeyim dedim tüm sayfaları , ama uyandı uyanacak benimki  :k06:
maşallah dünya tatlısıymış timur enes, öpüyoruz  bebişi  :opucuk:, Allah nazardan korusun çok şeker yaa..

hoşgeldiniz  :occasion16: timur enes'den  :opucuk:

jbdun

Alıntı yapılan: estim - 10 Haziran , 2007, 10:31:50
Alıntı yapılan: jbdun - 09 Haziran , 2007, 14:43:47
eveeeeeet  :hungry: bide dişlerimiz kaşınıyo o yüzden de biraz seviyoz  ;D

evet diş kaşıyan herşeyi çok seviyoruz :laughing7: