14 Mayıs , 2024, 18:43:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^^^BEBİŞİM GELMİŞ TEYZELERİ^^^^

Başlatan can yine cannnn, 25 Kasım , 2009, 07:34:30

« önceki - sonraki »

yasmin35

nerden biliyon kız oldugunu nermin malum mu oldu :)
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

can yine cannnn

Alıntı yapılan: yasmin35 - 04 Aralık , 2009, 10:05:44
nerden biliyon kız oldugunu nermin malum mu oldu :)
canım benim çok istiyomya kız olsun diye kendimi avutuyorum böyle işte ama oğluma malum olmuş sanırım
erkek çocuk erkek der bilirsin benimki kız kardeşim olcak diyo hayırlısı artık
can dediklerim....

yasmin35

işallah allah gönlüne göre versin canım bende kız istiyom ama allah ne verirse kabulüm
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

zeynoş

hayırlı uğurlu olsun nermin inşallah böyle güzel haberler vermek Rabbim bize nasip eder cümlesiyle beraber...

can yine cannnn

Alıntı yapılan: yasmin35 - 04 Aralık , 2009, 10:18:30
işallah allah gönlüne göre versin canım bende kız istiyom ama allah ne verirse kabulüm
inşallah canım rabbimden istemek güneh değil sevap ne varsa kaderimizde o olacaktır
inşallah kalbimize gönlümüze göre verir inşallah tatlım :amin: :amin:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: zeynoş - 04 Aralık , 2009, 10:32:03
hayırlı uğurlu olsun nermin inşallah böyle güzel haberler vermek Rabbim bize nasip eder cümlesiyle beraber...
teşekkür ederim zeynoşcum en kısa sürede sizlerinde yüzü güler hayırlısıyla inşallah :opucuk:
can dediklerim....

miray

can yine cannnn

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 04 Aralık , 2009, 21:04:22
nermiş naber gülüm   :k06:
fena değil mirayım midem az biraz hareketlenmeye başladı ama olsun olacak okadar
sen nasılsın cnm adet olmamışsın yine bu olay sende sık olmaya başladı niyeki acaba dr gitsen iyi olur tatlım
can dediklerim....

yasmin35

amin nermincim allahım gönlümüze göre verir işallah ama sağlıklı sıhatli aklı başında hayırlı evlatlar olurlar

elif35

Alıntı yapılan: yasmin35 - 04 Aralık , 2009, 10:18:30

galiba hepimiz kız olsun istiyoruz bende kız çok istiyorum ama dediğin gibi Rabbim ne verirse razıyım ona kız erkek önemli değil eli ayağı düzgün olsunda önemli değil.

can yine cannnn

can dediklerim....

can yine cannnn

selam kızlar merak edenlere bu cevabım
dr gittim bebeğimle ilk randevumuz iyi geçti kese görünüyo hiçbir sorun yok :muzz:
herşey normal dedi 10 gün sonra kalp atışlarını görmek için gel dedi :amin:
kan tahlillerim çok güzel çıktı ama ben kum döküyomuşum idrarım iyi çıkmadı onun için
(MONUROL ) verdi ama içinde gebelikte kullanımı konusunda yeterli bir bilgi yoktur diyo
bu nedenle kullanıp kullanmamakta tereddüt ediyorum
sonuçta dr verdi ama genede endişeleniyorum bebeğin iç ve dış etkenlerden etkileneceği en hassas zamanlar bu aylar ama bunun yanı sırada (PROGESTON)VEDE (FOLBİOL FOLİK ASİT VERDİ ) kumdan dolayı sancılanıp rahim kasılmasına sebep olacağı için bebeğin düşme tehlikesinden dolayı verdi progesteronu sizce bu monurolu içmelimiyim aranızda yeni hamişken bu gibi ilaç kullanan varmı lütfen yazın kızlar :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

can yine cannnn

07 Aralık , 2009, 19:49:51 #132 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2009, 19:52:06 °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ°
bu arada bebeğim 6 haftalık vede temmuz 15 ila   ağustos 2 gibi  gelmesi muhtemel :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

βαlκιz

herşeyin iyi olmasına sevindim kum dökmen dışında ilacı doktor verdiyse içmelisin ama sen bilirsin tabii ayy 10 gün sonra kalp atışlarını duycan ne güzell  :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Aralık , 2009, 19:50:36
herşeyin iyi olmasına sevindim kum dökmen dışında ilacı doktor verdiyse içmelisin ama sen bilirsin tabii ayy 10 gün sonra kalp atışlarını duycan ne güzell  :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
teşekkür ederim canım ama bilmiyorum ya içmesemde bebeğin düşme tehlikesi olabilirmiş :amin: :amin: :amin: :amin:
evet 10 gün sonra hayırlısıyla duyacağız inşallah :amin: :amin:
can dediklerim....