21 Mayıs , 2024, 00:43:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BERRAĞIN YENİ DÜNYASIIII:)))

Başlatan sevda, 29 Kasım , 2007, 23:21:50

« önceki - sonraki »

berrak

kaç gündür çok hastaydım.  :(  ne var ne yok herkes iyimi?

helalim

Nasılsınız sayfanıza bi ugruyalım dedik kızlarımla :)  :opucuk: :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canım herkez cok ıyıde sen nasılsın bakalım gecmıs olsun neyın var sımdı nasılsın canım acıl sıfalar dılıyorum sana :amin: :amin:

sevda

Ahhh bitanem yaa çok geçmiş olsun bu aralar yine bir salgın söz konusu sanırım herkessler hasta yaaa allah acil şifalar versin bitanem efeme dikkat et bari senden geçmesin onaa... :opucuk: :opucuk:

Şeymanurr

MERHABA CANIM GEÇMİŞ OLSUN ÇOK DİKKAT ET
blogumuz hergün güncelleniyor beklıyoruz(yorumda yazın ama)
http://keremsalih.blogcu.com/

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/100

berrak

Alıntı yapılan: rumeysamsumeyram - 28 Ocak , 2008, 01:54:40
Nasılsınız sayfanıza bi ugruyalım dedik kızlarımla :)  :opucuk: :opucuk:
sayfamıza hoşgeldin,sen ve minik şekerlerin.maşallah  :nazar:  hepsi birbirinden tatlı  :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:

berrak

Alıntı yapılan: sevda - 29 Ocak , 2008, 01:01:52
Ahhh bitanem yaa çok geçmiş olsun bu aralar yine bir salgın söz konusu sanırım herkessler hasta yaaa allah acil şifalar versin bitanem efeme dikkat et bari senden geçmesin onaa... :opucuk: :opucuk:
sağol canım yaa,bir kaç gün önce eşim hastaydı,sanırım ondan bana geçti.çok şükür efeye bulaşmadan atlattık.bugün daha iyiyim.sen nasılsın,arhan paşam nasıl?valla seninle sohbeti özledim.msn"de de görmüyorum seni.çooooook özledik valla. :love7:

berrak

Alıntı yapılan: oglum ve benn - 29 Ocak , 2008, 11:20:22
MERHABA CANIM GEÇMİŞ OLSUN ÇOK DİKKAT ET
sağol canım,valla evden çıkmıyorum hastalık gelip ben evde yakalıyor.oğlumada geçecek diye çok korktum ama çok şükür atlattım.seni ve oğlunu  :opucuk:   :opucuk:   :opucuk:

berrak

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 28 Ocak , 2008, 03:25:05
canım herkez cok ıyıde sen nasılsın bakalım gecmıs olsun neyın var sımdı nasılsın canım acıl sıfalar dılıyorum sana :amin: :amin:
canım çok sağol yaa.ben bugün daha iyiyim,eşim sağolsun dışardan bize mikrop taşıyor. ;D  bir kaç gün önce eşim hastaydı.sonra iyileşti ben hastalandım.ablam geldi 2 gün efeye baktı,şimdi o hasta. :ehi: sanırım bende ona bulaştırdım. :toothy10:   tuğbacım tuanam nasıl? yerim ben onu   :opucuk:    :opucuk:

sevda

Canım benim bende seni özledim ama ben gelidiğim zamanlar sanırım sen yoksun senin müsait olduğun zamanda ben fakat en kısa zamanda msn de görüşelim bende senden ve paşamdan yeni havadisler almak ve soruların varsa yanıtlamak istiyorum hayatım bu arada paşamın yeni resimleri varsa koyuver annesi yada bana mail at oldumu...ben çok ösledim yaa birde merak ediyorum meleğimin son hallerini nasıl dahada büyümüşmü iyice güzelliğine daha fazla güzellikler katmışmıı .... ;)

Canım arhan son gaz devam ediyor hayatına zaten mümkün olduğunca sayfamıza yazmaya çalışıyorum sıpanın ettiklerini... :)

Hastalığınızın geçmesine ve paşama bulaşmamasına okadar çok sevindimki anlatama allah sağlık ve sıhhat versin sizlere bitanem... ;D

Ama sayfanızıda çok boş bırakmayın bak çok merak ediyoruz sonra sizlerii.... ;)

hüseyin can

Alıntı yapılan: berrak - 27 Ocak , 2008, 15:55:17

geçmiş olsun canım nasılsınız

berrak

Alıntı yapılan: hüseyin can - 01 Şubat , 2008, 21:53:22
Alıntı yapılan: berrak - 27 Ocak , 2008, 15:55:17

geçmiş olsun canım nasılsınız
sağol canım çok şükür iyileştim,inşallah sizde iyisinizdir  :amin:

berrak

sevdacım al sana efenin yeni resmi

[eklenti yönetici tarafından silindi]

bengü

masllah kuzuma cok tatli annesi allah nazardan saklasin. :nazar: :nazar:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

berrak

Alıntı yapılan: bengü - 03 Şubat , 2008, 00:38:45
masllah kuzuma cok tatli annesi allah nazardan saklasin. :nazar: :nazar:
sağol bitanem,allah bütün bebekleri nazardan korusun.  :amin:     :nazar:      :nazar:        :nazar: