şaşkınımmmm... mutluyum... tarif edemez haldeyim....anlarsınız beni:)))

Başlatan asse, 07 Aralık , 2009, 15:38:37

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 10 Aralık , 2009, 12:42:32
yağmurcum sen doktora gittin mi gördünmü bebişini ben ayın 24 aldım randevum inşallah bebişimi kalp atışını görürüm inş bazı korkularım oluyo allahhım inş bi sorun çıkmaz :amin: :amin: :amin: :amin:

canım ben yarın gidicem doktora bakalım hayırlııs erken görmezsin diyorlar ama nasip bakalım gelir gelmez hemen yazıam size merak etmeyin diye bol bol dua edin bana

asse

yağmurcum dualarımız seninle ve bebişinle....

herşey yolunda gidecek, buna inan...

sevgiler...

asse

Kızlar...

Bebişi gördümmm :love7:

Minicik kalbi hızlı hızlı atıyordu:) Şimdilik tek. Ama doktor takibe alacağız dedi. Bakalım?

Bir de küçük bir düşük tehdidi atlatmışım.Sanırım geçen hafta snu bebişten haberimiz yokken dağa çıktığımızda oldu. Ama moralini bozma dedi doktorum. Progestan verdi. Bir de rutin tahliller yapılacak. Pazartesi tekrar gideeğim.

Şimdilik iyiyizve 6+2'yiz..

SEvgiler...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımmm ne kadar güzell bebişinin kalp atıslarını duymussun allah tamamını erdirsin inşş saglıcakla kucagına alırsın bebişini inş

Dilek&Yusuf

benle  aynı gün kan testi yaptırmıştın cnm benmde 200 çıkmıştı yalnız benm geç döllenme olmuş adetm 20 gün geçmişti acaba benm bebişte seninki kadar olmuş mudur?kalp atışlarını falan duyabilir miyim ki?!!!

BİLEN VARSA CEVAP VEREBİLİR Mİ?

asse

doktorum bebiş çok küçük olduğundan vaginal ultrasonla baktı canım.
ve kalp atışlarını gösterdi.
dinlemek için bebeğe dopler vermek gerekiyor, bu da bebeğe gereksiz bir ısı yollamak olur, ben taraftar değilim ama illa istiyorsanız dinleteyim dedi. biz de görmekle yetindik. minicik bir nookta bir açılıp bir kapanıyor. inanılmaz bişey, mucizenin gerçekleşmiş hali...

bence bir gitmende yarar var, belki görebilirsin. eğer bekleyemiyorsan benim gibi:)

sevgiler...

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

SiRiNe