ALLAH'IMA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLEYİMMMMMMMMMM............

Başlatan elif35, 01 Aralık , 2009, 11:03:57

« önceki - sonraki »

serra_emine

hayırlı olsun nermin hamileymişsin..sevındım ıyı hadi.sagsalım alırsın inşallah kucagına.hadı hayırlısı.
ben ıyı degılım hastayım serra da hasta.yavrumun yazık bogazları şişmiş yaaa..dr birsürü ilaç verdi.antıbıyotık de verdı bende aynı.. dua etde çabuk atlatsın yavrum....
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

elif35

çok teşekkür ederim hepinize.ben bişey sorcam bende ne bulantı var ne baş dönmesi ne de başka bişey sadece göğüslerim füze gibi uçları büyüdü bi de kasık ağrım var sanki adet olcakmışım gibi normalmi bu acaba ilk hamileliğimde düşük oldu ya korkuyorum biraz

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım bunlar normalmiş doktorum bana söledi benimde mide bulantım basdönmem falan yok gögüslerim büyüdü  ucları buyudu bide mavi damarlar ortaya cıktı 
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

elif35

ayy evet göğüslerime doğru gidiyo mavi mavi böle süt damarları dediler bana onu önceki hamileliğimde yoktu bunda olunca korktum biraz.

yasmin35

kızlar annelik kolay bişey degil anne olmakta kolay degil böle eziyetleri var ama o anne demesi herşeyi siler ya
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bebegim saglıklı sıhatli olsun ben midemin bulanmasına da razıyım yeterli saglıklı olsun melegim evet zor anne olmakk hamile olunca daha iyi anlıyosun düşünüyosun zorlugunu rabbim kucagımıza da almayı nasip etsinn  :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: yağmur10 - 02 Aralık , 2009, 15:29:59
ayy evet göğüslerime doğru gidiyo mavi mavi böle süt damarları dediler bana onu önceki hamileliğimde yoktu bunda olunca korktum biraz.
benimde öbür gebeligimde olmamıstı canımm bu sefer görünce ben aslında daha bi iyi oldum hani onda olmadı bebişde olmadı ama bunda bu cizgiler var ve bebegimin kesesini gördük inşş kendisinide görürüz inşş  :amin:

elif35

evet doğru diyorsunuz anne olmak zor ama harika bişey onu kucağında taşımak hissetmek senden ve eşinden bir parça harika bişey. bide benim şu tuhafıma gidiyo şimdi hamile değilken hadi yap bakalım göğsüden süt geliyormu ama doğum yapınca geliyo göğsünden bu beni çok etkiler mesela bi de töbe töbe hollanda inaği gibi töbe töbeee :k06:

elif35

ama göğüslerin büyümesi güzel benimkiler küçük ya hoşuma gitti böle olması diyom hep böle kalsınlar  :ehi: :ehi:

Balböceği

Cnm gozuna ydin olsunnn rabbim sana bagislasin minigini  :love9:

elif35

saol canım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için inşallah nasip olur onu kucağıma almak

betüs26

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH

elif35

çok teşekkür ederim kızlar hepinize yarın doktora gitmeye karar verdim inşallah iyi haberlerle gelirim buraya. dedim ya ne bulantım var ne baş dönmem ne halsizliğim sadece kasık ağrım var o da ara ara oluyo artık belli belirsiz bi de dün ilk defa canım bişey istedi hem de ney biliyormusunuz çiğ köfte  :ehi: :ehi: yemekteyiz de adamın biri çiğ köfte yaptı menüsünde Allahım nasıl canım çekti saat 5 buçuk olsunda eşim gelsin diye kapıyı gözledim geldi dünde nasıl yağmur yağdı anlatamam gittik valla yağmur falan gözüme gelmedi aldık geldik 2-3 tane eşim yedi gerisini ben yedim vermedim ona  :ehi: :ehi:  ama içim rahatladı yedikten sonra

..BahaR●●

cnmm şuan bulantılar için çok erken
6.haftada itibaren başlıor çoğunda
ayrıca çiğ etten uzak durmalısın hamilelere çok zararlı
sucuktan sosisten salamdan bu türleri tükmemeni tavsiye ederim
bana da doktorum söyldi...
hamişliğinin tadını çıkarmaya başladın demek  ;)

elif35

biliyorum çiğ etin zararlı olduğunu ama anlatamam nasıl oldum ama ilk defa oldu zaten bir daha yemekteyizi seyretmem ben canım gene olmadık bişey çeker ama benim yediğim etsiz çiğ köfte Allah'tan zararı olmaz dimi onun çok temiz bi yerden aldım.hem bundan sonra dikkat ederim zaten.ilk hamileliğim düşükle sonuçlandığı çin şimdi eşim de bende elimizden geleni yapıyoruz inşallah kucağıma almak nasip olur