29 Nisan , 2024, 09:17:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BERRAĞIN YENİ DÜNYASIIII:)))

Başlatan sevda, 29 Kasım , 2007, 23:21:50

« önceki - sonraki »

berrak

Sağolun kızlar.allah yavrularınızla daha nice sağlık ve mutluluk dolu bayramlar geçirmenizi nasib etsin. :amin: her gününüz bayram tadında geçsin. :flowers: oğlumla birlikte hepinizi  :opucuk:

burcu-emir

-Butterfly-

:opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

berrak

nasıl geçmiş bakalım meleklerimin bayramları?biz çok gezdik.efe bütün akrabalarının elini öptü. :k06:

zeybennep

mrb Tatlım
Öncelikle herkezin geçmiş bayramını kutluyorum.
biz çok fazla gezmedik.
malum beiş olunca aman hasta olmasın diye gidilecek çoğu yeri ıskaladık..
Ama güzel geçti bayramımız.

sevda

Amanda benim paşammaaaa canım benimmm bzimde yoğun ve yorucuydu bitanem... ;) :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

aferin efe pasaya simdiden basladi el öpmeye minik pasa ne kadar harclik topladi bakim bende herkeze sorar oldum bu soruyu :k06: :k06: :k06:

berrak

yaaa uykusuz geceler geri döndü,tam her şey düzelmişti. yine sabah 7 ye kadar uyumuyoruz. :cildir:ne zaman tam uyku düzenimiz olacak. :dontknow:7 de yatıp öğlende kalkıyorum sarhoş gibi dolaşıyorum.beyimiz akşama kadar uyuyor,geceye enerji topluyor.bütün gece zıplıyor. ;D

sevda

Berrakcım güzelim belli bir aya kadar malesef düzene oturtmak zor güzelimm... ;)

Acaba gece gündüz kavramınamı alıştırsanda aradaki farkı anlamaya başlasa diyorum mesela geceleri odanızın ışık durumu ve gündüz yattığı yerin nasıl.. :-\

bengü

3 aydan sonra düzelir meraketme ama biraz sevdanin dedigi gibi geceyi ve gündüzü ayirt ettirmen gerekiyo mesela gündüz oyala bezini ac banyoda suyla oynat elini yüzünü yika disari cikart ben öyle yaptim cocuk sarhosluktan gece sabaha kadar uyudu ve bidahada düzeni bozulmadi.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

pelinim

ahh canım çok zor olur düzeni bozuk olunca..gündüzleri ne yap ne et uyutma..birkaç günde düzelir inşallah..

berrak

kızlar neyse dün gece biraz daha iyiydik,güzel güzel uyurken çıldırmış gibi ağlamasına uyandım.sanırım karnı ağrıyordu,sıcak su torbasıyla biraz rahatladı.bende gündüz gürültülü ve aydınlık gece sessiz ve loş odada uyutuyorum.inşallah ben çalışmaya başlamadan uyku düzeni olur. :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

gecmis olsun canim insallah bidaha yasamazsiniz canim duzelir ama merak etme oyle yada boyle duzelicek zaten ama birgulede katiliyorum gunduz oyalayip yatirmazsan gece uykusunu cok guzel alir
ikinizide cok öpüyoruz :opucuk: :opucuk:

sevda

27 Aralık , 2007, 15:16:49 #89 Son düzenlenme: 27 Aralık , 2007, 15:19:50 sevda
Ahh canım yaa inşallah en kısa sürede düzelir efemm annesii bu arada nazar oluyordur paşammm sen bol oku annesii birde gece ve gündüz farkını zaten güzelce uyguluyormuşsun güzelim sen merak etme  işe başlamadan düzelir uykusu... ;) :opucuk: :nazar: