Şu An Kapı Çalsa...

Başlatan yeliz&osman, 06 Aralık , 2007, 20:42:19

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

BEN BABAMI HİÇ GÖRMEDİM. BEN 14 GÜNLÜK BEBEKKEN VEFAT ETMİŞ. KÜÇÜKKEN HEP KAPI ÇALICAK VE BABAM GELİCEK DERDİM HEP.
ŞU ANDA KAPI ÇALSA BABAMIN GELMESİNİ İSTERDİM. AMA OLMAZKİ DİMİ, ÇOCUK AKLI İŞTE.. :crybaby2: :crybaby2:

ღ°cerenay.♥.

yapma armağan , yaraladın şimdi beni :y25: , mekanı cennet olsun
annen içinde nekadar zor olmuştur , insan evlat sahibi olunca anlıyor herşeyi :y25:

kapıyı kim çalsa,
(içimden bir ses , git aslının yardıma ihtiyacı var dedi bende sana yardıma geldim.. gel el elden şu işleri bitiriverelim ,sende rahat rahat pc nin başına otur ,
ben çocuklarada bakarım bugün.)
diyecek biri kapımı çalsa çooook güzel olurdu yani :k06: :k06: :k06:

çok mu şey istedim acebaaa :k06:

adalet

bekle beni kanka geliyorummmmmmmmmmmmm  :director:  :k06:

duru boncuk

ahh ahhh aslı öyle biri banada gelse tam süper olur bulursan bu tarafada yollarsın dimi hayrınaaaaaa ::)

ღ°cerenay.♥.

kandırıkçı kanka :k06: :k06:

özgül , akşama kadar bekledim kimse gelmedi , bulursam söz yollarım :k06: :k06: :k06:

duru boncuk

sağol canım  :opucuk:
söz ilk bana gelirse bende sana yollucamm ;D ;D

şerife Berat

ben 11 yasındayken babam oldu armagan sana gore ne kadar şanslıyım değil mi?hayatın tum yukunu annemle tasımaya calıstık en buyuk bendım kardeslerımden . ruyalarımda babamın tatılden gezmeden donusunu görürdüm hep sarılırdık sımsıkı ağlardık uzun uzun neyse ağlamıyım şimdi akşam akşam  :'(

şu an kapı çalsa

(eşimle kavgalıyım ya senorya yazıyorum işte)

eşim elinde bi buket çiçekle gelip benden özür dilese ve bu dargınlık bitse  :love3:

ღ°cerenay.♥.

şerife seninde babacığın nur içinde yatsın , mekanı cennet olsun inşallah.
ben küçükken bebem uyuduğunda gidip başında bklerdim ,acaba nefes alıyormu diye...ne annenin ne babanın yeini kimse tutmaz  :y25:
eşinlede barışırsın hemencecik inşallah :)

şu an kapım çalmasa iyi olur çünkü hiç biş yapmadım ,yemekte yapmadım ve alper uyandı ağlıyor , hemen burdan kalkıp gidiyoruuummm

mavili

kim oldugu hiç farketmez elinde su böregi paketi olsun ve hepsi bana ait olsun yeter

oozge

MAVİLİ KARNIMDA COK ACIKMIŞTIII CNM ISTEDI WLLA
SIMDI GELEN KIM OLURSA OLSUNNNN KARNI TOK OLSUNNNNNN :toothy10: :toothy10:
VE BANA KIYMALI BÖREKKKK GETIRSINNN HEPSINI BEN YIYIMM :hungry: :hungry:

mavili

kayınvaldem ile altlı üstlü oturuyoruz tesadüfün böylesi kalbimimi okudu ne elinde 1 tepsi su böregi ile geldi benim çok sevdigimi bildiginden yapmış ve aşerdigim tek şey bu olmuştu ilk zamanlar umarım sizinde kapınız çalar ve şuan canınız ne çekiyorsa onu getiren biri gelir

oozge

İNŞALLAHHHHHHHHHHH...GELEN GIDEN ÇOKTA ELLERİ BOŞ ŞUANNNNN..VAZGEÇTİMM GELENNNN HANDAKİ GÖREVLI OLSUNN VE HANIN KAPANACGNI SOYLEYIP ERKEN GITMEMIZI SAGLASINN :k06: :k06: :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

kociş gelsin beni işten almaya sonra elele çıkıp alışverişe gidelim
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

oozge

suan kapı çalsa ve askım gelseee benı alsa ve gesmeye gıtsekk :love9:

sevda

SAAT GEÇ OLDUĞU İÇİN KAPI ÇALMASIN ÇÜNKÜ OĞLUŞUM UYANIRR... :k06: :k06:

YARIN ÇALSIN... ;)