28 Nisan , 2024, 06:34:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİK RESİMLERİMİZ....:)

Başlatan мiŁenα., 19 Kasım , 2009, 14:16:51

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

buda kızımla ben  :k06: :k06: benimkisi artık büyümüyor  :k06: :k06:

KasrıCinan

büyümüs annesi büyüyeceği kadar masallah size. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı olmussunuz.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 20:50:42
büyümüs annesi büyüyeceği kadar masallah size. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı olmussunuz.
:opucuk: :opucuk: büyümüş müyüz teyzesi gözüm alıştı ya bu halime sanki aynıymış gibi geliyor 8.aydayız  :nazar: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 20:53:52
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Kasım , 2011, 20:50:42
:opucuk: :opucuk: büyümüş müyüz teyzesi gözüm alıştı ya bu halime sanki aynıymış gibi geliyor 8.aydayız  :nazar: :nazar:
büyüms kuzum büyüms artık daha büyümez  asağı iner yavas yavas.yani büyürde biz çok anlamyız galiba

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

:nazar: maşaallah annesi büyümüş aynı psikoloji sanırım doktora gittiğimde büyümemiş bebek demesini bekliyorum ama biz farketmesekte onlar kilo alıyorlar  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Kasım , 2011, 20:27:14
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 20:09:51
Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Kasım , 2011, 19:44:25
gülüüüüüüüüüüüüümmmm maşallah sizeeee ne kadan büyümüşsünüzzz  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim güzel gelinim çok hızlı büyyo allah nazarlardan esirgesin güzel kızımla güzel annesini  :opucuk: :opucuk:

bu arada 2.fotografta pijamanla duruşuna bayıldım  :laughing7: :toothy10: :toothy10: tam tontik hamiş olmuşsun  :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada bacım hakkaten erkek karnı gibi duruo hiçbişi yok maşallah çabucak zayıflarsın korkma göbek möbek gider zaten.bende dün alışverişe çıktım hamile kıyafetleri satan bi mağazaya gittim kadın bebeğiniz erkekmi dedi  :laughing7: belli oluomu erkek olduğu demişim kadına sora arkadaşlar söledi de güldüm hiç farkında deilim.tekrar gidemedikki dr a cinsiyetini son kez teyid edelim bi kere erkek dedi kaldı öle  :laughing7: biri erkek deyince seviniorum şimdi  :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: evet cnm ya erkek cikmasin yarin bakcaz  :icon_scratch: :ehi: :ehi: hayirlisi ama baya alismistik kiza  :k06: :k06: kiz durusuma bakma sen  :ehi: :ehi: :ehi: esimin esyalarini giyiyom o bile dar geliyo belimden  :suclu: sana erkek dediyse bastan erkektir  :laughing7: :laughing7:

yarın kaçta gidionuz siz en son kontrolümüz beraberdi senle inş yarın arar bizim dr da gelin der bekle bekle çatliicaz artık  :cildir: .karından mı bakcaklar sana yarın acaba sürprizle gelme hee erkek die  :ehi: :ehi: çocua gelin gelin dedik erkekse eer amma sövmüştür hee  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yarin 15:40da kontrolumuz  :muzz: :muzz: :muzz: ins gene karindan bakar alltan zaten bakcak o kesinde her gittimde bakiyo eliylen kapalimi diye rahmim  ::) ins sende yarin gidersin  :opucuk: valla bakalim ne diycek erkek demesin sonradan valla  :k06: :k06: :k06: hayirlisi bakalim tam belli olsunda yarindan sonra alisveris baslasinnn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cansucum size  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: büyümüstür de sana öyle geliyo bende kendi karnimi cok büyük görmüyom görenler diyo büyümüs diye  :k06: :k06: :k06: ama senin tam kiz göbisi valla yayik  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 21:09:54
masallah cansucum size  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: büyümüstür de sana öyle geliyo bende kendi karnimi cok büyük görmüyom görenler diyo büyümüs diye  :k06: :k06: :k06: ama senin tam kiz göbisi valla yayik  :k06: :k06:
:opucuk: benim kız her şekilde kendini belli ediyor ben küçük cadıyım deyip duruyor gelmeden daha  :k06: :k06:
ilk başta bile yanlarım dolmuştu ben tahmin etmiştim cinsiyetini süpriz yapmadı yani  :aferin: :aferin:

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Kasım , 2011, 20:46:19

buda kızımla ben  :k06: :k06: benimkisi artık büyümüyor  :k06: :k06:

maşallah canım size büyümüşsünüz kocaman olmuş kızın :nazar:

bendede bu kadarda yok malesef iyimi kötümü bilmiyorum ama kızımda daha 1884 olmuş dr umuz birazcık beslemeye çalışalım bebeğimizi dedi netten baktım bu haftada ortalama 2 kg olması gerekiyormuş ama muhtemel aralıklar 1450 ila 2750 arası ama yinede 2 kiloda olaydık daha sevinecektim ..

KONYALI

masallah cananım, daha ne olsun kız koca bır göbiş var ya

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 28 Kasım , 2011, 23:23:17
masallah cananım, daha ne olsun kız koca bır göbiş var ya
:k06: :k06: :k06: Canım ya ne bileyim yazın daha çok ıkılaya tısılaya iş yapardım şimdilerde rahatım ya psikolojik olarak büyümedi sanıyorum :ehi: :opucuk:

sen nasılsın kızın nasıl büyümüştür ne kadarlık oldu bıcırık  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

zeynep-sena sen yeni mi gittin kontrole... aslında normal sınırlarda ama drunu dinle besle biraz kuzuyu :k06:
hımmm demek senin göbiş daha küçük aslında içindekinin kilosuyla alakalı değil iç karın darsa bir anda çıkıveriyor göbişler işte genişse belli bile olmuyor  :flowers:

...ŞehzadEfe...

maşallah cansucumm büyümüşünüz baya  :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nagihannn - 28 Kasım , 2011, 23:56:27
maşallah cansucumm büyümüşünüz baya  :nazar: :nazar: :nazar:
tşk ederim canım inş. sağlıcakla kucağımıza da alıp sizin gibi büyütürüz :amin: :amin:
maşaallahı var oğlunun  :nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hemşom maşallah tam kız göbüşü fazla karnın yok ama yanlar dolu
gülüm seninkide tam erkek göbüşü ya,kızın olursa çok şaşırırım