BERRAĞIN YENİ DÜNYASIIII:)))

Başlatan sevda, 29 Kasım , 2007, 23:21:50

« önceki - sonraki »

berrak

Alıntı yapılan: oglum ve benn - 05 Ocak , 2008, 19:03:51
bu bölüme yeni uğruyorum bizde sayfa açtık bekleriz.ilklerle dolsun sayfanız...güzel dostlukara :opucuk:
oğlun ve sen hoşgeldin canım.seninde sayfan hayırlı ve bol muhabbetli olsun.seni ve oğlunu  :opucuk:

berrak

Alıntı yapılan: özgül-duru - 05 Ocak , 2008, 17:26:23
bende sadece görüntü istiyorum soğuğu sizde kalsın olmazmıı :suclu:
ÖZGÜLCÜM ben bu sıcak yazda hamileliğimin son aylarını yaşadığım için,kar ve soğuk istiyorum.kendimi karlara atmak istiyorum. :ehi:

berrak

Alıntı yapılan: sevda - 05 Ocak , 2008, 15:11:45
Yaa bizz sadece kar alsakkk soğuk almasak ozaman nekadar olur abla... :suclu: :k06:
SEVDAM sen yabancuu değülsün saa bişiyler yaparuz. :toothy10:

berrak

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 05 Ocak , 2008, 07:56:12
yok yokk buraya gelin kar gormek isteyenler ama cok siki giyinin cunku su anda -18 derece  :muzz: :muzz:
buseeee bavulumu topladım ilk uçakla ordayım,-18 ha süpermiş valla.yazın 45 derecede 9 aylık hamile olup bide çalışınca kafayı yedim. :hieyt:

berrak

Alıntı yapılan: semra - 04 Ocak , 2008, 17:00:36
vallahi kar ve soguk istiyorsaniz buraya geklin sifirin altinda -8 dereceye kadar soguk var sanki buzullardayiz donuyoruz  :'( :'(
semracım buseye uğrayıp ordanda sana geliyorum.  :k06:

berrak

Alıntı yapılan: pelinim - 04 Ocak , 2008, 14:12:47
bende izliyorum çok güzel..Ayberk'e de gösteriyorum pencereden..dışarıya bakmayı çok seviyor..
pelincim efede çok seviyor.pencereden ayrılamıyoruz.

berrak

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 03 Ocak , 2008, 17:12:12
CANIM BENIM NE GUZEL BENDE COK SEVERIM YAGAN KARI IZLEMESINI AMA SOGUGU HIC SEVMEM :k06: :k06: :k06:
IKINIZIDE COK :opucuk: :opucuk: :opucuk:
tuğbacım ben kar yağmasını seyretmeyi severim, hemde karla oynamaya bayılırım. :muzz: seneye oğlumla kartopu oynarız inşallah. :amin: bu yıl sadece seyretmekle yetiniyoruz.

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: berrak - 06 Ocak , 2008, 02:32:40
Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 03 Ocak , 2008, 17:12:12
CANIM BENIM NE GUZEL BENDE COK SEVERIM YAGAN KARI IZLEMESINI AMA SOGUGU HIC SEVMEM :k06: :k06: :k06:
IKINIZIDE COK :opucuk: :opucuk: :opucuk:
tuğbacım ben kar yağmasını seyretmeyi severim, hemde karla oynamaya bayılırım. :muzz: seneye oğlumla kartopu oynarız inşallah. :amin: bu yıl sadece seyretmekle yetiniyoruz.

insallah canim oglusunla kar topuda oynarsin bizide esirgemezsin fotograflarinidan :amin: :amin:

sevda

Sağol bitanem benim efemin yeni sevimliliklerinden yokmu seçmelerr çok ösledim paşamıı... :-\ :opucuk: :opucuk:

semra

berrakcigim enkisa zamanda bekliyorum soguklar gitmeden gel olurmu canim bebisi getirme o usür hastalanir dayanamam yavruya :k06:

berrak

Alıntı yapılan: semra - 06 Ocak , 2008, 16:33:30
berrakcigim enkisa zamanda bekliyorum soguklar gitmeden gel olurmu canim bebisi getirme o usür hastalanir dayanamam yavruya :k06:
sağol canım, istanbula gelirsen bende beklerim.ama sen oğlunuda getir,beraber gezeriz. ;D

berrak

kızlar efeyi henüz yastıkla yatırmadım,ne zaman yastıkla yatmaya başlamalı? :dontknow:

bengü

valla ben 5 aydan sonra mecbur kaldim cünk+ grip olmustu dr yastikla yatir burnundan mümükleeri bogazina akarsa iltahap yapar dedi bende öyle yaptim simdide alisti yastíksiz yatmiyo ama kus tügünden oldugu icin zaten yatinca düz oluyo.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Bizde yaklaşık 4,5 aydan sonraydı sanırım 5 de olabilir ama çok fazla yüksek olmayan bir yastıkla başlamıştık yatırmaya güzelim...

duru boncuk

evet berrak doğru söylüyosun hamilelik ve sıcak hiç çekilmiyo ama ben yaz insanıyım çok severim yazı  :sunny:kışında karla oynamaya bayılırım ama malesef onuda artık göremiyoruz sen benim içinde oyna tadını çıkar olurmu efemide senide öpüyorum canım
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

bu arada neden yastıkla yatırmakmı gerekiyo anlayamadım ben hala kullanmıyorum çünkü ???