04 Mayıs , 2024, 05:17:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SONUNDA İKİNCİ ÇİZGİYİ SİLİKTE OLSA GÖRDÜM

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 28 Kasım , 2009, 14:37:18

« önceki - sonraki »

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 10 Aralık , 2009, 14:59:42
yelizcimm cok güzel yazmıssın valla öle hayatımız tamamen ona baglı olcak kendimizden önce onuu düşünücez olsa bi dert olmasa bi dert ama onu içimizde büyüttügümüz için bu sorunlar cok gelmiyo gözümüze canımızdan can oldugu için sanırım bazeen öle bi an geliyo ki bana canımın sıkıldıgı zamn şimdi kucagımda olmus olsa ona bi sarılsam tüm dertlerim gidecekmiş gibi hissediyorumm allahım o duyguyu yasatsın

inşlah canım  :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hapyy

ne kadar silik gördünüz ya
benimde salı başım döndü hiç böyle olmamıştım
acabamı diye test yaptım ilk çizgiyi gördüm diğerini beklemeden çöpe attım
bugün çöp atarken gözüm ilişti ikinci çizgi sanki çok hafif bir kırmızılıktaydı.
benim daha adetime çok var ama bu kadar kısa sürede belirti vermesi imkansız diye inanasım gelmiyo?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım kac gün var adetine ve yarım saat sonra cıkan ikinci çizginin dogrulugu yok diye biliyorum canım cünkü banada öle oldu bi kere kutusuyla cöpe atmıstım gittim baktım ikinci cızgi cıkmıstı ama ertesi günü adet olmustum
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

hapyy

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım daha cok var olsa bi cıkmaz ki cok erken yapmıssın cok merak edersen adtine iki gün kala al test hassaslarından öle yap

elif35

bencede bende adetimden 1 gün önce yapmıştım kıpkırmızıydı ikinci çizgi bekle bence 1 hafta sonra yap derim ben

masalım

sibelcim ben masal nasılsın ya hiç konuşamıyoruz artık nedense öptüm

✿گสЯเ_ќĮż✿

masalım sen tedavi filan oldunmu hiç.bebeiş düşünmeye başladıktan sonra :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: masalım - 21 Aralık , 2009, 20:06:55
sibelcim ben masal nasılsın ya hiç konuşamıyoruz artık nedense öptüm
saol canımmm iyiyim sen nasılsınn kayınvalidemler geldi nete hiç giremiyorummarada böle girip cıkıyorum hemen canım öpüyorumm seni a.e.o

masalım

olsun sibelcim ya test sonucum güzel çıktı klomen kullanıyorum bende inş.en kısa zamanda hamile kalırım  :opucuk:

Lastrose

kiz sibos nerdesin kizzzzz... :caca: geliyorum gidiyorum bi denk gelemiyoruz canim ya aman aman sen iyi olda bebis iyi olsunda nezaman denk geLirsek ozaman konusuruz öptüm seni bebisine ve kendine dikkat et hayatim :love7: :wave: :binkybaby:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Lastrose - 23 Aralık , 2009, 13:08:14
kiz sibos nerdesin kizzzzz... :caca: geliyorum gidiyorum bi denk gelemiyoruz canim ya aman aman sen iyi olda bebis iyi olsunda nezaman denk geLirsek ozaman konusuruz öptüm seni bebisine ve kendine dikkat et hayatim :love7: :wave: :binkybaby:

sekerimmm giremiyorumm nete kayınvalidemler geldide samsundan şimdi kızına gittilerrr rahatladımmm sen nasılsın bebiş nasıll :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: masalım - 23 Aralık , 2009, 11:29:50
olsun sibelcim ya test sonucum güzel çıktı klomen kullanıyorum bende inş.en kısa zamanda hamile kalırım  :opucuk:

CANIMM TESTİN İYİ CIKMASINA SEVİNDİMMM RABBİM HAYIRLISINI VERSİNN İNŞŞ EN KISA ZAMNDA HAMİLE KALIRSINN

masalım

inşallah hayatım misafirn ağır galiba öğrendiler dimi bebiş beklediğini

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

evet canım ögrendilerrr ögrendilerde degişen bişi olmadııı 6 torunları olucak inşş kayınvalidemlerin cok bi sevinc görmedim onlardaa