BERRAĞIN YENİ DÜNYASIIII:)))

Başlatan sevda, 29 Kasım , 2007, 23:21:50

« önceki - sonraki »

sevda

Hayatım dr lar genelde meyve suları ve yoğurtla başlatıyorlar azar azar gün içersinde sen bölüyorsun veriliş saatlerini ve miktarlarını... ;)

Sen neler öğrenmek istersinn bana yazz oldumu... ;)

helalim

Nasılsınız, ziyarete cıkmıştıkta :) öptük sizide  :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

Şeymanurr

MERHABA CANIM NASILSINIZ BENDE TEMİZLİK YAPTIM OTURAYIM DEDİM 2 SAAT OLDU HALA KALKAMADIM BAŞINDAN BERRAK NASIL..
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

berrak

önümüzdeki hafta işe başlıyorum ve çok üzgünüm,yaa ben oğlumdan nasıl ayrılacağım. :crybaby2:

berrak

Alıntı yapılan: sevda - 23 Şubat , 2008, 02:31:41
Hayatım dr lar genelde meyve suları ve yoğurtla başlatıyorlar azar azar gün içersinde sen bölüyorsun veriliş saatlerini ve miktarlarını... ;)

Sen neler öğrenmek istersinn bana yazz oldumu... ;)
sevdacım mama verip vermemekte kararsızım canım.ama işe başlayacağım için sanırım mecbur mama vericem.

berrak

Alıntı yapılan: oglum ve benn - 25 Şubat , 2008, 17:14:51
MERHABA CANIM NASILSINIZ BENDE TEMİZLİK YAPTIM OTURAYIM DEDİM 2 SAAT OLDU HALA KALKAMADIM BAŞINDAN BERRAK NASIL..
iyiyim  tatlım sağol.oğlumdan ayrılacağım için üzgünüm biraz.şiir için sağol çok güzelmiş.

berrak

Alıntı yapılan: rumeysamsumeyram - 25 Şubat , 2008, 02:44:47
Nasılsınız, ziyarete cıkmıştıkta :) öptük sizide  :opucuk:
iyiyiz güzelim,hoşgeldiniz.bizde oğlumla bu güzel melekleri çok :opucuk:  :opucuk:   :opucuk:

sevda

Hayatım neden mama vercem diye düşünüyorsunki eğer anne sütün varsa ve verebilcek bir iznin varsa ona extradan da ek besinlerr olurr mamaya gerek kalmaz nedersin... ;)

Sütünü sağabilirisin güzel şey ...iş eve uzakmı... ???

berrak

Alıntı yapılan: sevda - 26 Şubat , 2008, 10:53:23
Hayatım neden mama vercem diye düşünüyorsunki eğer anne sütün varsa ve verebilcek bir iznin varsa ona extradan da ek besinlerr olurr mamaya gerek kalmaz nedersin... ;)

Sütünü sağabilirisin güzel şey ...iş eve uzakmı... ???
evet canım ya biraz uzak.ama ilk bir ay öğlen işe gidicem,yani yarım gün çalışıcam.sadace 2 öğün mama yiyecek.yarım günde olsa beraber olma duygusu beni biraz rahatlatıyor.

bengü

canim ise baslamada iki gün öncesi basla sütünü sagmaya sen yokken onu versinler eve gelip sagdikca buzluga koyarsin hatta is yerinede al arada bir sagarsin ne var bunda kuzuma mama verme hemen daha erken. :icon_thumright:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

berrak

:muzz:   :muzz:  slm arkadaşlar.tekrar çalışmaya başladığım için artık fırsat buldukça size efeyle yaptıklarımızdan bahsedeceğim.bu arada hepiniz inşallah iyisinizdir. :amin: unutmadan minik oğlumda ayın 4 ünde6.ayına girdi.şu an kucağımda ve yazmama izin vermiyor ilk fırsatta daha uzun yazıcam.hepinizi  çokkkkk  :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:

semra

hayirli olsun canim yeni den isi baslamisin  :-[ve pasamin 6 AYI KUTLU OLSUN :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :opucuk:

berrak

Alıntı yapılan: semra - 07 Mart , 2008, 16:27:27
hayirli olsun canim yeni den isi baslamisin  :-[ve pasamin 6 AYI KUTLU OLSUN :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :opucuk:
sağol güzelim,teyzesi oğlum büyüdüde baba bile diyor artık,tabiki bende işe başladım bu durumda. :ehi:   :ehi: efe doğduktan sonra zaman nasıl geçti anlamadım.daha dün gibi doğum yaptığım gün.neyse gözlerim doldu.sen nasılsın canım yunus emrem nasıl bakalım?bizim 6.ayımızı kutladığınız için çok teşekkür ediyorum,ikinizide çooooook   :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:    :opucuk:

sevda

Canım benim haberlerini bekliyoruz hem senden hemde kuzumdan bu arada paşamın bol bol resimlerinide istiyoruz ona göreee... :opucuk: :opucuk: :opucuk: