14.6...?

Başlatan Dilek&Yusuf, 05 Aralık , 2009, 15:10:19

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

ARKADAŞLAR ADETİM GECİKELİ BUGÜN 20 GÜN OLDU.PERŞEMBE GÜNÜ KAN TESTİM POZİTİF ÇIKTI 14.6 DOKTOR PAZARTESİ YÜKSELRSE SORUN YOK DEDİ AMA DAYANAMADM BİDE SİZE SORYIM DEDİM ÖNCEKİ HAFTA YAPTIRDIĞMDA 0.78 ÇIKMIŞTI BELKİ BU SEFER DAHA YÜKSEK ÇIKMASI GEREKİRDİ AMA ADETİMN SÜREKLİ GECİKTĞİNİ DŞÜNÜRSEK SİZCE YÜKSELİR Mİ? ŞİMDİDEN TŞK EDERM... :flowers:

..BahaR●●

dilekcim dayanamayıp konuyu acmana sevindim tatlımm....

inş.hayırlısı olur p.tesiyi sabırsızlıkla bekliycem senin için....  :opucuk:

βαlκιz

kan testin pozitifmi çıktıı sevindim pazartesi inşallahhhhh güzel haberler alırsınn çok sevindimm hayırlı haberlerini bekliycezz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

ayy çok sevindim tatlım....

hadı hayırlı haberlerle gel ınssss :nazar: :amin:

:love9: :love7: :love9:

Dilek&Yusuf

İNŞALLAH BAKALMM CANLARIM...DUA EDİN BANA

TUGCE.

deger çok az galiba gec döllenme olmuş canım dikkat et sakın iş falan yapma kanama olmasın:(
avuç içi kadar mutluluk yeterr:)

..BahaR●●

dualarımız seninle cnm...

hapyy

hayırlısı olsun ALLAH sağlık versin...

Balböceği

gozun aydin olsun cnmmm cok sevindimmm  :opucuk:

yasmin35

canım hamişsin canım ne güzel ama deger yüksek olması gerek demek geç döllenme canım sen pazartesi tekrar yaptır testi sonra bizde haber et ok
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Dilek&Yusuf

haber verecm bakalım yarını sabırsızlıkla bekliyorm inş. güzel haberler veririm size

**YeŞiLzEytİN**

iyi hberlerle dönersin inşallah cnm allah herkesin gölüne göre versin sağsağlim
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

βαlκιz

haberlerii bekliyoruz canım inş hayırlı haberle dönersinn  :amin: merak ediyorum  senin eşin askerlik yapmamıştı dime polis polisler 2 ay askerlik yapcakmış ne güzel haberin varmıı  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

dılek bır gulferı bır senı suan merak edıyorum ne oldu ne ettınız cabuk gelınde yazın :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

Böcüğüm

Alıntı yapılan: emine.eren - 06 Aralık , 2009, 22:04:56
ya canım merak ettim inan.
benmde gnümden 1 gün geçmişti kanda 16.9 çıktı 2 idrar testindeede pozitif çıktı.
bende yarın inş.kan testi yaptırıcam yazarım inşallah seninkinide merak etim.
canım sende pco var dı hatırladığım kadarıyla tedavimi oldun işlh hamilesindir öyle gözüküyo zaten darısı bize işlh :flowers:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....