27 Nisan , 2024, 11:53:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KRAL FARUĞUN GÜNLÜĞÜ..(BEKLERİZ)

Başlatan ÇİTLENBİK, 13 Ocak , 2007, 11:09:49

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: fatma - 28 Ocak , 2007, 20:47:13
CANIM İNANKİ OĞLUN ÇOK TATLI MAŞALLAH TAM KRAL YANİ ÇOK TA CAN YAKACAK ALLAH NAZARDAN KORUSUN  :-*  :love1:
SAĞOL FATMA TEYZESİ..
KRALDA NE KRAL SORMA.
HANİ PABUCUMUN KRALI DERLERYA O MİSAL HEEHEEEE..
ALLAH HERKESİN BEBİŞİNİ NAZARLARDAN SAKLASIN İNŞALLAH.
EE SENDE EWLEN ARTIK TEYZESİDE OĞLUM BİR KARDEŞ DAHA SEVSİN İMİ..
AMA ŞMDİ SİZ HASRET GİDERİN BAKEEEEM:)
ÖPÜYORUZ

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 29 Ocak , 2007, 10:58:31
Kralımız,hayırlı ilklerle dolsun sayfan.MAŞALLAH.
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ SEVİNÇCİM..

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: bebitom - 29 Ocak , 2007, 23:49:07
mrb yasemincim 2 yaş sendromuna girmişsiniz desene canım
AH ZEYNEP TEYZESİ HİİİÇ SORMA ARTIK NE SENDROMUYSA BİR GİRDİK BİR DAHA ÇIKAMADDIK,
E SİZ KIDEMLİSİNİZ BÜYÜK OLDUĞUNUZ İÇİN BİZDEN ÖNCE YAŞIYORSUNUZ TABİ TECRÜBELERDEN İSTİFADE ETMEK İSTERİZ HANİ..
BAŞA ÇIKMAK GERÇEKTENDE ZOR OLUYORMUŞ..
BERATIMI MİSLER GİBİİ ÖPÜYORUM..

ÇİTLENBİK

BUGÜN OĞLUŞUMLA ANNANESİNE GİDECEĞİZ.
EE BABAANEMİZDE ORAYA GELECEK OHHH SORMAYIN ŞİMDİ ŞIMARMAYI :suclu:
KISMETSE BU GECE İSTANBULA GİİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.
EŞİMİN TEYZESİ HACDAN GELYOR.KARŞILAMAK İÇİN ,YABİ GİDİP GİEMYECEĞİMDE KESİN BELLİ DEĞİL..
ANNANESİNE BAKTIRABİLİRSEM  GİDERİM..TABİ GELİNCEDE YOĞULUK BENİ BEKLER MİSAFİR FALAN DERKEN SAYFAMIZI İHMAL ETMEM İNŞALLAH..HERKESİ ÖPÜYORUZ..
:flowers:

Tebessüm :)

karl faruk da tam kral annesi. çok tatlı maşalla. Allah bağışalsın.. :hello:

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: ayşegül - 30 Ocak , 2007, 10:53:47
karl faruk da tam kral annesi. çok tatlı maşalla. Allah bağışalsın.. :hello:
çok teşekkür ediyoruz teyzessi..

ÇİTLENBİK

sayfamıza epeydir uğrayamadık.
bahsettiğim gibi eşimin teyzesini hacdan gelişini karşılamaya istanbula gittim ama ağzımdan burnuman geldi ..
gece tam yola çıktık oğlum ananesinde emin ellerde derken.bir telefon geldi,bebeğim hastaneye kaldırmışlar..çok fazla kusmaktan bitap düşmüş bebeğim.
hiç bir şeyide yoktu görünürde ne ateş ne huysuzluk.
elim kolum bağlı otobüste gidiyorum gecenin bir vakti ve geri bile dönemiyoru ama aklım çocuğumda tabi..sürekli arayıp durumu hakkında haber verdiler,
allahtan eşim gelmemişti. o ilgilendi.
serum falan takmışlar hastaneye yatırmışlar.
teyzesi annanesi koşturmuş.
haklarını hiiç ödeyemem.
ah böyle olacağını bilsem hiç gidermiydim yaaa.
eyse sabaha karşı hastaneden çıkmışlar.
rahat uyumuş bebeği.
sözde hacı karşılamaya gittik ama koca otobüs (hepsi akrabalarımız)ömer faruğu düşünüyordu.telefon trafiğini hiç unutamam..
aksiliklerde bitmediki bir an önce çocuğa kavuşmak için acele ederken otobüsün tekeri patladı ,sinir oldm.
o yapıldı,feribot seferleri iptal oldu yoğun sisten.mecburen körfezden onca saat karayoluyla gelmek durumunda kaldık.işkece gibiydi vallahi..
neyse sonuçta geçte olsa kavuştum..
rengi benzi solmuştu yavrumun..
ama annanesinin evinde ne halı ne koltuk kalmış hepsi yıkanmaya,
zor bir durum tabi..
neyseki allah bir aha göstermesin..
ertesi gece kızkardeşim acillik oldu aynı şikayetlerde.
onada serum takıldı.
ve cumartesi geceside ben ay kabus gibiydi.
rabbim bu nasıl salgındır sen koru...
neyse şimilik bu kadar yazabiliyorum ..
sonra yine devam ederimm.

minekavlak

ne olmuş size ya arkadaşım..senin ne işin var bakim kocansız ,ömer faruksuz istanbullarda.. :cussing: :violent1: :caca:ee şimdi nasılsınız bakim?iyileştiniz mi?bu arada benim hep msn açık ama ben seni göremiyom nedense? :icon_scratch: :director:bacım sen gündüzleri yoksunki evde..anca gece açıyosun bilgisayarı.bende artık gece açmıyorum bilgisayarı.oğuz istemiyo.benim yanımda ol diyo.. :dontknow: :love7: :love8:
görüşürüz elbet bigün...bende sizi özledim valla...öpüyorum ikinizide.. :opucuk: :opucuk:

pearl1453

sayfanız hayırlı olsun kral farukta yakışıklıymış hani..maşallah çok tatlı bir kralcık

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: minekavlak - 06 Şubat , 2007, 12:37:05
ne olmuş size ya arkadaşım..senin ne işin var bakim kocansız ,ömer faruksuz istanbullarda.. :cussing: :violent1: :caca:ee şimdi nasılsınız bakim?iyileştiniz mi?bu arada benim hep msn açık ama ben seni göremiyom nedense? :icon_scratch: :director:bacım sen gündüzleri yoksunki evde..anca gece açıyosun bilgisayarı.bende artık gece açmıyorum bilgisayarı.oğuz istemiyo.benim yanımda ol diyo.. :dontknow: :love7: :love8:
görüşürüz elbet bigün...bende sizi özledim valla...öpüyorum ikinizide.. :opucuk: :opucuk:
canım akideşim bende tam tersi işte geceleri eşim pc nin başına oturunca mecburen bende pc başındayım o yüzen geceleri msn deyim.bende istiyorumki akşamları adamla iki lafın belini kırmayı ama nerdeee..gündüzleride bildiğin gibi gezince ara bayağı açıldı.
valla özzledim sohbeti,hem keremide tabi heheee..
şimdi iyiyiz şükür hastalık falan yok aman allah korusun ortalık salgından kırılıyor..
sizleride öpüyoruz.
kıvırcığımı bolca mcuk mucuk..

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: pearl1453 - 09 Şubat , 2007, 20:18:09
  sayfanız hayırlı olsun kral farukta yakışıklıymış hani..maşallah çok tatlı bir kralcık
çok teşekkür ediyoruz teyzesi..
sizinde sayfanız hayırlı olsun.mustafayı güzel gözlerinden öpüyorum.. gazsız günler diliyorum

estim

çok geçmiş olsun. neyseki hemen atlatmış. aynı durum benim yeğenlerime kına gecemde olmuştu. hastanelerde koşturduk durduk. sabaha kadar hastanede kaldılar. tekrar geçmiş olsun    :nazar:

sariseker

merhabalar gecmis olsun yasemin nasilsiniz baalim bende seni merakediyordum ama sen buraciklardaymis bende kendimi tanitayim aynur29 yani kaan ercenin annesi sayfamiza surekli gelirdin unutmamissindir heralde

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: estim - 12 Şubat , 2007, 22:46:44
çok geçmiş olsun. neyseki hemen atlatmış. aynı durum benim yeğenlerime kına gecemde olmuştu. hastanelerde koşturduk durduk. sabaha kadar hastanede kaldılar. tekrar geçmiş olsun    :nazar:
SAĞOL CANIM.allah kimselere vermesin bilhassada çocuğuna uzakken.
sayfamıza herzaman bekleriz..

ÇİTLENBİK

Alıntı yapılan: sariseker - 13 Şubat , 2007, 17:27:45
merhabalar gecmis olsun yasemin nasilsiniz baalim bende seni merakediyordum ama sen buraciklardaymis bende kendimi tanitayim aynur29 yani kaan ercenin annesi sayfamiza surekli gelirdin unutmamissindir heralde
aaaa sende kimsin ya ..
dermişim  canımın içi hiç hatırlamammı aşkolsun.
öyle selam verip kaçmak yok ama aynurcum.
epeydir görüşemiyorduk.
kaanıda özledim vallahi neler yapıyordur kimbilir.
türkiyeden çok uzaklara çokçok selamlar sevgiler yolluyorum aldınnızmı:)
öpüyoruz.