KRAL FARUĞUN GÜNLÜĞÜ..(BEKLERİZ)

Başlatan ÇİTLENBİK, 13 Ocak , 2007, 11:09:49

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

arzucum hoşgeldiniz analı oğullu :toothy10:

bende senin gibi söylerdim birzamanlar acaba oğlum nasıl olacak diye..
eminol erkek çocuğuya bikere yaramaz olacak hehee :laughing7:
bizde sarpişkoyu ve arzu teyzemizi çook öpüyoruz.. :love7:

ÇİTLENBİK

busabah oğlumsuz bir sabah geçirdim..
daha ben uyurken tel çaldı oğluşum kalkmışta tel. benimle konuşuyor.
annanesine fırsat vermeden hızlı hızlı anlatıyor işte haspam  :laughing7:
çok geveze olacak bakıyorum telefonu kapatmıyor ben kapatıyorum.
ee tabi film kopuyor ozaman. :BangHead:
özledim ennecim seni giip bir ara alayım tatlışkomu yaw.. :dontknow:

minekavlak

bu çocuklar neden tehlikeli şeylerle oynamayı severki? :icon_scratch: :BangHead:
aldınmı yasemin ömer faruğu?nerelrdesin?hayret yoksun? ::) ??? :director:

mumkule

Annesi sen çocuğumu anlamamısın ama ;) sen demişin ya yakında ev işlerini de yaptırırım diye. Çocuk süpürgeyle başlıyo işte ie daha ne istiyosun yahu  ;D
Şaka bi yana çok haylaz bu veletler hakkaten çok iyi korumak gerekiyor. Yakında benimki de sürüne sürüne başlar oraya buraya gitmeye. Zaten şimdiden kucağımdayken bütün prizleri, ıvır zıvırı, bilgisayar odasını ve kabloları dkkatlice inceliyo. Bence plan yapıyo şimdiden; şuraya parmağımı sokarım, şunları ağzıma atarım, babamın şu cd'leriyle dişimi kaşırım  :binkybaby: :toothy10:

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: minekavlak - 17 Ocak , 2007, 17:18:19
bu çocuklar neden tehlikeli şeylerle oynamayı severki? :icon_scratch: :BangHead:
aldınmı yasemin ömer faruğu?nerelrdesin?hayret yoksun? ::) ??? :director:
bende anlamıyoru minecim.
sanki tehlikeli şeyler onları çağırıyor gel bana..
gel bana diye..
aldım minecim yayamazımı ..
bugün evde yoktuk tezoş gündüz ayrı gece ayrı gezdik

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 17 Ocak , 2007, 22:38:17
Annesi sen çocuğumu anlamamısın ama ;) sen demişin ya yakında ev işlerini de yaptırırım diye. Çocuk süpürgeyle başlıyo işte ie daha ne istiyosun yahu  ;D
Şaka bi yana çok haylaz bu veletler hakkaten çok iyi korumak gerekiyor. Yakında benimki de sürüne sürüne başlar oraya buraya gitmeye. Zaten şimdiden kucağımdayken bütün prizleri, ıvır zıvırı, bilgisayar odasını ve kabloları dkkatlice inceliyo. Bence plan yapıyo şimdiden; şuraya parmağımı sokarım, şunları ağzıma atarım, babamın şu cd'leriyle dişimi kaşırım  :binkybaby: :toothy10:
ayçacım sen başına gelecekleri şimdiden kestirmişin zaten..
aynen öyle şekerim şimdiden plan yapıyorur heheeee..

ÇİTLENBİK

bugüncemiz başlıyor:..
sabah oğlumun telefonuna uyandım..
kralımın sesiyle güne tebessüm ederek uyandım
öğlen vakitlerinde almak için annanesine gittim kapıda beni bekliyor kahkahaları ve çığlıkları apatmanda inliyordu.
sarıldık doya doya bir günün acısını çıkardık,
ee birazda bana şımarmasıı seyrettim.
meğer neler karıştırıyormuş oralardada :/

-akşam üstü babamız gelip aldı ve gezmişlere gittik.
ev sahibinin kızıyla yıldızımız hiç barışmadı,nedense beni hiç istemedi dışladı falan.
her yaptığım gözüne battı beni hep anneme şikayet etti.
baktım olmuyor anneme direttim gidelim diye..
oh be sonunda evimizdeyiz..
sütümü içtim ve sızdıııımmm.
herkese iyi geceler dilyorum..

minekavlak

-akşam üstü babamız gelip aldı ve gezmişlere gittik.
ev sahibinin kızıyla yıldızımız hiç barışmadı,nedense beni hiç istemedi dışladı falan.
her yaptığım gözüne battı beni hep anneme şikayet etti.
baktım olmuyor anneme direttim gidelim diye..
oh be sonunda evimizdeyiz..
sütümü içtim ve sızdıııımmm.
herkese iyi geceler dilyorum..

allah seni bildiği gibi yapsın emi :caca:..bende ev sahibinin kızı seni sevmedi anlıyorum :laughing7: :sad1:..sonra baktım sütümü içtim deyince.çaktım davayı.. :laughing7: :laughing7: :suclu:

ÇİTLENBİK

MİNECİM ÇAKTINMI KÖFTEYİ HHE HEEEEEEE

ÇİTLENBİK

ÇİTLENBİK

19 Ocak , 2007, 00:06:06 #85 Son düzenlenme: 19 Ocak , 2007, 00:13:07 ÇİTLENBİK

bu nasıl duruş oğlum.

minekavlak

çaktım köfteyi şeker. ;D ;D
seninkide koltuk tepelerinde geziyo bakıyorumda... :caca:
:caca:oğlum otursana şöyle koltuğa... :caca:

yelizaim

Yasemin'ciğim,sen nerelere kaçtın böyle,bak buldum seni ve yakışıklımı,insan bi haber verir yahu,birkaç sefer baktım sayfana ama yazmadım,şu maganda olayına sinirlerim boşaldı geçmiş olsun canım.Siz de bayramı yılbaşını hasta geçirmişsiniz bizim gibi,biz de sırayla yattık valla aman geçmiş bitmiş olsun hepimize.eeeee artık burda mısınız?Neyse hayırlı olsun güzel olmuş.Öpüyoruz analı oğullu ikinizi de :-*

minekavlak

hu huuuuuuuuuuuuuu yasemiiiiiiiiin nerelerdesin? :icon_scratch: :dontknow:
sen bugün girmemişsin siteye.hayret dicem valla ::)?önemli bişi yok dimi? ??? :icon_scratch:

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: yelizaim - 19 Ocak , 2007, 15:20:27
Yasemin'ciğim,sen nerelere kaçtın böyle,bak buldum seni ve yakışıklımı,insan bi haber verir yahu,birkaç sefer baktım sayfana ama yazmadım,şu maganda olayına sinirlerim boşaldı geçmiş olsun canım.Siz de bayramı yılbaşını hasta geçirmişsiniz bizim gibi,biz de sırayla yattık valla aman geçmiş bitmiş olsun hepimize.eeeee artık burda mısınız?Neyse hayırlı olsun güzel olmuş.Öpüyoruz analı oğullu ikinizi de :-*
oo yelizcim hoşgeldin canım benim nasıl özlemişim vallahi böyle sohbeti..
burayı çok beğendim ortam çok güzel başka yerlerde dolaşmakta istemiyor canım..kısmetse burdan devam
ee memoşum nasıl neler yapıyor bakalım..güzel gözlü kuzum öpüyorum onuda.tamam tamam senide..
magada olayını hatırlamak bile istemiyorm.
kapıdışarı çıkmak bile tehlikeli bu memlekette..
şans eseri yaşıyoruz sanki..
allah korusun..
hastalıklar bıktırdı yıldırdı sorma yelizcim.o döngü bizde var. aileden birine bulaşmaya görsün herkesi gezmeden yatak döşek etmeden gitmiyor işte..dediğin gibi hem geçmiş hem bitmiş olsun canım..
biz burdayız canım sayfamız herzaman açık.hehee emrinize amade..
bekleriz ..
memoşumu misler gibi öpüyorum.
senide tabi ..
sevgiler..