27 Nisan , 2024, 22:03:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KRAL FARUĞUN GÜNLÜĞÜ..(BEKLERİZ)

Başlatan ÇİTLENBİK, 13 Ocak , 2007, 11:09:49

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: tria - 14 Ocak , 2007, 20:16:05
sayfanıza hayırlı olsun demek için geldik. kral faruğa ve annesine bizden sevgiler :love5: hep sevinç ve mutluluk haberleri almak ve vermek dileğiyle... :love1:
hoşgeldiniz..bizdende size sevgiler bolca yolluyoruz canım..
inşallah amacımız güzel paylaşımlarla burada güzel bir günce tutmak ,
tabi güzel ve mutlu haberlerle işallah,
hepimiz için...
öpüyorum bebeğini sevgiler gönderiyorm..
her zaman bekleriz..

ÇİTLENBİK

sonunda yaramazımı uyuttum ve pc başına geçebildim nihayet. :icon_thumright:
çok yorulmuş olacakki erkenci davrandı,kimbilir nekadar azıttı,sabah kahvaltısına annanesine gittik oğluşumçok sevindi şımarıklıklar hat safhadaydı,bende arkadaşa söz vermiş olduğum için usulca kaçmaya çalıştım lakin ne mümkün yaygarayı kopardı hemen.uzak olmasaydı havada müsait olsaydı beraber gidecektik.bir kandırmaca,biraz kaytarmaca derken kaçtım sonunda heee. :dontknow:
akşam  dönüşümde beni kapıda bekliyordu haspam benden önce çantama saldırıyor..
ona birşey getirdimmi diye..
e tabi eli boş gelmek olmaz..
arkamdan babası geldi ,aynı coşku tekrar yaşandı.sanki annesiz ve babasız çocuk biraz daha boynu bükük duruyor gibime geldi.sonuç annanesi en rahat edebileceği ikinci adres ama benim izlenimlerim artık böyle..biz yokken daha sessiz ve mülayim oluyormuş çok üzüldüm..birdaha kolay kolay bırakamam galiba :icon_scratch:.

mumkule

Maşallah ne güzel büyütmüşsün oğlunu çitlenbikcim. Darısı bizim bebişlerimizin de başına inşallah. Sayfanız hayırlı olsun.

ÇİTLENBİK

teşekkürler canımcım..
eee biraz büyüttük ama bizde büyüdük sanki hehee.

minekavlak

valla yasemin sana özeniyorum..napim :dontknow:annem güvenemiyo kendine.bakamam diyo. :sad1:napalım canımız sağolsun.
dün akşamdan kerata beni sinirden ağlattı :BangHead: :BangHead:..anneannesinin peşinden ağlıyo.onlarda kalıcakmış.bir ağlama bir ağlama.sorma gitsin.artık kulaklarım hışır hışır etmeye başladı.babamlada azcık atıştık.bide o eklenince bende sinirden oturdum ağladım... :'( :'( :'(yaşım itibariyle çok güçsüzüm,sabırlı hiç değilim.napıcam bilmiyorum. :cussing:

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: minekavlak - 15 Ocak , 2007, 09:34:19
valla yasemin sana özeniyorum..napim :dontknow:annem güvenemiyo kendine.bakamam diyo. :sad1:napalım canımız sağolsun.
dün akşamdan kerata beni sinirden ağlattı :BangHead: :BangHead:..anneannesinin peşinden ağlıyo.onlarda kalıcakmış.bir ağlama bir ağlama.sorma gitsin.artık kulaklarım hışır hışır etmeye başladı.babamlada azcık atıştık.bide o eklenince bende sinirden oturdum ağladım... :'( :'( :'(yaşım itibariyle çok güçsüzüm,sabırlı hiç değilim.napıcam bilmiyorum. :cussing:
canımcım ya sana hiç kıyamam biliyorsun.
ebirde böyle anlatınca btiyorum yani.
yaşını bahane etme ben seni tanıyorum çok olgunsun canımın içi herşeyi taşıyabilirsin.
anne olmak ve  ev kadını olmak kolay değil bak benide görüyorsun,
asla ağlamam ve pes etmem ..
bilhassa oğlumun yanında ..
bu arada niçin göndermedin anlayamadım..

minekavlak

eşim göndermedi durmaz diye.. :-\
ooo ben çok ağlarım.hiç dayanıklı değilimdir... :dontknow:ben ağlayınca bu sefer keremde ,eşimde çok üzülüyo.ama elimden gelen bişi değilki.biranda duygusallaşıyorum başlıyorum ağlamaya... :( :'( :'(

ponçik

çitlenbik'in kralına bizden de kocaman öpücükleeeeer  :-*

ah bizim şirinemizde büyüsede dedesiyle carrefourlara gitse  :wave:

adalet

yeni sayfaniz hayirli ugurlu olsun oglun cok tatli

eda

kral faruk beyin sayfası hayırlı olsuunnn :hello2:

gul_ılgın06

SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN ŞEKERLER :icon_flower:..

GÜZEL PAYLAŞIMLAR CANIM :wave:
ÖPTÜK SİZLERİ KOCAMAN  :occasion16: :-*

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: minekavlak - 15 Ocak , 2007, 10:16:22
eşim göndermedi durmaz diye.. :-\
ooo ben çok ağlarım.hiç dayanıklı değilimdir... :dontknow:ben ağlayınca bu sefer keremde ,eşimde çok üzülüyo.ama elimden gelen bişi değilki.biranda duygusallaşıyorum başlıyorum ağlamaya... :( :'( :'(
sonuçta sende yavrunu bilirsin ,benimki durduğu için ben rahattım.ama durmasa bene yollamazdım canım ..seni sulu seni.sen benim şakalarımı kaldırırsın bilirim hehe..
ama emin ol yeri geldimmide gözyaşı dökmek en iyisi oluyor,hiç değilse deşarj olursun ..
bende oda yok işte ağlayamıyorum..oto kotrolümü fazlamı sağlıyorum ne..
birikincede malumm

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: g10ca - 15 Ocak , 2007, 11:45:23
çitlenbik'in kralına bizden de kocaman öpücükleeeeer  :-*

ah bizim şirinemizde büyüsede dedesiyle carrefourlara gitse  :wave:
goncacımm hoşgeldiniz..
şiriini öpüyorum..
o günler yakındır güzelim bıkarsın gezmek istemesinden hehee.
bende ufaklık günlerini daha şimdiden arıyorum..
bie sizi kocaman öptük..

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: adalet - 15 Ocak , 2007, 11:57:10
yeni sayfaniz hayirli ugurlu olsun oglun cok tatli
teşekkürler canım..
herzaman bekleriz..

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: eda - 15 Ocak , 2007, 15:00:46
kral faruk beyin sayfası hayırlı olsuunnn :hello2:
çok teşekkür ediyoruz edacım..
herzaman bekleriz..