Hayırlı haberlerle geldim Allah'a şükür (4.sayfadan devam)

Başlatan elif35, 05 Aralık , 2009, 11:01:28

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm hadi gözün aydınnnnn için rahatlamıstır  :opucuk: allah tamamını erdirsin  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

..BahaR●●

cnm benim bi sorun olmadığına çok sevindim
bol bol istirat et
bende istiratteyim 3 günlük
bende kasık ağrısı çekiorum
elevit kan hapı ve doğuma kadar progestan fitil kullanıcam...

elif35

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 11 Aralık , 2009, 15:23:34
canımm hadi gözün aydınnnnn için rahatlamıstır  :opucuk: allah tamamını erdirsin  :amin:

SAOL CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İNŞALLAH BEBEĞİMİ DE GÖRÜRÜM 10 GÜN SONRA

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 11 Aralık , 2009, 15:25:06
cnm benim bi sorun olmadığına çok sevindim
bol bol istirat et
bende istiratteyim 3 günlük
bende kasık ağrısı çekiorum
elevit kan hapı ve doğuma kadar progestan fitil kullanıcam...

BEN ZATEN KULLANIYORDUM KULLANICAKSIN DEDİ DOKTOR PROGESTANI BİRDE ELEVİTE BAŞLA DEDİ  FOLİK ASİTİ BIRAKABİLİRSİN DEDİ

..BahaR●●

ben folik asiti şimdi bıraktım

elevite geçtim
şuan 12+5 günlüğüz
ilk 3 ay folik asit kullanılır die biliorum ama

herkesin uzmanlığı farklı sanırım....

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canımm inşş görürsünn bebişini de bende de progetanın jelini kullanıyrum

elif35

BEN EYLÜL DEN BERİ KULLANIYORUM AMA CANIM FOLİK ASİTİ ONDAN OLABİLİR DOKTORUM BIRAKTIRMASI ÇÜNKÜ ELEVİT FOLİK ASİTİTN BÜTÜN SAHİP OLDUĞU HERŞEYE SAHİPMİŞ EŞİM İŞTEN GELİRKEN ALICAK YARIN BAŞLARIM HAYIRLISIYLA FOLİK AİST 15 TANE FALAN KALDI ONU DA BİTİREYİM DE ONDAN SONRA İÇMEM

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 11 Aralık , 2009, 15:35:37
canımm inşş görürsünn bebişini de bende de progetanın jelini kullanıyrum

BEN İLACINI KULLANIYORUM CANIM AĞIZDAN ALINIOY YADA VİJİNADAN KULLANILIYO DOKTOR AĞIZDAN KULLAN DEDİ GÜNDE 5 KERE (MSN Yİ AÇAMIYORUM MİSAFİRİM VAR 2 DAKKALIĞINA BAKTIM NETE AÇTIĞIM ZAMAN BOL BOL KONUŞURUZ)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 11 Aralık , 2009, 15:56:24
tamam canım benimde misafir vardı şimdi gittiler

sibelcim sana bişi soracağım senin ilk bebeğindeki gebelik belirtilerinle bundakiler aynı belirtilermiydi canım yoksa fark varmı
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım onda beklemedigim için pek belirti falan anlamadım tek gögüs ucum buyudu ve rengi koyulasmıstı
ama bunda kasıgımda igne batması gibi bişiler oluyodu ama agrı degildi yine gögüs uclarım buyudu rengi azcık koyulastı onda gaz olmuyodu bunda gaz olmaya basladı yani pek farklılık yok

****SeRaP-27****

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 11 Aralık , 2009, 16:14:30
canım onda beklemedigim için pek belirti falan anlamadım tek gögüs ucum buyudu ve rengi koyulasmıstı
ama bunda kasıgımda igne batması gibi bişiler oluyodu ama agrı degildi yine gögüs uclarım buyudu rengi azcık koyulastı onda gaz olmuyodu bunda gaz olmaya basladı yani pek farklılık yok

hımmm anladım canım hemen hemen benzer yani
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ertl

Balböceği

CnM tebrik ederimm rabbim kucaginada lamayi nasip etsin  :amin:

elif35

amin canım inşallah keseyi gördüm bebeğimi de görürüm inşallah..........

betüs26

EVET KIZLAR BENDE FOLİC ASİDİ BIRAKTIM ÇÜNKÜ HAMİLELİK ÖNCESİ 5 AY KULLANDIM ARTIK BIRAK DEDİ ZATEN ELEVİTİN İÇİNDE HEPSİ VAR DEDİ BANA DA AYNEN YAĞMURCUM AYNI ŞEYLERİ YAŞADIĞIMI DAHA ÖNCEDE YAŞAMIŞTIM 14 HAFTAYI GEÇTİK ANCA ŞİMDİ BİRAZ DAHA RAHATLADIM Kanamam benimde çok azdı ana yürek hoplatıyı dinlen bencede zaten zamanla geçicek kesen bozulmuş olsa görürdü doktorun canım bebeğinide görürsün merak etme allahın izniyle yanlız bak doktorun sana bişey söylediği zaman sebebpini ve anlamını sor ben küçük bir kağıda sorularımı not alıyorum doktorum gülüyo hatta sorular mı var sor bakalım diyo yani şu yatış şekli ilginç keşeke sorsaydın diğer kontrolünde sor bence neden yüz üstü diye allaha emanet olun canım